Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sizden daha magandası var mı? (Ailesi yanında polisten dayak yiyen baba)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    1 kişi değil 3 kişi değil 5 kişi değil bu ne arkadaş kaç kişinin öfkesi sindi bu baba'nın üzerine..

Fatih'te, ailesiyle birlikte aracıyla seyreden sürücü ile polisler arasında yol verme tartışması yaşandı
    Olay yerine gelen onlarca polis, eşinin ve çocuklarının gözleri önünde şahsı öldüresiye dövdü. Eşinin yalvarmasına aldırış etmeyen polisler, yerde yatan şahsa tekme ve kemerlerle vurdu.

Olay, Fatih'te önceki gün saat 02.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre sokakta seyreden polis otosu, karşıdan gelen araca yol vermiş gibi yapıp aracın önünü kesti. Otomobilde eşi ve çocukları bulunan sürücü ile polislerin arasında yol verme tartışması yaşandı.

Yanlış

Doğru

Kaynak
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    allah sizleri nasıl biliyosa öyle yapsın !!!!!!!!!!!!

bir insanı ailesinin önünde döwmek türk insanına yakışmaz.... sizler insan olmadığınız için böle yaptığınızı düşünüyorum :!!!!!!
    cbr1100 xx ve v max bunu beğendiler.
    elit motogaraj

Motosikleti
    Yamaha Yzf R-125
    Bi keresinde babamla da haksız yere tartıştılar sonradan babamın asker olduğunu öğrenince binbir türlü özürlerle gönlünü almaya çalıştılar. Bunların gücü anca halk'a yeter kendilerinden daha üstün birini görünce hemen kaçacak delik ararlar.

Dip not: Bütün polislerden bahsetmiyorum. Bu karakterde olanlardan bahsettim.
    cbr1100 xx bunu beğendi.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Bu polislerin amacı nedir ?
    Yaptıkları iş nedir ?

Polislerin amacı:Halkın güvenliğini sağlamak herhangi bir olayı olduğunda olayı kontrol altında almaktır.
    Yaptıkları nedir:Halkı dövmek.

Not:Üstteki yazdıklarım sadece o polisler için.
    cbr1100 xx bunu beğendi.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    aynı şeyi banada yaptılar kuştepede. yol vermiş gibi yaptı, tam gidicem önüme hamle yaptı durdu, baktım duruyor geçiyim dedim yine atladı önüme, 3-4 kere tekrarlandı bu. açtım camı noluyor demek için, gördüler içeridekileri herkes takım elbiseli, annem filanda var, bişey diyemediler. böyle bir yol kesmemi var bilmiyorum, şüpheleniyorsan adam gibi geç önüme, gel bak ne var ne yok. mahalle arası serserileri gibi olmaz bu iş.
    cbr1100 xx bunu beğendi.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991

Uploaded with ImageShack.us

Ben anlamadım bunlarda ki derdi yaa... Evladının gözü önünde bir babayı öldüresiye döversiniz, kafede oturup yemek yiyen vatandaşı tokatlarsınız.. Bir sokak köpeğine biber gazı sıkarsınız ... Diyecek kelime yok .. Nefret ettiğim kadar var.. Tabii insan görünümlü hayvanlar için geçerli bu.. Ama işini, görevini adam gibi yapandan Allah razı olsun... Böylelerinede Allah akıl fikir versin başka birşey demiyorum .
    ZIPPIRMAN, SonpoL, eby78 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Listen to Your Heart

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Maalesef bunlar..........
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Bu ülke gerçekten bir polis devleti değil de, bir hukuk devleti olsaydi bu gibi sahneleri görmemiz mümkün olmazdi.
    Ayiptir söylemesi, A6 ile çıktıgım zaman (araç benim değil) genelde yol hakki benim olmadigi halde, bana yol veren çok polis aracına şahit oldum.
    Ama clio ile çıktıgımda nezaketten oldukça uzak davranıyorlar.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    tam paylaşıcaktım sen paylaşmışsın bunlar anca öğrenciye zararsız vatandaşa vurur kırar bunlar ego tatmini için meslekte bulunan kişiler molotof atana kendilerine taş atana kurşun sıkana otobüs yakana uyuşturucu satana hiç bir şey yapamazlar anca öğrenciye vatandaşa vur egonu tatmin et bu adamın dönüp arabadan çıkarıp birini vurmasımı gerekiyo kaçmaları için dönüp ortalığa molotof atmasımı gerekiyor oğlunun babasını dövdüklerinde arabada bulduğu herhangibi silah levye tornavida bıçak ne bulursa sıkması saplamasımı gerekiyor kim psikopatına manyağına pisliğine vatan hainlerine niye dokunamdan kuyruğunu kıstırıp çekiliyolar onlarada yapsalar ya böyle bu ülkede yaşanmaz artık iyice inandım buna
    Tekir ve poweranimal bunu beğendiler.
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    o forma aslinda atesten bir gomlek, serefsiz biri icin bulunmaz bir nimet gibi gorunur gozune ama serefli biri icin ise cok zorludur, hem icteki pisliklerle hem distakilerle ugrasmak, benim icin cop degeri tasiyan, bir baskasi icin bulunmaz nimet gorunebilir, bir insan namusunu serefini bir corba parasina, bir sigaraya bile satabilecek kadar kuculebilir mi? Allah hepimizi serefsizlerden uzak tutsun.
    Bir donem her yaz, her gun nerdeyse ayni anda bir suru yangin cikardi ege bolgemizde, yok camdan, yok piknik sebepli, ne zaman ki kisasa kisas basladi, yunanistanda da yanginlar cikti, o zaman kesildi bizim yanginlar, gene bir donem hatirlarsaniz, polis otosu, polis otobusu gun vakti, istanbulun gobeginde taranirdi, o zaman yok yapan serefsizler, teroristler falan derdik ama o donem polis biraz durulmustu yusuf yusuf olayi, demek ki herseyi teror gormemek lazim, bazen kendi dusmanlarini kendileri yaratiyorlar, gun gelir o uniformayi giymeye bile cesaret edemezler.

Bir de duydugumda hosuma giden bir olay var, polisin biri kendini insan sanmis, girmis insanlarin arasina, otobuste onune gelene hakaret, kufur, muavine dayak falan, adamin biri terslemis, polis kufur edip itince, adam bir yumruk gecirmis, bizim erkek te hemen silahina sarilmis, yanindaki diger erkekler de ustune gelmisler adamin, adamin savci oldugunu ogrenince tum erkeklerimiz o anda ladyboy olmus

sadece serefsiz polislere istinaden, namuslu, isini duzgun yapana Allah yardimci olsun, serefsiz polisin iftira ve oyunundan korusun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:18 ----------

Taylanddan birkac polis haberi biraz eglenelim

Taylandda polis maasi 9.000 baht, gecen ay polis alimi icin acilan sinavda kopya olayi yasandi ve yaklasik 200 kiside kopya cihazi bulundu, bu cihazi temin eden okulun sahibi ise su anki hukumette bir bakan, her bir kisi kopya karsiligi 3.000.000 baht odemis, yani adam bu maasla bu parayi 30 senede yemese icmese kazanacak, niye bu kadar degerli peki polis olmak, dedik ya serefsiz icin bulunmaz nimet, demek ki 200 serefsizten yoksun kalmis simdilik, tabi bunlar gene gelir, adamlar verdikleri paranin derdine dusmusler atmiyorlar ki iceri, kardesim sen sahtekarlik yaptin, ayrica diyelim kazansan yapacaklarin belli

Gelelim bir baskasina, kumar yasak ama ulkenin en buyuk kumarhanesi polis merkezinin 200 metresinde, bir bakan gizli kameraya cekip olayi aciga cikariyor, kime sorsan biliyor zaten, gizli sakli degil, polise gunluk 2.000.000 baht rusvet gidiyor, kamerada kayitli, sonuc polis muduru bir bska merkeze surgun gidiyor 1 ayligina, sonra geri geliyor, kisacasi polis teskilati tek basina pislikle dolmuyor, once siyaset bozuluyor, dayilari gozlemese bu erkekler tek tabanca kapi disina cikamaz.

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunca kamera önünde dayak atmayı nasıl göze almışlar.? bilmiyorlamı tek tek toplanacaklarını.haklarında işlem yapılacağını.mahkemeye cıkacaklarını ?

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunca kamera önünde dayak atmayı nasıl göze almışlar.? bilmiyorlamı tek tek toplanacaklarını.haklarında işlem yapılacağını.mahkemeye cıkacaklarını ?
    kim yapacak o dediğini? kim çıkaracak mahkemeye? terfi almazlarsa sevinelim!!

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    olayin sonucu : ( defalarcasina tanik oldum )

erkekler grubu topluca hastaneye gider, darp, is goremez raporu alirlar, adam hakkinda polise hakaret, darp ve bilimum islemler yapilir, erkeklerimiz bir sure istirahat ederler ( sanki daha once etmiyorlar )

nerde fuhus,esrar,sahte para, kumar , yasadisi is var, icinde mutlaka erkek var, bazen dusunuyorum da hicbiri olmasa, daha mi duzenli olur hayat? hala iclerinde az da olsa insan olan var ve inaniyorum ki onlarin sayesinde hala bazi seyler bitmis degil.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    ramazanda oruc tutup, iftarini rusvetle acan polisi temsil etmiyor, bunlara polis deyip, gercek degerlerimizi ayni safa koymayalim, hep serefsizi denk geliyor olabilir, cok fazla da olabilirler ama hepsi degil, tanidigim az ama gercek insan var, Allah oylesini bizim karsimiza, serrolarini da azraille karsilastirsin diyelim, burda islam dusmanligi cok bariz var, guneyde devamli bebekleri, gencleri paramparca kesiyorlarmis, ben dedim ki can alan musluman degildir, o kendine muslumanim demekle birsey degismez, ayni sekilde uniforma adami polis yapmaz, ornek GAZANFER ( suskunlar dizisinden )

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    erkeklerimiz hadim edilmis, sevindirici bir olay

http://www.haberturk.com/gundem/habe...-polis-dehseti

5 polis aciga alinmis, seyleri olmadan birer disi ite donerler

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    yaşanmış, gerçek bir hikaye de benden. polisle ilgisi yok ama, üniformayla ilgili, olsun.

teyzemiz, öksüz oğlunu türlü fedakarlıklarla okutmuş. oğlu da başarılı çıkmış, istanbul'da üniversite bitirmiş mühendis olmuş. 50'li yıllarda üniversite mezunu olmak, epeyce önemli ve ayrıcalıklı bir şey. neyse, gencimiz okulu bitirip evine dönmüş. yeni mezun olduğu için mütevazi de bir iş bulmuş kendine. bizim teyze, zabıtaların üniformasına, cakalı yürüyüşüne, çarşıdaki esnaf nezdinde saygınlığına bakar iç geçirirmiş "a oğlum, bunca sene okudun ne vardı biraz daha okuyup çarşı ağası olsaydın"

iğneyi biraz da kendimize batıralım. toplumda bu üniforma manyaklığı, avantacılık, beleşçilik ve yalakalık olduktan sonra polis d-ü-z-e-l-m-e-z. çocuğu yaşında polis memuruna veya askere iki büklüm eğilip "başkomserim", "kumandanım" diye yağ çeken, bu davranışıyla az-çok menfaat sağlamaya çalışanlar oldukça biz böyle haberleri çooook okur, çoook yorum yaparız.

trafik cezası yiyince "aman komserim, yaman amirim, ceza puanım da fazla, valla şoförüm ben yoksa bu arabaya nerde bineceğim, evde çocuklar ekmek parası bekler, patron duyarsa beni kovar" hikayeleri yazan, marifetmiş gibi anlatan nicelerini tanıyorum. nice aileler yaramazlık yapan çocuklarını "polise vermekle" korkutur. niceleri ehliyetsiz yakalanmak korkusuyla polisten kaçar, sanki polis ehliyetsiz motor kullananı asacak.

öte yandan, maalesef "böyle topluma böyle polis". ben, minibüsçülerin kavga ettiğini görünce karakola saklanan polis gördüm ama, kavga eden iki zibidiyi ayırmaya çalışırken bıçaklanıp ölen polis haberi de okudum. herkese hakettiği değeri verirsek, polise ne yalakalık ne de saygısızlık yapmazsak başımıza kötü olaylar geleceğini sanmıyorum.
    telkarinn ve Seko bunu beğendiler.

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ap&ManLy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim babam emekli asker. 7-8 sene önce Diyarbakır'a tahinimiz çıkmıştı orada oturuyorduk. İlk sene lojmanlarda oturmadık normal merkez de oturduk. Babam işe araba ile gidip gelirdi görevide baya üst düzey bi görev. Neyse bir gün arabayı park ediyor kapının önüne, sabah oluyor bi gidiyor arabanın yanına arabanın teyp yok. Tabi babam diye söylemiyorum birazda taşaklı adam. Her neyse hemen 155 i arıyor adını görevini söylüyor yarım saat içinde teyp ile birlikte hırsızı bölüğe istediğini söylüyor. Yarım saat bile geçmeden hırsız ile teyp bölükte. Hırsızın yediği dayağın haddi hesabı olmuyor ve aldığı cezada cabası. Polisler bide babamdan özür diliyorlar.

O yüzden bunlara gram inancım yok. İstedikleri zaman herşeyi başarabiliyorlar. Normal vatandaşın hakkını savunmuyorlar.
    Arkadaşlarında söylediği gibi üniforma meselesi ama burada galip gelen babamın üniforması.
    vallah inanmam

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    baya da delikanlılar... bire karşı baya azlar...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    ARKA SOKAKLAR bu ülkeyi bozdu abi diziyi seyreden polisin bir yeri kalkıyor hemen darba başlıyor ordaki karakterler gibi ondan sonrada işiniz düştümü polisi ararsınız diyorlar ne yapalım başkasınımı arayalım bizi kurtarın diye sizin işiniz kurtarmak değilmi ama ah birde yapsalar
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)