Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Hakkari'de çatışma! Yine Yüreğimize Ateş Düştü!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anlamadım ki. Takım tutar gibi parti tutulmaz dedi (senelerdir kullandığım,yazdığım cümledir ayrıca) onu derken de benim partime biri laf söyleyecek de ben susacak mıyım dedi. Anlayan beri gelsin. Ben cahil bir insan olarak çözemedim mevzuyu.
    şimdi siz savunma içgüdünüzün depreştiği için yazdıklarımı anlamamakta ısrarcısınız..
    bende takım tutar gibi parti tutmama taraftarıyım..
    ben, benim partime laf söylecekde bende susacam gibi birşey yazmadım, tekrar okuyun.. siz bana boş yere tartışdığımı söylediniz, bense manevi değerleri aşağılayan paylaşımlar yaptığını söyledim, burdan bir partiyi takım gibi desteklediğim kanısına nerden vardınız anlamadım.. ve bunu genel birşekilde yazdım kendisine, hatırlarsın dini bir konuda yine şahısı savunmuştun, istersem ateist olayım yinede benim manevi görüşüme saygı duymak zorunda o zıppır..
    insanların manevi değerlerinden aklıma gelenleri yazım buyrun tekrar okuyun; Burası siyaset meydanı değil hoca, adam benim desteklediğim partiye, tuttuğum takıma, tapdığım dine, ırkıma, milletime, görüşüme herhangi birine kafasına göre laf söyleyip paylaşım yapacak, bende karşılık verince ortalığı karıştırmış olacağım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi siz savunma içgüdünüzün depreştiği için yazdıklarımı anlamamakta ısrarcısınız..
    bende takım tutar gibi parti tutmama taraftarıyım..
    ben, benim partime laf söylecekde bende susacam gibi birşey yazmadım, tekrar okuyun.. siz bana boş yere tartışdığımı söylediniz, bense manevi değerleri aşağılayan paylaşımlar yaptığını söyledim, burdan bir partiyi takım gibi desteklediğim kanısına nerden vardınız anlamadım.. ve bunu genel birşekilde yazdım kendisine, hatırlarsın dini bir konuda yine şahısı savunmuştun, istersem ateist olayım yinede benim manevi görüşüme saygı duymak zorunda o zıppır..
    insanların manevi değerlerinden aklıma gelenleri yazım buyrun tekrar okuyun; Burası siyaset meydanı değil hoca, adam benim desteklediğim partiye, tuttuğum takıma, tapdığım dine, ırkıma, milletime, görüşüme herhangi birine kafasına göre laf söyleyip paylaşım yapacak, bende karşılık verince ortalığı karıştırmış olacağım?
    Ahmet kardeşim, hayırlı geceler diliyorum sana, anlaşamayız biz, aynı dili konuşup anlatamıyoruz kendimizi birbirimize.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oy verdiğin partiye laf denildi diye ortalığı karıştırdın sonrada objektiflikten bahsediyorsun ...
    ,

oy verdiğim partiyi savunmayacak olsam, bu ülke için doğrularının fazla olduğu kanısına varmasam zaten gidipte oy vermezdim..
    senin objektiflik anlayışın her partiye birden oy vermek ozaman?
    benim objektiflik anlayışım doğru bulğun partiye oy vermenle hiç alakası yok, oy verdiğin partinin yanlışarınıda görebilmek ve üzerine gitmektir..
    aynı şekilde muhalefet partilerini desteklemesen bile vatan için yaptıkları doğru bir hareketlerinde onlarıda destekleyebilmektir..

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:37 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak kardeşim, Ahmet'im, benim derdim parti değil, partizanlık değil. Defalarca yazdım, mevcut siyasi oluşumun hiç biri benim partim değil. En iyisi buydu deyip de oy da vermedim kimseye.
    Konu terörle alakalı, işin ekonomik, sosyal boyutunu geçelim. Bu ülkede terörü bitirmek mucize değil, bunu ben söylemiyorum, bunu bir çok komutan söyledi, Herkes biliyor terörün nereden beslendiğini, kim tarafından beslendiğini. Kanun çıkarmak iktidarın elindeyken, anayasayı değiştirmek iktidarın elindeyken, askeri operasyon yapmak iktidarın elindeyken, insansız hava uçaklarını Uludere'de kullanmak, emrini vermek iktidarın elindeyken, nerede şimdi o insansız uçaklar?
    Ekonomik boyutunu burada konuşmak yersiz olur, olur olmasına da, asgari ücret 701 lira bu ülkede. O ölen çavuşların maaşları ne kadar sence? En fazla 150 lira. Askere gidince öğrenirsin, doğu da değilsen hele, eline en fazla 50 lira çavuş maaşı geçer. Çok sokak ağızıyla yazdım, can alıcı cümleler kullanmadım belki, sinirliyim, nasıl olur da bir siyasal bilimler öğrencisi iktidar partisini desteklediği için onca insanın ölümüne sessiz kalır. Hayret ediyorum, yazacak kelime bulamıyorum, cümle kuramıyorum.
    kesinlikle bu mesajınızda birçok cümleye katılıyorum, ayrıca yakın akrabalarından uzman çavuş olan bir abimizi geçen senelerde şehit vermiş biri olarak sessiz kaldığım söylenemez, geniş aile olarak attığımız maillerin, mektupların, hazırladığımız söyleşilerin, provekasyonların, açdığımız davaların haddi hesabı yok.. keşke sizinle oturup çay içme fırsatım olsaydı.. ben sizin görüşünüze zıt, aykırı birşey söylemedim, baştada söylediğim gibi benim sizinle bir derdim sıkıntım yok, ama bu kadar yazışmamızın, sinirlenmenizin tek nedeni şuursuzca olmadık yerlere olmadık resimler paylaşıp ortalığı böyle bulandıranların olmasıdır..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malesef olay tamamen siyasidir .. çünki olayın çözüm yeri meclistir.. hala PKK bir terör örgütüdür diyemeyen. Olayı kınayamayan ismini bile zikretmek istemediğim parti o çatı altında olduğu sürece çözümde yoktur.. Asker silah bırakacakmış.. len veledi zina asker silah bırakırmı adı üstünde görevi Türkiye cumhuriyetini, misakı milli sınırlarını ve halkını korumak olan asker silah bırakırsa meydan senin gibi amacı ülkeyi parça parça yapmak isteyen babası belli olmayanların eline kalmazmı ..

Aslında biz halk olarak sadece şehit haberi aldığımız gün değil devamlı bu olayı gündemde tutmalıyızki siyasiler çözüm arasın . Olay siyasidir.. çözümde siyasidir.. radikal önlemler alınmadan soru çözülemez ..

Şimdi olayın sorumluluarı iktidardaki partidir.. haliyle millet ona yükleniyor.. gidip esnaf sanatkarlar birliğine yüklenecek değilizya napalım ..dağdaki kaçakçıyı PKK lı sanarak vuran suçlu oldu .. sanki kaçakçılık yasal bir işmiş gibi. 128 er milyar tazminat ödediler özür üstüne özür dilediler.. ama bakalım bu şehit ailelerine kaç para tazminat verecekler ..

Seninde dediğin gibi takım tutulur gibi parti tutulmaz .. iyi yaptığında yaptığına nasıl iyi diyebiliyosak eksik gördüğümüz yanlış gördüğümüzüde dile getirecez. demokrasi bu değilmidir..
    Mengu16, Sinan Aksu, ZIPPIRMAN ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef olay tamamen siyasidir .. çünki olayın çözüm yeri meclistir.. hala PKK bir terör örgütüdür diyemeyen. Olayı kınayamayan ismini bile zikretmek istemediğim parti o çatı altında olduğu sürece çözümde yoktur.. Asker silah bırakacakmış.. len veledi zina asker silah bırakırmı adı üstünde görevi Türkiye cumhuriyetini, misakı milli sınırlarını ve halkını korumak olan asker silah bırakırsa meydan senin gibi amacı ülkeyi parça parça yapmak isteyen babası belli olmayanların eline kalmazmı ..

Aslında biz halk olarak sadece şehit haberi aldığımız gün değil devamlı bu olayı gündemde tutmalıyızki siyasiler çözüm arasın . Olay siyasidir.. çözümde siyasidir.. radikal önlemler alınmadan soru çözülemez ..

Şimdi olayın sorumluluarı iktidardaki partidir.. haliyle millet ona yükleniyor.. gidip esnaf sanatkarlar birliğine yüklenecek değilizya napalım ..dağdaki kaçakçıyı PKK lı sanarak vuran suçlu oldu .. sanki kaçakçılık yasal bir işmiş gibi. 128 er milyar tazminat ödediler özür üstüne özür dilediler.. ama bakalım bu şehit ailelerine kaç para tazminat verecekler ..

Seninde dediğin gibi takım tutulur gibi parti tutulmaz .. iyi yaptığında yaptığına nasıl iyi diyebiliyosak eksik gördüğümüz yanlış gördüğümüzüde dile getirecez. demokrasi bu değilmidir..
    Abi çok az bir rakam o uluderekedi pkklıların yanında..
    Yakın zamanda şehit olan bir arkadaşımdan biliyorum ailesine 23 bin tl verdiler daha vereceklermi bilmiyorum ama sanmıyorum...
    yediremiyorum bende kendime o ölen şerefsizlerin ailesine para verilmesine pkk bayraklı tabutlarla taşıdılar..ve bizim devletimiz para verdi...
    artık bir çözüm bulunması gerek yoksa vatandaşlarımızın sabrı taşarsa farklı olayla olur
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi yazacaklarım belki bir kaç kişini zoruna gidecek ama başlayayım anlatmaya ufaktan

Yukarıda resmi olan adam iyi bakın 11 ay önce Diyarbakır'da şehit düştü. Bu adam benim kuzenim çoçukluğum beraber geçti aynı kızlara
    takıkdık aynı kaptan su içtik yemek yedik. Şimdi toprağın altında bizde aklımaza geldikçe dertleniriz ailece ölüm allahın emri şu ayrılık
    olmasaydı demişler allah gani gani rahmet eylesin vaadesi gelmiş almış yanına. Şehit oldu annesi sabah 5 de beni arıyor olum nolur gel bize 2 sokak altımızda evleri koştur koştur gitdim o kadın bana bir sarıldı bir feryat etti emin olun hayatınızda hiç birinizin öle canı yanmamıştır kadınımı teselli edeceksin kendinmi ayakta durmaya çalışacaksın hayatımın en zor saatlerini yaşadım allah bir daha yaşatmasın. Sonra nemi oldu geldi bir grup asker binaya bir türk bayrağı astılar 2 ay kadar sonra tazminat verdiler ve gitdiler. Aylar sonra uludere'de bir grup
    kaçakcı öldü çok namuslu iş yapan insanlar gibi aylarca konuşuldu bu konu kendinizi bir şehit anası babası yerine koyun sizin evladınız bu
    vatan için can verdi 1 gün televizyonlarda siyah kurdela 3 5 üzüntü mesajı ve konu kapandı ama çiğeri 5 para etmez vergi vermez askere
    gitmez bir grup öldü ver yansınlar edildi katliam yapıldı denildi aylarca konuşuldu üstüne üstlük yetmezki bunlara birde tazminat verildi en
    çokda bu koydu bana neden mi ? Şehit olan bir askerin aldığı tazminatın neredeyse 2 katını aldığını okudum gazetelerde yani bir kaçakcının bir türk askerinde değerli olduğu bir zamanda yaşıyoruz.

Beni almasalar zorunlu olmasa askere bile gitmem neden'mi ben 6 yada 15 ay evimden uzak kalaçağım ailemden bir kahpe kurşun gelcek
    beni onlardan ayırcak. Bu ülkede yıllardır değişmeyen gerçeklere gelelim hiç bir siyasinin evladı doğuda askerlik yaptımı yapmadı neden
    yapsınki GEMİ ALMAK ELMAS TİCARETİ YAPMAK TAVUK FABRİKASI ALMAK İHALELERE GİRİP PARANA PARA KATMAK VAR İKEN ? Aslında
    Şu söz ne güzelde özetlemiş Siz hiç bir villadan şehit cenazesi çıktığını gördünüzmü bu ülkede adelete hukuğa inanmıyorum ben
    paran var ise yaşarsın paran yok ise sürünürsün 30 yaşıma kadar gitmicem askere bedelli yapaçağım askerliğimi.
    Allah şehit ailelerine sabır versin kimisi evli kimisi nişanlı. İşin özü bu ülkede olan hep fakire yoksula oluyor.
    Asayiş berkemal

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster

o dediğiniz demokrasi değil, objektif olmaktır karıştırdınız sanırım yada ben anlamadım..
    olay cereyan etmeden yaptığım ilk yorumu okumanızı isterim, ben bu sitede en son yazışmak istediğim konuları tartışıyorum şuanda, canımı sıkan o..
    bu olay kesinlikle iktidarın geniş suratlı, maaşı dolgun rütbeli askeri personelinin işi.. heleki o köylülerin vurulması, kanı bozuk çakalların köylü sanılması v.s.. ben haklı bulmuyorum, eğer tepkilerimizi yerinde verebilirsek işe yarar, gelipte burda atatürkle erdoğanı kıyaslayıp insanlara nefret ve kin aşılamak doğru değil.. konu neee adamın yapmaya çalıştığı ne.. canımız sıkkın zaten o kadar şehit vermişiz, meclisteki peçeteden bulaşma yaratıkları sevindirmişiz bide girip zıpır gibi cahillerle uğraşmak sinirlerimi ciddi anlamda bozuyor..

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ,

oy verdiğim partiyi savunmayacak olsam, bu ülke için doğrularının fazla olduğu kanısına varmasam zaten gidipte oy vermezdim..
    senin objektiflik anlayışın her partiye birden oy vermek ozaman?
    benim objektiflik anlayışım doğru bulğun partiye oy vermenle hiç alakası yok, oy verdiğin partinin yanlışarınıda görebilmek ve üzerine gitmektir..
    aynı şekilde muhalefet partilerini desteklemesen bile vatan için yaptıkları doğru bir hareketlerinde onlarıda destekleyebilmektir..

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:37 ----------

kesinlikle bu mesajınızda birçok cümleye katılıyorum, ayrıca yakın akrabalarından uzman çavuş olan bir abimizi geçen senelerde şehit vermiş biri olarak sessiz kaldığım söylenemez, geniş aile olarak attığımız maillerin, mektupların, hazırladığımız söyleşilerin, provekasyonların, açdığımız davaların haddi hesabı yok.. keşke sizinle oturup çay içme fırsatım olsaydı.. ben sizin görüşünüze zıt, aykırı birşey söylemedim, baştada söylediğim gibi benim sizinle bir derdim sıkıntım yok, ama bu kadar yazışmamızın, sinirlenmenizin tek nedeni şuursuzca olmadık yerlere olmadık resimler paylaşıp ortalığı böyle bulandıranların olmasıdır..
    işte bende tam onu söylüyorum oy verdiğin partinin yanlışlarınıda görebilmelisin sen onu yapamıyorsun

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    [QUOTE=Faruk.UZN;2723176]Şimdi yazacaklarım belki bir kaç kişini zoruna gidecek ama başlayayım anlatmaya ufaktan

http://g.mynet.com/i/111/210345-4.jpg

Yukarıda resmi olan adam iyi bakın 11 ay önce Diyarbakır'da şehit düştü. Bu adam benim kuzenim çoçukluğum beraber geçti aynı kızlara
    takıkdık aynı kaptan su içtik yemek yedik. Şimdi toprağın altında bizde aklımaza geldikçe dertleniriz ailece ölüm allahın emri şu ayrılık
    olmasaydı demişler allah gani gani rahmet eylesin vaadesi gelmiş almış yanına. Şehit oldu annesi sabah 5 de beni arıyor olum nolur gel bize 2 sokak altımızda evleri koştur koştur gitdim o kadın bana bir sarıldı bir feryat etti emin olun hayatınızda hiç birinizin öle canı yanmamıştır kadınımı teselli edeceksin kendinmi ayakta durmaya çalışacaksın hayatımın en zor saatlerini yaşadım allah bir daha yaşatmasın. Sonra nemi oldu geldi bir grup asker binaya bir türk bayrağı astılar 2 ay kadar sonra tazminat verdiler ve gitdiler. Aylar sonra uludere'de bir grup
    kaçakcı öldü çok namuslu iş yapan insanlar gibi aylarca konuşuldu bu konu kendinizi bir şehit anası babası yerine koyun sizin evladınız bu
    vatan için can verdi 1 gün televizyonlarda siyah kurdela 3 5 üzüntü mesajı ve konu kapandı ama çiğeri 5 para etmez vergi vermez askere
    gitmez bir grup öldü ver yansınlar edildi katliam yapıldı denildi aylarca konuşuldu üstüne üstlük yetmezki bunlara birde tazminat verildi en
    çokda bu koydu bana neden mi ? Şehit olan bir askerin aldığı tazminatın neredeyse 2 katını aldığını okudum gazetelerde yani bir kaçakcının bir türk askerinde değerli olduğu bir zamanda yaşıyoruz.

Beni almasalar zorunlu olmasa askere bile gitmem neden'mi ben 6 yada 15 ay evimden uzak kalaçağım ailemden bir kahpe kurşun gelcek
    beni onlardan ayırcak. Bu ülkede yıllardır değişmeyen gerçeklere gelelim hiç bir siyasinin evladı doğuda askerlik yaptımı yapmadı neden
    yapsınki GEMİ ALMAK ELMAS TİCARETİ YAPMAK TAVUK FABRİKASI ALMAK İHALELERE GİRİP PARANA PARA KATMAK VAR İKEN ? Aslında
    Şu söz ne güzelde özetlemiş Siz hiç bir villadan şehit cenazesi çıktığını gördünüzmü bu ülkede adelete hukuğa inanmıyorum ben
    paran var ise yaşarsın paran yok ise sürünürsün 30 yaşıma kadar gitmicem askere bedelli yapaçağım askerliğimi.
    Allah şehit ailelerine sabır versin kimisi evli kimisi nişanlı. İşin özü bu ülkede olan hep fakire yoksula oluyor.[

http://www.youtube.com/watch?v=Q4y9U3tTDfk

Şeref ekmek bulamazken şerefsizler ne yapıyor acaba....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    sizin meslek, iş nedir bilmiyorum ama burda çok fazla vakit geçirmekten sanırım nerde bir konu açıldıysa mutlaka sizin nickinizi görüyorum ve nedense hemen hepsinde bir muhalif durumunuz var.. şimdi demişsinki bu yöneticilerin işi, sen ben düzeltemeyiz.. birincisi kendi adınıza konuşun benim mesleğim bu konu olacak. ikinciside konuşmak, düzeltmek istiyorsanz sizi görmek isteriz yönetici olarak, ağzı olan konuşur misali burdan yazmanın heleki resim paylaşıp kendi yorumlarınızla pekiştirmenin hiçbir yararı olmaz bana nasıl yarar olur diye yazmaktansa bu konuyu tekrar açın paylaştıklarınıza bakın derim.. ayrıca bana siyasi ve iktidari olarak ders verebilecek en son kişisiniz belkide, çünkü bazı insanlar objektif olamaz yalnızca taraftar olur (koyun) bu insanlar bir siyasi partiyi, bir futbol takımını tutuyorsa o partiden, o takımdan başka doğru, başka iyi olamaz onlar için bize öğretilen bu, objektif olmanızı tavsiye ederim.. oyüzdenki yazdıklarınızın benim için hiçbir değeri yok.. sizin internetten bulma bilgileniz inanın zerre kadar yararı yok ne bu topiğe, nede verilen şehitlere..
    şunuda belirtmek isterim, Kırıkkale üniversitesi uluslararası ilişkiler ve siyaset bilimi bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.. yani sizin burda yazdıklarınızın okulunu okuyorum..
    Cocuk,
    öncelikle ya saygılı olup yazıya başladığın gibi siz diye devam et,
    yada sen de bir karar ver bir öyle bir böyle kafa karıştırıyorsun.

benim mesleğimi boşver sen okuduğun okulu bitir adam ol seni görelim
    ama işin zor buradan öyle görünüyor

bu konunun içinde bile anlattım parti ile işim yok
    partimde ATA
    önderimde ATA
    gerekiyorsa peygamberimde ATA
    sen daha bunu anlayamamışsın bana maval okuyorsun siyaset bilimcisi küçüğüm

Yukarıdaki sebeplerinden dolayıda farkında olmadan kounun önde gideni sen oluyorsun söylediğin gibi ben değil

20 cocuk biraraya gelipte beni konuşup 10-15 kadarınızın benim hakkımdaki kararıda hoşuma gitmedi desem yalan olur,enazından adam olma yolunda yavaşta olsa ilerliyor ve
    büyüklerinizin yaptıklarını aranızda tartışıp değerime değer katıyorsunuz
    Afferim size boş boş geyik yapmaktan iyidir.

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?v=9NUPS...eature=related

bence dikkatli dinlemek lazım...

Hocam gerekiyorsa peygamberim de ATA nedemek?
    Peygammber efendimiz farklı Atatürkümüz farklı böyle kıyaslamalar yapman hiç hoş değil hele ki konuyla alakası yoksa..Burda kimse ATATÜRK'ü sevmem ya da neden seviyorsun dememiş
    nezih77 bunu beğendi.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam gerekiyorsa peygamberim de ATA nedemek?
    Peygammber efendimiz farklı Atatürkümüz farklı böyle kıyaslamalar yapman hiç hoş değil hele ki konuyla alakası yoksa..Burda kimse ATATÜRK'ü sevmem ya da neden seviyorsun dememiş
    Orası beni ilgilendirir arkadaşım
    sizinkide sizi

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizinkide sizi
    Daha cevap vermeyeceğim herkes kendine yapar ne yapıyorsa...
    ama böyle yazılar bizi ayırır şuan bu konuları konuşmuyordu kimse...
    8 şehidimiz var nerden nereye geldik
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    sizinkide sizi
    üstad sinirlenme .....

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sizinkide sizi kimdir? Ben benimkini tanırım başka tanımam.
    nezih77 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    sizinkide sizi
    bu kanaldan devam edersek konu kayar,
    o yüzden sen en baştan oku tek tek
    ne resimler koymuşum
    ne demişler neden bir foto daha koymuşum
    ona bak anla ve öyle bana soru sor güzel kardeşim..

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük umutsuzluğa kapılıyorum bazen. Ben artık barış istiyorum. Artık insanlar ölmesin istiyorum. Ama burada yazılanları okuyunca büyük bir umutsuzluğa kapılıyorum. Korkarım bu ölümler durmayacak. Korkarım bu üzüntüler, bu ölümler yaşanmaya devam edecek. Korkarım bu iş böyle gelmiş böyle gidecek.

Ölenler için çok üzgünüm, ölecekler için de öyle.

Kalanlara sabırlar dilerim.

Bu ölümlere karşılık yeni ölümler isteyen, kan talebiyle yaklaşanlara vicdan dilerim.

Böyle bir konuyu siyasi rakiplerine küfür etmek için fırsat sayanlara izan dilerim.

Ve herkese, sevdiklerime, sevmediklerime, kızdıklarıma, takdir ettiklerime, dostlarıma ve hatta düşmalarıma... Herkese, yeni ölüm haberleri ile kirlenmeyecek bir gelecek dilerim...
    MotorKafa bunu beğendi.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    qsTah

Bak gülüm genaraller sadece emir verir. 60-70 yaşındaki adamın dağa çıkıp operasyona katılmasını beklemek yersizdir.. ama yüzbaşısından tut albayına kadar arazidedir şu anda inan ..

Youtubede var seyret kan uykusu diye bir belgesel. İranda PKK nın uzantısı olan PEJAK a yapılan operasyonda son dakikada Demirelin emri ile nasıl dönüldüğünü biz zat yaşayanlar anlatıyor.. ama iranla aramızı bozmayalım diye..

Apo piçini yurda getiren general sayın komutanım Engin ALAN şu anda tutuklu .. Araziye çıkıp operasyonlara katılan nadir generallerdendir kendisi. Adam gibide adamdır. Bizzat komutanımdı kendisi.. Helikopterle çatışmanın ortasına inecek kadar gözü karadır. Ama şimdi tutuklu.. ülen anasına yaniyim bütün taşlar bağlı ne kadar it varsa piyasada ama .. Yine orada görev yapmış sayın Erdal sarızeybeğin yaklaşık 1 saatlik bir konuşması var youtube de onu üşenme baştan sona dinle .. neden çözülemiyor kimlerin işine gelmiyor bir gör ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Ben en baştan beri okuyorum attığın resmide gördüm gayet güzel adam seçmiş makine...ona diyecek bir şey yok
    Ama şuan dediğin lafa gerek yok bu daha çok agresifleştirir bizi...Ben konuyu takip ediyorum ...

Barış abi o Engin alan gibi isimler içerde bu bizim için ciddi kayıp..Adamın yaptıkları boşaymış kendine göre onca sene dağlarda ölümden dön şimdi hapishanede hemde komik sebeplerden
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)