Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dikkat Çarpar !... : www.asyaavrupaservis.com

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    11 Haziran 2012 Pazartesi günü bozuk olan buzdolabını tamir için www.avrasyaservis.com web sitesinde yer alan telefon numaralarından birini arayarak tamirci çağırdım. Gelen kişiler buzdolabını tamir ettiklerini söyleyerek 350 TL istediler. Seyyar POS cihazı ile 350 TL ödedim. Daha sonra buzdolabı arızası devam edince web sitelerindeki, numaraları aradım. Defalarca aramalarıma geri döneceğiz cevabını aldım. 1 hafta arayan soran olmayınca çarpıldığımı anladım. Gerçek bir tamirci bularak buzdolabımı tamire verdim. Bu durumla ilgili kendilerini aradığımda hiç umursamadılar. Deşifre edeceğimi söyledim. İlk iş olarak www.avrasyaservis.com" olan isimlerini http://www.asyaavrupaservis.com" olarak değiştirdiler. Daha sonra öğrendiğime göre web siteleri deşifre oldukça bukalemun gibi sürekli isim değiştiriyorlarmış. Bana verdikleri kağıtta "www.canerteknik.com" diye bir site ismi de geçiyor. Bu kişilere çarpılanlara önerim vergi dairesi ve savcılık nezdinde suç duyurusunda bulunmalarıdır. Dikkat edin çarpılmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Otomatik kapı, dikkat çarpar !

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    hocam valla darilma ama sen kendin kasinmissin..buzdolabinin markasi neyse o markanin yetkili teknik servisini arayacaksin onlar gelip buzdolabini tamir edecek ve sana fabrikanin onlara yollamis oldugu fiyat listesini gosterip ona gore ucret alacak hemde taktigi her parca icin 1 yil garanti verecek seninde basin agrimayacak..
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)