Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Japonlar?

Motovento
    REKLAM ALANI
    frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Turkçavuç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir millette merhamet yoksa yemişim asaletini...Çinle savaşında çinli kadınlara teçavüs ettiler hep astılar,kestiler...Asaletmiş hıh Asalet arıyorsan dünyada Türk ırkına bak.Biz savaşta ve barışta ne bir kadına teçavüz ederiz ne bir yetimi aç bırakırız gerekirse kendi yemeğimizi veririz.Bizim için önemli olan insan olmalaı ırk değil...
    katılıyorum sana.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:30 ----------

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünyanın en asil milleti Türkler'dir.Tarihi boyunca 14 tane devlet kurmuş , dünyaya hükmetmiş bir millettir.Doğuda çin seddi , batıda Avrupa'nın güçlü kaleleri Türkleri durduramamıştır.Kuzeyde sibirya buzulları , güneyde afrikanın çölleri artık fethedilecek yer kalmamış.Türkler avrupanın ortasına kadar geldikten sonra avrupalılar g.t kokusundan denizlere açılmış ve Amerika'yı keşfedip oraya göç edip Türklerden g.tü kurtarmıştır.

Caponlarda ikinci dünya savaşında Çinlilere az eziyet etmemiş.Bol bol katliam yapmışlar.Üzerlerinde kimyasal silahlar denemişler.Amerikadan iki tane atom bombasını yiyince hırslanmışlar.Köpek gibi gece gündüz çalışıp elektronik , ıvır zıvır cihazlar , araba , motosiklet gibi ....üretme konusunda uzmanlaşmışlar.
    sanada katılıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Eminim çinde üç kuruşa köle gibi çalışıp fabrikada yatıp kalkan insanlar arasında benim gibi yediği önünde yemediği arkasında yaşayanlardan daha mutlu insanlar vardır. Komünist düzenin gözünü seveyim ekmek elden su gölden, lanet olsun teknolojik hayata koyun gibi güdüleceksek koyun gibi de yaşayalım nedir bu stres ve koşuşturma.
    MotorKafa bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Asaletin gostergesi nedir, hangi donelere dayanilarak belirleniyor.?
    cezerye bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asaletin gostergesi nedir, hangi donelere dayanilarak belirleniyor.?
    Tecavuzle ilgili yalana dayanarak.
    Savasta ve barista kimseye tecavuz etmezsen asil oluyosun.
    Bknz; Turkler.
    Hic tecavuz olayi duydunmu bizde?

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecavuzle ilgili yalana dayanarak.
    Savasta ve barista kimseye tecavuz etmezsen asil oluyosun.
    Bknz; Turkler.
    Hic tecavuz olayi duydunmu bizde?
    Sayin abim.
    Sadece ''Savaşta'' demiş olsaydin, şöyle bi düşünür araştırırdım.
    Gerçi benim düşünceme göre savaş sadece topla tüfeklede yapilmiyor.
    Ben savaş eylemine binlerce mana yüklemişimdir
    Aslinda benim mantigima göre, tecavüz sadece insanin cinsel isteklerine karşı koyamayip, bir bedeni zorla ele geçirmeside değil.

Neyse bunlari niye yazdim bende bilmiyorum.
    Zaten konuyla alakasida yoktu.

Sorunun cevabi ; Ben duydum abi.

Bu arada bir ülkenin teknolojisi benim çekeceğim 2 tane fotografla gelişecekse, vay o ülkenin haline..

Bu arada bu japonlarda biraz manyakmış herhalde.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

bana göre işin aslı astarı şudur...
    japonya küçük ve kalabalık bir ülkedir...türkiyenin 2 katı nüfus vardır ve toprak yüz ölçümü türkiyenin yarısı bile değildir...
    yaşayan halkın...%80ni gökdelen vs vs boğulmuştur...biraz açılınca bol foto çeker...onların yerinde olsanız
    türkiyeye geldiğinizde on katı çekim yapardınız...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Biz asiliz yabanciya uckur cozmeyiz. Kendimizden olmayanada tecavuz etmeyiz. Madem boyle neden asil olmayalimki.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asya'nın değil Dünya'nın en asil milleti bence.
    en asil değilde en çalışkan desek daha doğru olur sanki ben japonyanın asil bir hareketini görmedim

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Böyle birşey zorunlu olamaz:DDD Hem fotoğraflara da artık her yerden ulaşılıyor. Fotoğraf çekmekle edinilecek her bilgi internette de mevcut zaten. Yorum/haber/vs...
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    şuursuz provakatörün tekide 'motosikletle ne alaka demiş' embesil embesil konuşuyorlar ya sinir oluyorum..
    burda herşey paylaşılabilir.. ister oku ister okuma..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz asiliz yabanciya uckur cozmeyiz. Kendimizden olmayanada tecavuz etmeyiz. Madem boyle neden asil olmayalimki.
    Kanunlar tecavüzcüleri 3 sene içerde yatırıp tekrar topluma salarsa olacağı budur.Türkleri başında adam gibi lider olduğunda kimse durduramaz.Bunu ben değil yabancı tarihçiler söylüyo.Bugün dünya ülkelerini başlarındaki soytarı liderler değil başkaları yönetiyo.Angelina Merkel'e haritada berlin'i göster diyolar , o moskovayı gösteriyo.Bu insan Almanya'yı yönetiyo.Dünya halklarının artık başlarındaki soytarı liderlerden kurtulup esas liderlerine kavuşması lazım.Cengiz Han halkına o kadar katı kurallar koymuştur ki , ama sonunda o halkla dünyayı dize getirmiştir.Cengiz Han'ın kurallarından bazıları :

Zina yapan, evli olup olmadığına bakılmaksızın idam edilir.

Livatadan suçlu her hangi bir kişi de idam edilir.

Kasten yalan söyleyen veya büyücülük yapan veya başkalarının davranışları hakkında ispiyonculuk yapan veya kavga eden iki kişinin arasına birinin yanında diğerine karşı olarak girenler de idam edilir.

Suya işeyen veya suyu kirletenler de idam edilir.

Her kim mal (veya para) alır ve iflas eder; sonra tekrar mal alır ve yine iflas eder, sonra yine mal alır ve yine iflas ederse, üçüncü defadan sonra o da idam edilir.

Sahibinin iznini almadan bir esire yiyecek veya giyecek veren de idam edilir.

Kaçan bir köleyi veya esiri bulup sahibi olan kişiye geri vermeyen de idam edilir.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Ankara tren garındaki nöbetlerim aklıma geldi.hergün geliyolardı boyunlarında fotoğraf makinaları,yüzlerinde tebessüm

buda başka bir özellikleri;

JAPONLAR HERHANGİ BİR DİN KİTABI VE PEYGAMBERİ OLMAYAN BİR TOPLUM ...

Bizde gün...deme getirip tartışan yok ama, Batı dünyası, hele de Katrina kasırgasının ardından yaşadıklarını unutmayan Amerikalılar şaşkınlıkla izliyor Japonları.

Aslında en çok bizim üzerinde düşünüp tartışmamız lâzım.

O kadar büyük bir felâket yaşadılar, görüntülerde başı kesik tavuk gibi sağa sola saldırırcasına koşuşan yok.

Salya sümük ağlaşıp Nerede devlet ? Yardım isteriz, şunu isteriz, bunu isteriz diye cazgırlık eden yok.

Yardım dağıtım noktalarına saldıran yok.

Raflarında çok sınırlı miktarda mal kalmış olduğunu bilmelerine karşın dükkânlar önündeki kuyrukları bozup da cam çerçeve kırarcasına kapılara saldıran da yok , yağmalamanın görülmemesi ,
    Katoliklere ait bir web sitesinde Japonlar Hristiyan olmamasına karşın nasıl bu kadar ahlâklı olabiliyor ? sorusu ortaya atılmış.

O soruyu sormak Hristiyanlara mı düşer ? Sorsak biz sorarız.

Gerçekten, peygambersiz ve kitapsız Japon toplumu nasıl bu kadar üst düzey insanî nitelikler gösterebiliyor ?

Bir uzmanın açıklaması şöyle;
    Japon ahlâkı, günah ve günah anlayışından kaynaklanan korkuya değil, çevreden utanma temeline dayanır.

Örf ve Ananeye dayalı asla vazgeçmedikleri aile terbiyesi .
    Ahlâklı olmak için asgariden bir adet peygamber bir adet de din kitabı gerekmediğini uygulamalı olarak ispatladılar.

(BATI DERGİSİNDEN ALINTIDIR)
    cezerye ve nadrov bunu beğendiler.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

bir arkadaşımın kızı japon dili okuyordu...çok önce (2-3 yıl kadar) bulunduğu yerde küçük çaplı bir deprem olmuş...
    markette alışveriş yaparken denk gelmişler...siz şimdi bütün japonların sağa sola koşturup çığlık vs attıklarını zannediyorsunuz ama hayır...
    kısa bir sessizlik ve durgunluk olmuş...elektrik sisteminin otomatik gidişi nedeni ile alış veriş yapmak bir süre mümkün olmuyormuş...
    ...bütün japonlar ellerindeki nevaleleri tekrar aldıkları rafa bırakıp çıkmış...ortalıkta ne dolu bir market arabası ne koşuşturan ne bağıran ne çağıran
    nede birbirini ezen görememişler...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünyanın en asil milleti Türkler'dir.Tarihi boyunca 14 tane devlet kurmuş , dünyaya hükmetmiş bir millettir.Doğuda çin seddi , batıda Avrupa'nın güçlü kaleleri Türkleri durduramamıştır.Kuzeyde sibirya buzulları , güneyde afrikanın çölleri artık fethedilecek yer kalmamış.Türkler avrupanın ortasına kadar geldikten sonra avrupalılar g.t kokusundan denizlere açılmış ve Amerika'yı keşfedip oraya göç edip Türklerden g.tü kurtarmıştır.

Caponlarda ikinci dünya savaşında Çinlilere az eziyet etmemiş.Bol bol katliam yapmışlar.Üzerlerinde kimyasal silahlar denemişler.Amerikadan iki tane atom bombasını yiyince hırslanmışlar.Köpek gibi gece gündüz çalışıp elektronik , ıvır zıvır cihazlar , araba , motosiklet gibi ....üretme konusunda uzmanlaşmışlar.

Kanunlar tecavüzcüleri 3 sene içerde yatırıp tekrar topluma salarsa olacağı budur.Türkleri başında adam gibi lider olduğunda kimse durduramaz.Bunu ben değil yabancı tarihçiler söylüyo.Bugün dünya ülkelerini başlarındaki soytarı liderler değil başkaları yönetiyo.Angelina Merkel'e haritada berlin'i göster diyolar , o moskovayı gösteriyo.Bu insan Almanya'yı yönetiyo.Dünya halklarının artık başlarındaki soytarı liderlerden kurtulup esas liderlerine kavuşması lazım.Cengiz Han halkına o kadar katı kurallar koymuştur ki , ama sonunda o halkla dünyayı dize getirmiştir.Cengiz Han'ın kurallarından bazıları :

Zina yapan, evli olup olmadığına bakılmaksızın idam edilir.

Livatadan suçlu her hangi bir kişi de idam edilir.

Kasten yalan söyleyen veya büyücülük yapan veya başkalarının davranışları hakkında ispiyonculuk yapan veya kavga eden iki kişinin arasına birinin yanında diğerine karşı olarak girenler de idam edilir.

Suya işeyen veya suyu kirletenler de idam edilir.

Her kim mal (veya para) alır ve iflas eder; sonra tekrar mal alır ve yine iflas eder, sonra yine mal alır ve yine iflas ederse, üçüncü defadan sonra o da idam edilir.

Sahibinin iznini almadan bir esire yiyecek veya giyecek veren de idam edilir.

Kaçan bir köleyi veya esiri bulup sahibi olan kişiye geri vermeyen de idam edilir.
    Amanda aman ne güzel değil mi ?
    Motosikletli Kaplumbağa...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amanda aman ne güzel değil mi ?
    Katillerle , hırsızlarla , tecavüzcülerle birlikte aynı toplum içinde yaşamak hoşunuza gidiyosa o daha güzel.Sana dokunmayan yılan bi gün sana da dokunur.Gidişat kötü.Baksana Cengiz Han'ın en ufak cezası idam.Yalan söyleyene bile idam.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)