Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Orijinal civataları nerden bulabilirim

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi Akşamlar,
    Motosikletin (Bianchi Falcon 125), civataları düşüyor; her ne kadar sıksamda bazı zamanlar dalgınlığıma gelip sıkmadan yola çıkıyorum. Neyse civataları yollara saçıyorum anlayacağınız Bu civataların haki renkli olanlarını, nerden buluyorsunuz? İlla nalburdan mı bakılıyor bu meret. Servislerde bulamıyorum onlarda bile şu metal renkli krom gibi olanlardan mevcut. Ben orijinal olanları takmak istiyorum, diğerlerinde sorun çıkıyor ya pul takıyorum ya da öyle garip bir şekilde duruyor. Çok uzattım bulabileceğim yerler internet olur İzmir olursa çok makbule geçer...Teşekkürler....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    kardeşim arama için hiç uğraşma.al 5 liraya bi sprey boya istediğin renge boya

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    büyük yapı marketlerde ve büyük nalburlarda var

Alıntı yaşar35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim arama için hiç uğraşma.al 5 liraya bi sprey boya istediğin renge boya
    Öncelikle alakanızdan ötürü teşekkür ederim.

Rengi önemli değil aslında; bu nalburda en azından benim gittiğim nalburlarda birebir aynısı olmuyor, diş tutuyor tamamda baş kısmı farklı oluyor genelde; ya rondela takıyorum yada öyle garip bir şekilde duruyor. Sıkmak istersin sıkamazsın civatayı, baş kısmı farklı olduğu için....

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük yapı marketlerde ve büyük nalburlarda var
    Teşekkür ederim alakanıza,
    Bunu öğrendiğim iyi oldu, o kadarda gidiyorum yapı marketlere ancak hiç bakmamıştım. Bakmak var görmek var (-:

airhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R80
    hırdavatçılarda locklite denen malzeme satılır.3-5 liralık bu malzemeyi cıvatalara sürüp sıkarsan bidaha bırak gevşemesini,sökerken bile zorlanırsın.
    Atari kolum buzuldugunda böyle üzülmüştüm.
    Bide motorumu sattıgımda...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Sanayilerdeki cıvata,vida satan dükkanlara gidin. 10 TL'ye tüm civataları vidaları yenilersiniz,hatta aynı civata,vidalardan yedek olarak yanınızda bulundurun.
    Çinli scooterlarda titresimden oturu vida ve civatalarda zamanla gevşeme oluyor,belli periyotlarda komple kontrol edin,eksik olanları,yedek vida ve civata ile değiştirin..
    Ummadık anda sorun cıkmasının onune gecersiniz..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Yada bi tornacıda yaptırın..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Tek tek, çok teşekkür ederim paylaşımlarınıza...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)