Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

basınçlı oto yıkama makinesi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/yik.html

arkadaşlar bim e gelecek bu ürün... yarin... ben almayı düşünüyorum.. benzer ürünler en az 150 tl... ne dersiniz alınırmı..
    http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/yik.html
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Daha önce bim e gelmişti. Ve saatler içinde tükenmişti.. Gerçekten kullanışlı olduğunu duydum.. Basit birşey değil. Ayrıca kalitesizde değil.
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    sana yarar ramazan fiyatta iyi , bim deyip geçmeyin yıllar önce bir hırka aldım halen daha giyiyorum ne alaka var derseniz ne bileyim işte eyle
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    ninja 250
    ben karcherin makinasını aldım beylikdüzü bauhausdan 170 liraya,boyut olarak 1 kask boyundan biraz daha büyük,tavsiye ederim.ama şöyle birşey var o yıkama yapılan yerlerdeki sabunlar çok pahalı 100 liraya 1 damacana satılıyor daha küçük boyu da yok,mecburen daha ucuz sabunla yıkayıp itina ile silmeden mükemmel parlaklığa ulaşılmıyor

hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991
    Şimdi bunu aklıma düşürdün abi yaa ... Kötü bir alete benzemiyor
    Listen to Your Heart

Motosikleti
    arkadaşım karcher in bir makinesini almış 195 liraya .. kovadan su yu kendi falan alma özelliği varmış.. illaki şebeke suyuna gerek yokmuş yani.. acaba bunda bu özellik falan varmıdır...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    bahçen varsa, ister motor ister araba ister halı yıka güzel bencede
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Bundan 3 tane al. Oto yıkama açarsın
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

Motosikleti
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahçen varsa, ister motor ister araba ister halı yıka güzel bencede
    evim müstakil.. bahçe evin hemi önünde hemi arkasında var sıkıntı yok...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

Alıntı quezzap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan 3 tane al. Oto yıkama açarsın
    o kadar uzun boylu değil ama uzaktan güzel... bimler kaçta açılıyor

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tarz işler için karcher k2 serini tavsiye ederim. Bende 110 bar var. Arabada yıkayacaksan ki yıkarsın min 110 bar al. 100 bar biraz düşük 110 bar idare eder iş görür.

bide bu ürünleri gücüne göre kullanım süresi var tavsiye edilen 100-110 bar olanlar max 20 dk çalışma süresi var dinlendirmeden yoksa motou yakıyorlar. kimilerinde otomatik sigorta var. Eger hesaplı bi ürün alıyorsan ısınınca kendinin kapatma özelliği varmı sor. Yoksa kullanım hatasından değişim veya tamir yapmazlar 1400-1700 watt makinalarla 10'ar dakikadan 2 araba yıkarsın ard arda. veya 4 motosiklet. Ev için yeterlidir. Basınları oto yıkamadakilerden düşüktür ama her türlü işini görür.

Karcher alırsan bir kere alırsın. Burdan güç ve kullanım amaçları için bilgi alabilirsin http://www.karcher.com.tr/tr/Urunler...iri_Sinifi.htm

180-200'e kadar karcher bulursan kaçırma ama dediğim gibi 110 bar olsun 100 değil.. Daha ucuzunu aldığına deymez.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    2 yıl once aşağıdaki cihazı aldım.
    http://www.makinahirdavat.com/pinfo.asp?pid=184
    Yerim pek müsait olmadığı için sıkıntı oluyor toplasan 10 kere yıkamadım.

Ama yer müsait olsa bir çok işe yarayacak en cok da halı yıkamaya )

Deterjan olayına gelince yıkamacılardaki gibi bunu kullanamıyorunuz. Yanı fırçasız sungersiz şampuan bunda olmuyor O şampuanı puskurten bir başka cihaz daha var. Onun muadili olarak ben pompalı çiçek sulama kaplarını kullanıyorum. Yada benzeri olan küçük ilaçlama aletleri olabilir.

Neticede kendin yaptıgın ıcın yıkaması da sılmeside ayrı bir guzel.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz işler için karcher k2 serini tavsiye ederim. Bende 110 bar var. Arabada yıkayacaksan ki yıkarsın min 110 bar al. 100 bar biraz düşük 110 bar idare eder iş görür.

bide bu ürünleri gücüne göre kullanım süresi var tavsiye edilen 100-110 bar olanlar max 20 dk çalışma süresi var dinlendirmeden yoksa motou yakıyorlar. kimilerinde otomatik sigorta var. Eger hesaplı bi ürün alıyorsan ısınınca kendinin kapatma özelliği varmı sor. Yoksa kullanım hatasından değişim veya tamir yapmazlar 1400-1700 watt makinalarla 10'ar dakikadan 2 araba yıkarsın ard arda. veya 4 motosiklet. Ev için yeterlidir. Basınları oto yıkamadakilerden düşüktür ama her türlü işini görür.

Karcher alırsan bir kere alırsın. Burdan güç ve kullanım amaçları için bilgi alabilirsin http://www.karcher.com.tr/tr/Urunler...iri_Sinifi.htm

180-200'e kadar karcher bulursan kaçırma ama dediğim gibi 110 bar olsun 100 değil.. Daha ucuzunu aldığına deymez.
    bende karcher diyordum ama buda fenaya benzemiyor.. bu akşam praktiker e gidip bakmakta fayda var.. yarin sabah ta bim e bakarım... biraz daha youmlar çıksın bakalım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

http://www.karcher.com.tr/tr/Urunler...i/16732000.htm

bu makine nasıldır........

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Koçtaş ve Tekzen de 120 TL ye satılan 3 kişilik otomatik açılıp kapanan çadırımı BİM den 24.90 TL ye almıştım 3 yıl önce.Hala faal olarak kullanıyorum.Ancak elektrikli veya elektronik ürün alırken oturduğunuz bölgede yetkili servisinin nasıl bir yer olduğunu iyi araştırın derim.Zira pompa da veya motorda olacak bir arıza için komple ürünü çöpe atma olasılığı var.

Rahmetli Sabancı'nın söylediği bir söz vardı çok severim o sözü. " Ucuz mal alacak kadar zengin değilim."
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende karcher diyordum ama buda fenaya benzemiyor.. bu akşam praktiker e gidip bakmakta fayda var.. yarin sabah ta bim e bakarım... biraz daha youmlar çıksın bakalım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

http://www.karcher.com.tr/tr/Urunler...i/16732000.htm

bu makine nasıldır........
    Verdiğin makina bendekinin değer olarak 1' 1 aynısı.. ben iki yıl önce 199'a almıştım ama sezon içiydi. 220-230 'a kadar verilir bu modele. Bu işin hastasıytsan 450-600 tl arası modeller min 140 bar iyidir. Başta hevesle alırsın sonra kurup yıkayıp kaldırmaya üşenirsin

110 barla yıkarken çok keyif almassın ama kirlerin %90' nın söker. 140 bar varsa yıkarken çok daha fetiş olursun
    gs500inanc bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdiğin makina bendekinin değer olarak 1' 1 aynısı.. ben iki yıl önce 199'a almıştım ama sezon içiydi. 220-230 'a kadar verilir bu modele. Bu işin hastasıytsan 450-600 tl arası modeller min 140 bar iyidir. Başta hevesle alırsın sonra kurup yıkayıp kaldırmaya üşenirsin

110 barla yıkarken çok keyif almassın ama kirlerin %90' nın söker. 140 bar varsa yıkarken çok daha fetiş olursun
    öyle yıkama hastası falan değilimdir.. aksine pasaklı sayılırım.... şuan o ürün bir yerde 180 lira.... ben bu ürünü el ayak girmeyen yerleri daha temiz yıkasın diye alacağım....

evet bim den alınacak makine nin servisi nerdedir ne kadar ilgilenir bilmem ama karcher in servisi kartalda onu biliyorum... şirkette 140 bar vardı o bile tam detaylı yıkamıyordu komyonu otobüsü...

evet kamyon otobüs gibi aşırı kirlenen ve yüksek ve büyük araçlar için 160 bar 2 bin tl aşağısı makine kurtarmıyor...

Bim ve benzer firmalar çok iyi kumpas kuruyor .Urunlerını oyle bır lanse edıyorlarkı sanırsınız batan gemının malları .Fiyatlar sizi yanıltmasın fiyatı normal .Aynı özellik ve kapasitede yakın fiyatlara markalı ürün almak mümkün ben karaköyden B&D aldım üstekil bim'deki ürünle aynı fiyata
    hatta internet'te ararsan secenek haylı bol

http://www.hepsiburada.com/Liste/bla...oryId=34001222

Motosikleti
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatlar sizi yanıltmasın fiyatı normal .Aynı özellik ve kapasitede yakın fiyatlara markalı ürün almak mümkün ben karaköyden B&D aldım üstekil bim'deki ürünle aynı fiyata
    hatta internet'te ararsan secenek haylı bol

http://www.hepsiburada.com/Liste/bla...oryId=34001222
    ben netten ne aldıysam sorun çıktı... yeminliyim netten hiç bişey almam... elleyip görüp bakıp alacağım...

Motosikleti
    ninja 250
    bende küçük karcher var,kovadan su çekme olayına gelirsek,sadece kovadan çektiği suyu basınçlı olarak atamıyor illaki hortumla beslemek gerek

Motosikleti
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende küçük karcher var,kovadan su çekme olayına gelirsek,sadece kovadan çektiği suyu basınçlı olarak atamıyor illaki hortumla beslemek gerek

bizim arkadaş kova ile yıkadığını şebeke ile beslemediğini söylüyor.... hatta akşam gösterecek...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)