Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ölsek Gelirdiniz Belki.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Naked :)
    Bir hırsıza silahla herhangi bişey yaptığınızda suçlu olarak yargılanıyorsunuz unutmayın. Hele ölürse falan, hafifletici sebepler olsa bile hapistesiniz. Gariptir ama böyle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    aslında çatıya çıkıp çaktırmadan,itecektin aşağıya gebersin it ler...öyle başkasının alın teri ile belkide zar zor aldıkları şeyleri almak(çalmak) ne kadar rahat,vicdansız köpekler...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Ah be kardeşlerim ah beee
    yapacaklar yapacaklar koruyacaklarda sizi bizide
    vakit yok vakit
    kendilerini kollamaktan vakitleri kalmıyor
    karakolların önü arkası sağı solu bariyerlerle sobe
    trafik bile işlemez çoğunun önünden,sokaksa iki tarafıda kapalıdır çoğunun kendilerini koruma derdindeler
    e tabi bu düzeni sürdürebilmek kolay değil çocuklar bariyerin nizamını bozar vatandaş bariyeri geçer falan filan derken
    tam bu işleri düzeltiyorlarkiiiiiiii
    bir büyükbaş geliyor semtlerine
    haydaaaaaaaaaa koş adama eskortluk et köprülerin üstünden sark köprüden vatandaşı geçirme yolları kapa ,orayı tıka odur budur derkende
    sana vakit kalmıyor.

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    adalet sağlaması gerekenler görevini eksik yada hiç sağlıyamıyorlarsa maalesef insanlara kendi adaletlerini sağlamak düşüyor, ne acı.bu memlekette şiddet gören, öldürülen kadınlar ayyuka çıkmasına rağmen hala çözüm bulunamamış önlem alınamamış olması bizlerin akıllarına devletin ne kadar aciz olduğu fikrini kazıtmaya devam ediyor.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    emniyet müdürlüğüne şikayet maili atın.. benimde polis ile ilgili bir sıkıntım olmuştu, ve ilgsiz davranışlarından dolayı şikayet etmiştim. 1 ay içinde karakol hakkında soruşturma başlatılmıştı. konunun üzerine gitseydim baya bir başları ağrırdı sonradan vazgeçtim.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Geçmiş olsun.. Haklısınız.
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be kardeşlerim ah beee
    yapacaklar yapacaklar koruyacaklarda sizi bizide
    vakit yok vakit
    kendilerini kollamaktan vakitleri kalmıyor
    karakolların önü arkası sağı solu bariyerlerle sobe
    trafik bile işlemez çoğunun önünden,sokaksa iki tarafıda kapalıdır çoğunun kendilerini koruma derdindeler
    e tabi bu düzeni sürdürebilmek kolay değil çocuklar bariyerin nizamını bozar vatandaş bariyeri geçer falan filan derken
    tam bu işleri düzeltiyorlarkiiiiiiii
    bir büyükbaş geliyor semtlerine
    haydaaaaaaaaaa koş adama eskortluk et köprülerin üstünden sark köprüden vatandaşı geçirme yolları kapa ,orayı tıka odur budur derkende
    sana vakit kalmıyor.
    Kalan yarısıda malum K.Çamlıca da Rte nin kapısının önünde bekliyor.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açıkcası aşırı sinirimi bozan bir durum aşşağlamak değil bu söyleceklerim ama hak ediyolar
    Ulan benim verdiğim vergiyle babamın verdiği vergiyle karnını doyrucaksın bizden aldığın yetmezmiş gibi otobüslere bedeva bineceksin
    birini buldummu joblicaksın ezik gördümmü karşındakini kendini töbe haşa ilah sancaksın bre dürzü benim senin karnını doyuran ben babam eşim dosdum doyurmuyomu aldığınız vergilerle ?
    Sen vatandaşı korimicaksan ne diye o silahı belinde taşıyıp o üniformayı giyoyorsun an itibariyle babamla konuştum 1 adet silah almış ve buludurma ruhsatı
    için işlemlere başlamış onlar bizi korumuyorsa biz kendimizi koruruz ama ciğeri 5 para etmez bir şerefsizi vuruncada biz suçlu oluruz canına yandığım adeletini kalkınırdığım
    düzeni.
    Asayiş berkemal

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    -*dostum geçmiş olsun. lakin bir iki ekip sebebi ile tüm teşkilatı kötülemek olmaz.

alt kat komşularım sürekli kavga ederler. iki hafta kadar önce gece 2 sıralarında imdat sesi ile uyandım. alt komşunun çocuğu imdat istiyordu. sokağa çıktı. sesi soluğu kesilmiş imdat... böyle durumlarda önce sakin olupolayı anlayıp sonra müdahalede bulunmak geekiyor. yardım edeyim derken suçlu durumuna daha kötüsü "ölü" durumuna düşmek var. ilk işim 155 i aramak oldu.
    cinnet geçirme meselesi var adam kesiyorlar koşun diye bilgi verdim. sonra olayı anlamak için kapıya çıktığımda evde bir hırsızlık vukuu bulduğunu öğrendim. 5 dakika geçmedi ki iki polis aracı ve 5 polis memuru çat diye damladı mekana. sonra ifade vs. olay aile meselesi imiş ondan detayı yazmayacağım. ölen kalan da yok bu arada.

-* bahçelievlerde bir parkta elleri bıçaklı ve bira şişeli 8 10 genç kafa çekiyorlar. motosikletim ile yakınlarında bir arkadaşıma gitmek için durdum. müsait olduğu için ve aydınlık olduğu çin parkedeğim. adamlar üzerime yürüdüler. telefonumundan 155 i aradım. kulaklıktan ses veriyor ve dinliyorum. polis memuru sakin olun ve adresinizi vermeye çalışın dedi.
    muhtarlığın yanında içmeye millete dalaşmaktan korkmuyor musnuz hem de aka kolejinin dibinde hem de ilköğretim okulu burası kaç tane kamera var. emniyet müdürlüğü de sokak ileride gibi bir cümle kurdum. polis hatta beklemeye aldı. akabinde çocuklar üzerime iyice geldiler. motoru tutruyor biri biri anahtarı almaya çabalıyor vs. derken kulaklıktan ses geldi bahçelievler karakolundan ali diye bir polis. ki daha sonra gidip onunla tanıştım. (merak eden varsa öğretmenevinin yanında bahçelievler polis karakolunda üst katta odası var.) adresi kısaca doğrulattı 2 3 dakika sonra iki connect araç geldi. çocuklardan korkup kaçan kaçtı kaçmayandan da ben şikayetçi oldum. kodese aldılar. sonra ne yaptılar bilemiyorum.
    kısaca zeki polis de var size rastlayan gibi işineden sıkılan da ; her işte olduğu gibi. öğretmenler de böyle, belediyecilerde böyle, otobüs şöförleri, motosiklet tamircileri. hatta devlete söven komutan gören de vardır aranızda. demem o ki olabilir. yemekle devleti sömürmekle ilgili bir mesele değil bu. tamamen insanlıkla ilgili.
    Güzel Şale bunu beğendi.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    evinizde her zaman bir sopa bulundurun, ruhsatlı bir silah olmasında da fayda var
    kullanın demiyorum, kenarda dursun, ne olur ne olmaz

bunun dışında karıştığım bir olayda polis çağrıldı 155 ten, 5 dakikada geldi
    demek ki her zaman aynı şeyler olmuyor
    demek ki genelleme yapmamak lazım

bunun dışında suçluyu, güçlüyü korurmuş gibi görünen bir adalet sistemi var
    insan eliyle yapılan bir şey yine insan eliyle bozulmaya mahkumdur vesselam

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Bu memleketin polisi İstanbul'un caddesinde terörist yandaşları yoldan geçen vatandaşın arabasını taşlarken yukardan izliyordu...Genelleme yapmak veya yapmamak hadi genelleme yapmayalım ben polis çağırdım 5 dakikada geldi sorun yok çok ciddi bi olayla karşı karşıyasın arkadaşın anlattığı gibi noldu gelmedi Allah göstermesin başına bi bela geldi eee ama bana 5 dakikada geldi diyemeyiz...Bir sorun var ama...
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    o konu daha karışıktır, bazı bilinçli sindirme politikalarının ürünüdür @hedef_turan
    girmeyelim, forum kaldırmaz
    genelleme yapmak her anlamda yanlıştır
    yoksa her şey güllük gülistanlık değil memlekette

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    halkın guven ve huzurunu saglamamak ıcın yapılan meslek -- polıslık saga sola hava atmak sozde kabadayı takılmak ıcın yapılan meslek--polıslık alet belındeyken kabadayı yokken sesız efendı olan kısı-- polıs

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)