Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Moto-Klip (murat başaran)

Motovento
    REKLAM ALANI
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Merhaba abilerim,

akşam okuldan gelince, dedim bi müzik dinleyeyim; dilimede takılan bi müzik te vardı. neyse açtım

klibinide ilk defa görüyorum; dedim izleyeyim. başında motosiklet falan gördüm aha dedim helal olsun ne güzel bak adam motosiklet biniyor
    kaskta takmış, mont giymiş falan diye seviniyorum gururlanıyorum milleti özendiriyor falan diye. neyse

motosikletin bi modeline bakıyim o kadar klipte falan biniyor diye ayrıntılı bakiim dedim ne göriyim sağ arka sinyal sallanıyor be.
    acaba murat abimiz klip çekimlerinde falan düştümü ki diye aklıma geliyor, toprak yoldada allaha emanet gidiyor zaten
    Tmm düşmüş olabilir geçmiş olsun deriz. ama klibi çekmeden önce keşke bantlasaydınız bişey yapsaydınız be abi o motora yav.
    klipten bir iki fotoğraf çektim, kusura bakmayın videonun görüntü kaliteside kötü o yüzden pek anlaşılmıyor ama videoyu izleyince daha net anlaşılıyor zaten.

işte sinyalimiz..

videodada zaten 22.sniyede dikkat edebilirsiniz.
    videomuz

konuyu açma nedenim hiçbir sanatçı veya şarkıcı kötülemek değildir. sadece sohbet muhabbet olsun.
    esen kalınız
    20

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    @1 Araştırmacı gazeteci.

Şaka bi yana hakkat iyi tespit. Ben de genelde çok dikkat ederim böyle şeylere.

İlginç bi şey, çekim hatası, oyun hatası yakalamıyım. Anında görürüm.
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)