Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım Lütfen :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Henüz yok :)
    Öncelikle merhabalar aranıza yeni katıldım 16yaşımdan beri motosiklet kullanmak istiyorum ve nihayet kendi motosikletimi almaya karar verdim. Ama modeller hakkında hiç bir fikrim yok Alınırken boy- kilo vs kullanacağın model için çok önemliymiş (arkadaşım söyledi) 1.67 ve 55 kilodayım yaşım da 20. Açıksa supersport race tipi bir şeyler istiyorum Deneyimlerinize dayanarak model ve marka önerirseniz çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    cb 125, cbf 150, cbr 125 r, ybr 125, mondial drift, mondial 150 mc,mr, cup istersen yamaha cyripton, honda innova, modenas gt 130 bunlara bi bak derim.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb 125, cbf 150, cbr 125 r, ybr 125, mondial drift, mondial 150 mc,mr, cup istersen yamaha cyripton, honda innova, modenas gt 130 bunlara bi bak derim.
    Öncelikle teşekkürler kawasaki ninja 250r çok hoşuma gitti. O uygun olur mu acaba diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    baslangıç olarak büyük gelir. 33 hp malum. Bu sitede kimse kimsenin canı yanmasını istemez. Hele bide gazete manşetleri, haberler,internet ortamına hız motoru şöyle hız yaparken böyle ölmüş haberleri mt üyelerini çok ama çoook üzer. Bide şu race motorlarının gazeteciler tarafından hız motoru denmesi bizi çileden çıkarır. Race motor bi tarz dır. Ne kadar hız için üretilmişsede. Neyse konumuza dönelim. Ninja iyidir hoştur ama bana ne kadar motor tecrüben var bi yazsana. Ona göre tavsiye vercem.

Motosikleti
    motor tecrübem hiç yok ama araba tecrübem var uzun süredir Cr-V kullanıyorum.Ailemin bahsettiğiniz gazete manşetlerinden dolayı motora karşı bir önyargısı vardı sonunda ikna etmeyi basardım.Motor arayışına girdik.Önerdiğiniz modeller açıkçası benim olmasını istediğim benimseyebileceğim şeyler değil Ninja 250r gercekten hosuma gitti
    [B][COLOR="#000000"][SUP]A man who stands for nothing[COLOR="#0000FF"][/COLOR] will fall for anything[/SUP][/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yok ozaman benden ninja 250 r önermemi bekleme. İkinci el bi ybr veya bi çinli al. Tam takım kıyafetlerle kendini bi 6 ay ve ya 1 yıl eğit, tecrübe kazan. Neden 2 ci el veya çinli dersen acemisin düşüğün zaman tüh gitti sıfır motorum demezsin. İçinde bi üzüntü olmaz. En önemlisi senin sağlığın. İlla raceyle başlıcam dersen 2 ci el cbr 125. Neden ikinci el olduğunu yazdım zaten. Ben hemen git ninja 250 r al desem beni eşşek sudan geleseye kadar döverler burda bak ben 10 yıldır honda titan biniyorum. Şuan belki belki 250 cc düşünüyorum.

Motosikleti
    :D tamam abi sağol yine de biraz araştırıcam tekrar teşekkürler
    [B][COLOR="#000000"][SUP]A man who stands for nothing[COLOR="#0000FF"][/COLOR] will fall for anything[/SUP][/COLOR][/B]

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Konu içeriğiyle alakalı bir başlıkla konuyu tekrar ve fikri olanları daha fazla çekecek şekilde açabilirsiniz. Hatta benzer konulardan bolca var, onlardan da fikir alabilirsiniz.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler