Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İnsanlık Ayıbı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    SIRA BENDE SANIRIM
    o video yu ceken dallama ve balık avlayan 2 dallama kuduz mu olmuş da sudan
    korkuyolarmış
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Valinin açıklamasına bakar mısınız
    Vali Nurullah Naci Kalkancı da konuyla ilgili değerlendirme yaparak, 'olay yerinde polisin görevi mutlaka çocuğun yardımına koşması ve suya atlaması gerekiyordu. Polislerin yüzme bilip bilmediğinebakacağız. Gereken incelemeler yapılacak dedi.

Sizce incelemelerden sonra ne yapılır

A-Soruşturma Açılır
    B-Aynı Olayın Tekrar Etmemesi İçin Gerekli Güvenlik Tedbirleri Alınır
    C-Polisler Havuza Götürülür ve Yüzme Bilip Bilmedikleri Tesbit Edilir,Bilmeyenlere Kolluk ve Can Simidi Temin Edilir
    D-Hiçbiri
    nedenamaya ve İHTİYAR bunu beğendiler.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Rezillik Allah ınızdan bulun emi cocuga balık muhamelesi yapanlar ve sopa atanlar cocuk yasıcaksa bile zorla öldürmüşler
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun...
    barex, Shrieker, İHTİYAR ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

şu olayda da polisi savunanlarda çıktı ya pes ben o üniformayı giycem ve atlamıyacam ha utancımdan yerin dibine girerdim

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Orada yüzme bilip de suya atlamayan bırakın polisi ''hiç bir insanı'' ne siz tasvip ediyorsunuz ne de ben tasvip ediyorum; lakin bu görüntülerdeki bir kaç memurun hata-vicdansızlıkları için emniyet mensuplarının geneline dil uzatılması akla da mantığa da sığmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    yorumuma gelen cevaplara bakıyorum da, ne çok yarası olan varmış...

bir de her gün polisle sorun yaşadığı için polise düşman olduğunu söyleyen bir guruh var ki, onlarla ben farklı ülkelerde mi yaşıyorum anlamadım. ben niye hiç bir polisle sorun yaşamıyorum da bu arkadaşlar ve onların arkadaşları üstelik de her gün bir sorun yaşıyor. yahu insan her gün aynı konuda sorun yaşıyorsa oturur da bir düşünür "bu olay her gün benim başıma geliyorsa acaba bende mi bir sakatlık var" diye...

ama yok, her gün sorun yaşıyoruz ve yine yarın benzer bir sorun yaşamak üzere sokağa çıkıyoruz, sonra gelip burda "polis şöyle, doktor böyle, bıdı bıdı"...

ama ben kimse diyorum? bu kadarını anlayacak kapasite olsa insanlarda zaten önce sorunlarına çözüm ararlardı... "niye ben arkadaş, niye hep ben" diye sorardı kendi kendine...

Motosikleti
    FZS 1000
    Yaziklar olsun !..

Hic mi icinizde kafasi calisan ne yapmasi gerektigini bilen
    ve vicdan sahibi bir adam yok!..
    Icinizden hicbirinizin mi cocugu yok!..

Orada bulunan bircok kisinin en azindan batmayacak kadar yüzme bildigine adim gibi eminim...
    Yaziklar olsun!..

Her fırsat da şanlı geçmişinden,asil şahsiyetinden,yüreginin derinliğinden,bir T.C vatandaşı dünyaya bedeldir diye bileginin gücünden bahseden hikaye kahramanlarına aşık her vatandaşa duyrulur.Bu olay aslında insanımızın yüzde olarak ne kadar kaypaklaştığının göstergesidir.Elini taşın altına koyabilecek olanların sayısal göstergesidir.Bizi koruması gözetmesi gerekenlerin ,çıkarlarımız için çalışması gerekenlerin meziyetlerinin ne oldugunun vs vs.Bu bir T.C gerçeğidir.Emniyet şeridi kullanan,ambülansa veya (başıma geldi,eşimi hastaneye yetiştiren taksiye)dörtlü yakmış hastaneye can taşıyan birine yol vermeyen,hilede,vergi kaçırmada,işbirlikcilikde sınır tanımayan vatandaşımın gerçeğidir.Üzgünüm.Polis akademilerinde ne ögretiliyor merak ediyorum polis meemurlarımıza.İzci kampı macerası olan sıradan bir vatandaş bile daha çok şey yapardı ki polisler bedensel mulakatlarla göreve geliyor yada biz öyle olduğunu zannediyoruz.Gerçekleri yaşamak ve yüzleşmek gerekir.Allah o cesur vatanaşdan razı olsun.Bence hacca gidenlerden daha çok sevap kazandı.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı u.ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vali Nurullah Naci Kalkancı da konuyla ilgili değerlendirme yaparak, 'olay yerinde polisin görevi mutlaka çocuğun yardımına koşması ve suya atlaması gerekiyordu. Polislerin yüzme bilip bilmediğinebakacağız. Gereken incelemeler yapılacak dedi.

A-Soruşturma Açılır
    C-Polisler Havuza Götürülür ve Yüzme Bilip Bilmedikleri Tesbit Edilir,Bilmeyenlere Kolluk ve Can Simidi Temin Edilir
    D-Hiçbiri
    Rapordan çıkacak sonuç :
    Yapılan incelemede memur şahısların daha önce hiç su görmedikleri ve ne olduğu konusunda fikir sahibi olmadıkları bir cisme karşı çekingen davranışlar sergiledikleri gözlemlenmiştir.
    Altınada 8 prof imza atar. O proflarıda kimse sorgulamaz. Neden çünki Allah Kahretsinki burası Türkiye
    MotorKafa bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı u.ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

A-Soruşturma Açılır
    D-Hiçbiri
    Hamdolsunki hükümetimizin valisi var
    ya birde olmayaydı.

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Susuz bir ülkede su işleri bakanının olduğu gibi,
    Bizim ülkemizde de adalet bakanı var
    Johnizm bunu beğendi.
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Bir de bu topik altında tepkimizi dile getirdiğimiz mesajlarımızı şikayet eden ceza almamıza sebebiyet veren tipler var ya o kadrolaşmış,kokuşmuş babadan oğula olan size söylüyorum en derin sevgi ve saygılarımla sizi öpüyorum
    Umarım çocuğunuz o duruma düşmez de anlamazsınız o psikolojiyi,bu kadar da optimistiğim lan
    nedenamaya bunu beğendi.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de bu topik altında tepkimizi dile getirdiğimiz mesajlarımızı şikayet eden ceza almamıza sebebiyet veren tipler var ya o kadrolaşmış,kokuşmuş babadan oğula olan size söylüyorum en derin sevgi ve saygılarımla sizi öpüyorum
    Umarım çocuğunuz o duruma düşmez de anlamazsınız o psikolojiyi,bu kadar da optimistiğim lan
    balık ağına tepki verdiğimiz için şikayet etmişlerdir
    psyche bunu beğendi.
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    şimdi bi yorum yapacam adamlar hakaretten içeri atacak
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Aya,senin gibi bilgi birikimi yüksek birinden öyle yorum beklemezdim. İlk yorumuna bakarsak o lafını üzerime aldım ama yargısız infaz yapmışsın. Ben genelleme yaptım kendimce. Ayrıca o yazdığım yorum işkembeden salladığım bir yorumda değildi. Her meslek grubundan da ayrı ayrı zarar gördüm ve hala aynı zihniyetteler. İçlerinde mükemmel insanlarda var ama oranı hamsi tezgahına karışmış istarvit adedi kadardır en fazla. Polislik çok özendiğim halende düşündüğüm bir meslek,doktorluk desen hayatta yapamayacağım tek meslek,savcılık desen ben uğraşmam diyecek kadar çetrefilli bir meslek. Mesleklerini bu kadar övüp şahıslara laf ediyorsam elbet vardır bir bildiğim. Sorun sende bende değil bu kadar hakkaniyet gerektiren bu kadar zor mesleklere bu kadar gereksiz adamı getiren sistemde.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Soğuk suda boğulduğu için bu kadar uzun süre nefessiz kalmasına rağmen kurtulmuş. İnşallah halen yaşıyordur, yaşayacaktır. İyi de be adam, maden yüzme bilmiyorsunuz, insan ciyak ciyak bağırmaz mı " YETİŞİN ÇOCUK ÖLÜYOR, YOKMU YÜZME BİLEN BİR ALLAHIN KULU" diye !!!!!!! Beceriksizlik, basiretsizlik, aptallık.. Gerisini siz ekleyin.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumuma gelen cevaplara bakıyorum da, ne çok yarası olan varmış...

bir de her gün polisle sorun yaşadığı için polise düşman olduğunu söyleyen bir guruh var ki, onlarla ben farklı ülkelerde mi yaşıyorum anlamadım. ben niye hiç bir polisle sorun yaşamıyorum da bu arkadaşlar ve onların arkadaşları üstelik de her gün bir sorun yaşıyor. yahu insan her gün aynı konuda sorun yaşıyorsa oturur da bir düşünür "bu olay her gün benim başıma geliyorsa acaba bende mi bir sakatlık var" diye...

ama yok, her gün sorun yaşıyoruz ve yine yarın benzer bir sorun yaşamak üzere sokağa çıkıyoruz, sonra gelip burda "polis şöyle, doktor böyle, bıdı bıdı"...

ama ben kimse diyorum? bu kadarını anlayacak kapasite olsa insanlarda zaten önce sorunlarına çözüm ararlardı... "niye ben arkadaş, niye hep ben" diye sorardı kendi kendine...
    Yaram var arkadaşım evet.

Canımızı emanet ettiğimiz şahıslar sudan korkup ufacık bir yavruyu o sudan çıkartamıyorlarsa ALLAH BELALARINI VERSİN.
    psyche ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    150KN
    onca adamdan hiç mi yüzme bilmeiyen yoktu..... dünyanın harbi çivisi çıkmışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
    [COLOR="#008080"]http://www.polisozelharekat.com/[/COLOR]

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    mnk adamları kalıplarının adamı degiller yoldan geçen watandaş atlamış kurtarmış kamerayla çekeninde o kamera gtne grsn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)