Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

satır arası (üzerimize 7500 mermi boşaltmışlar.)

Motovento
    REKLAM ALANI
    KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    Çobanlardan ip bulamadıkları için ellerimiz serbestti. Yan yana tek sıra dizdiler. Kalaşnikof’larla taradılar bizi. G3, Kanas, Bixi de vardı bazılarında. Olay yeri tutanağında gördüm sonradan. Üzerimize 7500 mermi boşaltmışlar. Yaralanmıştım ama ölmedim. Çünkü şehit olan arkadaşlarım üzerime düşmüşlerdi. İkinci gün yapılan operasyonda 67 PKK’lı öldürüldü. Birinin cebinden benim cüzdanım çıktı. Künyelerimizi takmışlardı. Şimdi gazı bitmiş çakmak gibiyim. Devlet bir “pardon” bile demedi. Kaçakçı kadar değerimiz yok mu? İki çocuğuma babalık yapamıyorum.

http://gundem.milliyet.com.tr/cenesi...25/default.htm devamı için...
    Hakanİnan, zongoku, [Turan] ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    USTA ya sormak lazım bu işleri askerlik yangelip yatma yeri deel dediydi bir ara o bilir, iki oğlundan biri ÖZEL sebeplerden (neyse artık) askerlik yapmadığından o pek bilemezde diğer çocuğu 45 gün kadar yaptı iyi bilir.
    35emre35, Ahmanamra, aparat ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olayın üstü kapatıldığı gibi,
    bu konu da kapanır yakında.
    KAYA28 bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    memleketin en iyi evlatları dövüşür canını verir onlara teşekkür edilmez.kaçakcı pkk ya yataklık yapanlar sivil şehit sayılır..böyle adaletmi olur.
    KAYA28 bunu beğendi.

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    USTA ya sormak lazım bu işleri askerlik yangelip yatma yeri deel dediydi bir ara o bilir, iki oğlundan biri ÖZEL sebeplerden (neyse artık) askerlik yapmadığından o pek bilemezde diğer çocuğu 45 gün kadar yaptı iyi bilir.
    ustaya hak vermek lazım her ana oğul doğurur ama her ananın oğlunu asker yapmazlar. neden (yan yana ranzalarda yatacan gerekirse dağda kalacan toplu halde hamama gidecen "" en önemlisi 2 saat nöbet"" boştan yere diğer askerler mındar olmasın...dimi.

zurnanın zart dediği yeride gördük (habur sınır kapısı)

bu usta açılım yapmadan önce biz millet olarak bunu bi gereydik iyice açaydık işte ozaman açılım iyi olurdum ...
    skrc bunu beğendi.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu nasıl bir iştir nasıl bir vicdandır okuması bile tüylerimi diken diken etti o gazinin yerine kendimi koyuyorumda daha kötü durumlarda olucağım kesin.

Kuldan hayır yok Allah yardımcıları olsun.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kardeşim vanda asker,kayınçomda askerde.böyle konuları okuyunca canım sıkılıyo yav.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bahar yorgunluğundan mıdır nedir? bu gün bu konunun ehemmiyetine uygun bir halet-i ruhiye içinde değilim

bunlar büyük planların parçaları
    bu havalarda başlayabilir bahar esintileri
    bu havalarda vazgeçebiliriz eve gitmekten

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahar yorgunluğundan mıdır nedir? bu gün bu konunun ehemmiyetine uygun bir halet-i ruhiye içinde değilim

bunlar büyük planların parçaları
    bu havalarda başlayabilir bahar esintileri
    bu havalarda vazgeçebiliriz eve gitmekten
    Tiger bu kadar derin konuşma seni anlayabilen 5-10 kişiyiz sonuçta. İçim çok kötü oldu,sıkıldım insanların bunlara inanmasından. Şimdi de bilerek Türk sınırına Suriye'den ateş açılıyor diye bir muhabbet çıkaracaklar,asıl korkum ondan. Maksat sınırımızın güvenliği deyip Suriye'ye dalmak, ne yapsalar da usta inanmaz artık Esad'a.
    Sepetçioğlu bunu beğendi.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    http://www.haber365.com/Haber/Kalasnikof_Iflas_Etti/

ölen onca insanın ahı mı çıkıyor eninde sonunda?

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    boşuna açıyorsunuz arkadaşı bu konuları
    devlet her zaman en iyi çalışan elemanını en o.ç elemanına s......tirir
    devlet memuru olanların tamamı bu konuyu bilir ayrıca o saldırıda yaralananlar gazi değildir
    sadece üstün hizmet madalyası verilir ve bundan dolayı çok düşük (komik) bir maaş bağlanır
    o yüzden ben hiç bir zaman bu devlete güvenmedim güvenmiyeceğimde
    ben 47 yaşında emekli olacam ama 65 yaşına kadar maaş alamıyacam hiç bir özlük hakkım olmayacak
    ama ağalar 2 yıl millet vekili olacak atılsalar bile emekli maaşı almaya devam edecekler
    biz de bunları söylediğimizde devlet düşmanı ilan ediliriz

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim vanda asker,kayınçomda askerde.böyle konuları okuyunca canım sıkılıyo yav.
    nerede asker bana özelden at ilgilenelim
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vatan uğruna ölmek için biz değersiz kullara ihtiyaç var. Güzel memleketimin güzelliklerini paylaşmaya gelince "Sen daha çocuksun aklın ermez böyle yüce konulara..." denir. Milli bayramlarda "vatan millet Sakarya" heyt kim tutar bizi!
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı KAYA28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustaya hak vermek lazım her ana oğul doğurur ama her ananın oğlunu asker yapmazlar. neden (yan yana ranzalarda yatacan gerekirse dağda kalacan toplu halde hamama gidecen "" en önemlisi 2 saat nöbet"" boştan yere diğer askerler mındar olmasın...dimi.

zurnanın zart dediği yeride gördük (habur sınır kapısı)

bu usta açılım yapmadan önce biz millet olarak bunu bi gereydik iyice açaydık işte ozaman açılım iyi olurdum ...
    Ah ah ne güzel günlerdi hamdolsun
    ne hoş fotoğraflar çıkmıştı ortaya
    ATATÜRK süz BAYRAK sız cadır mahkemeleri falan harikaydı,80 yıldır özlemini duydukları gibi
    tam ustalık

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiger bu kadar derin konuşma seni anlayabilen 5-10 kişiyiz sonuçta. İçim çok kötü oldu,sıkıldım insanların bunlara inanmasından. Şimdi de bilerek Türk sınırına Suriye'den ateş açılıyor diye bir muhabbet çıkaracaklar,asıl korkum ondan. Maksat sınırımızın güvenliği deyip Suriye'ye dalmak, ne yapsalar da usta inanmaz artık Esad'a.
    Her şey BOP için 90 lardan beri bunların planlarını yapıyorlar, her şey orta doğuya hakim olmak için, maşa olayı da bize layık gördüler, 1. dünya savaşında Yunanistan ı kullandıkları gibi
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    ben askerliği doğuda yaptım sigorta poliçesinde öldüğümde 22.500 tl veriyorlardı .. 3-4 tane kaçakcı ölmüş, devlet hem özür diliyor hemde 138'er bin TL ödüyor.. ben böyle adaletin.. tövbe yarabbi ya..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi de bilerek Türk sınırına Suriye'den ateş açılıyor diye bir muhabbet çıkaracaklar,asıl korkum ondan. Maksat sınırımızın güvenliği deyip Suriye'ye dalmak, ne yapsalar da usta inanmaz artık Esad'a.
    bizim aklımızdan geçen en büyük şeytanlık futbolcu kartlarını mahallenin diğer çocuklarından nasıl bir katakülli ile hüpletiriz şeklindeydi
    hedeflerindeki coğrafyada türlü entrikayla karışıklık çıkarıp üzerine konma stratejisini güden, bunun için gerekirse milyonlarca insanın kanının dökülmesini umursamayan adamları anlamaya kalktık; çukurun derinliği boyumuzu aştı
    şimdi Türkiye suriye gerilimi tetikleniyor bu tamam.
    irana karşı füze kalkanı kuruldu bu da tamam
    suriyeye girersek, israil de iranı vurursa ve iran füzeleri bizdeki füze kalkanıyla durdurulur da iran Türkiye ile gerilim yaşarsa
    içerdeki, özgür olmak(!) için amerikan boyunduruğunda siyonist emellerine kucak açan ahmaklar da güneydeki kürdistan devletinin bağımsızlık ilanıyla gazı alırlarsa diyorum
    ortalık epey karışır
    ama onlar korksun, zira işin sonunda ölüm var
    biz dünyaya talip olmadık, bu onların derdi

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazık çok yazık bunlara ve nicelerine çok yazık
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Masum askerler pisi pisine öldüler..
    Allah rahmet eylesin..
    şu kıyamet gelsede kimin ak kimin kara olduğunu anlasak..
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Ben bu halkı korumam arkadaş.O yüzden askere gitmeyi düşünmüyorum.Keza dandik bi çatışmada öldüğümde bundan kaç kişinin haberi olcak, hadi onuda geçtim kaç kişi umursıycak.Benden öncekileri ve sonrakiler gibi öldüğümle kalıcam.Bizim halkımız iyi bi kerkildikten sonra anlar olayı ama o zamanda iş işten geçmiş olur.Taki alevi, sünli, kürt, Türk, akpli, chpli ayrımı yapılmadan savaşırız o zamam varım.Birileri petrol vs konmak için kanımla zemin hazırlamam arkadaş.

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taki alevi, sünli, kürt, Türk, akpli, chpli ayrımı yapılmadan savaşırız o zamam varım.Birileri petrol vs konmak için kanımla zemin hazırlamam arkadaş.
    olması gereken ortak akıl bu işte

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)