Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Oktay Sinanoğlu 06.04.2012 saat 22:00'da Karadeniz Tv Ceviz Kabuğu programında

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4+4+4 EĞİTİM SİSTEMİ VE KAPIMIZDAKİ TEHLİKE SURİYE

Büyük tartışmalara neden olan 4+4+4 eğitim sistemi ne getiriyor, ne götürüyor?..

Yıllarca yaz-boz tahtasına dönen milli eğitim sistemi bu kez yerine oturacak mı?..

AKP İktidarı bu formül ile, 28 Şubat’ın getirdiği “12 yıl zorunlu eğitim”den vazgeçip, 4 yıllık kesintilerle neyi hedefliyor?...

4+4+4 formülü “Dindar nesil” yetiştirmeyi mi amaçlıyor, yoksa AB’nin de istediği biçimde bilimsel eğitimi mi?..

Bu arada, üniversite giriş sınavları kaldırılacak, dershaneler kapatılacak mı?..

Yeni eğitim modelini PROF. DR. OKTAY SİNANOĞLU tüm yönleriyle canlı yayında Ceviz Kabuğu’nda değerlendiriyor...
    ZIPPIRMAN, glock ve cbr1100 xx bunu beğendiler.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Birde Oktay SİNANOĞLU himdir nedir diye eklememi yapsak konuya
    Malum gençler taze bilmeyebilirler
    Einsteine rakip birkaç insandan biri olduğu bilinmez bence
    hala dünyanın en genç profesör olma nişanı kendisindedir bilinmez
    Üstü örtülen değer olduğu ABD üniversitelerinin üçünde birden istemesede gitmesede kürsüsü olduğu bilinmez bence...
    glock, Soykan67 ve cbr1100 xx bunu beğendiler.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  
    MT Konu Dışı Forumu Kuralları

Motosiklet harici konuların ve sohbetlerin paylaşılması için oluşturulan konu dışı forumunda dahi siyasi, politik, dini içerikli yazı, siyasi propaganda ve kişisel başlıklar veya tartışmalar yapılamaz. Konusu ne olursa olsun tartışma yaratacak ve ortamı gerebilecek başlıklar açılamaz, açılan başlıklarda kişisel tartışmalar yapılamaz. Bu tür başlıklar uyarısız silinir.

Konu dışı forumu motosiklet harici yazışmalar için vardır, kullanırken özen göstermenizi rica ederiz.

Konu dışı forumuna atılan mesajlar genel forum arama özelliğinde yer almaz.

Konu dışına atılan mesajlar mesaj sayınızı arttırmaz.

Konu dışına açılan başlıklar motosiklet harici konuların paylaşımı için olmalıdır. Amacının ne olduğu belli olmayan, açıklamasız, kopyala yapıştır mantığıyla internette gezinen konular, fıkra, şiir vb. tarzda başlıklar açarak forum kirliliği yapılamaz. Fıkra, şiir, belli bir müzik türü hakkında ki paylaşımlar ve benzeri konular daha önce ilgili konu hakkında açılan başlıklardan devam edilmelidir.

Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)