Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Gelen Üye Arkadaşlar Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    ivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Suzuki
    [BSelam herkeze biliyorum ama bi çok kişi bana kızabilir senin işin değil diye bu ama ne yapayım yaa baktım kimse bişiy söylemiyo ben diyeyim dedim bari YENİ ÜYE olan arkadaşlar lütfen diyom nereli olduğunuzu yazın bence bakıyomda gerçi bu konu hakkında baya konuşuldu ama herkez işi olana kadar yani motorsiklet alacak yada merak ettiklerini öğrenmek için siteye üye oluyo ve bilgi aldıktan sonra kayboluyoo bence bu konuya bi dikkat çekelim yani lütfen diyom[/B]:bounce
    Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.

forumda Blod harf kullanmak yasaktır..Lütfen orjinal fonta bağlı harfler kullanalım!!
    tekrarı halinde ard niyet kabul edilir.forumdan uzaklaştırılabilir,ceza alabilirsiniz..!!
    *******X****************************X*******
    :
    Tekerleğimi Yakarım Ama Ruhu'mu Asla
    İVAN ( serh@t )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    evet ama kimseye zorla bilgilerini verdiremeyiz ya da zorla foruma bağlayamayız
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    abi istemiyosa zorla sitede tutacak halimiz yok.her üye olan kişide siteyi sürekli takip edecek diye bişe yok.özel bilgilerini istemek zaten haddimiz deil.hatta tanışma kısmına yazması kişinin tercihi olan bişe.herzaman siteyi takip ve katılıma zamanı müsait olmayan kişiler tabiki işi bitince uğramamakta özgürler.forumun asıl amacıda bilgi paylaşımı zaten.yani takıldığı bi konuda bilgisi olanlardan yardım talep etmek.istediği bilgiye ulaşınca aktif olarak takip etmeyi bırakacaktır.yadırganacak bi durum yok yani bence

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    bak mesela vlad ı kovuyoz gitmiyo

tarık54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çakma harley
    cokdogru soyluyorsun ıvan
    :146::MOTORUMU İSTEMEBENDEN BUZGİBİ SOĞURUM SENDENpala::

burakoksuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    baba öle adamlar gelip geçici olur zaten bırak kalanlar bize yeter zaten o tiplemelerin yanımızda olması bile kötü.işlerini görsünler gitsiler.....
    bence........
    YAŞLANARAK DEĞİL YAŞANARAK TECRÜBE KAZANILIR.ZAMAN İNSANLARI DEĞİL ARMUTLARI OLGUNLAŞTIRIR.

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende yeni üyeyim ve makineyi aldıktan sonrada burada kalacağım çünkü bir çok şey öğreniyorum zaten giden gider neden tutalım ki?Burada kalmak herkeze yarar sağlar bu apaçık ortada sadece motosiklet açısından bakmamak lazım örneğin kan gruplarımızı verdik ihtiyaç oluşabilir diye telefonlarımızı msn imizi adresimizi Şunuda belirtmeden geçemeyeceğim ben pek bu işten çakmadığım için bazen burada fikrimi söylemekten korkuyorum sanki sert bir eleştiriye maruz kalacakmışım gibi geliyor otur sen konuşma yaşın müsait değil gibilerinden şimdilik sadece fiyatlar konusunda yardımcı olabiliyorum ileride daha faydalı olacağız inşallah ...

tekirdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    Paylaşamadıktan sonra en kral makineyi alsan ne olur.....BURASI PAYLAŞMA MEKANI......Alıcan kullanıcan beğenicen paylaşıcan,beğenmeyince de paylaşıcan...Merak edince de gelicen sorucan ama tatmin olucan ama tatmin edicen yoksa basıp gidicen.......

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Bazıları ilan vermek için üye oluyo...Bence kullanılmayan yada uzun süre açılmayan kişileri otomatik silsin modlar..Hem site rahatlamış ve hızlanmış olur
    0 Rh (+)
    06 - 09

KLEBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws 100... WR 125 R
    napalım arada korsan takılanlar oluyo adminler halleder.
    MOTOSİKLET BİR TUTKUDUR...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler