Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türkiye'nin matematik dehası motosiklet kazasında hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Moto Guzzi Griso (2007) HD Sportster XL (1997)
    Haberden okuduğum kadarıyla emniyet şeridinden giderken emniyet şeridine dalan taksici çarpmış ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmiş.
    Allah rahmet eylesin yalnız bu kaza da gösteriyor ki emniyet şeridi sadece acil durumlar içindir. Bende sabahları aşırı trafik olduğunda giriyorum ama en fazla 2.viteste gidiyorum. Gitmemek lazımmış. Dikkatli olun arkadaşlar.

https://onedio.com/haber/turkiye-nin-matematik-dehasi-motosiklet-kazasinda-can-verdi-719416

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Ben konuyu okuduğumda, kızıltopraktaki 2.ışıklarda meydana geldiğini söylüyor, her akşam geçtiğim yol, ve orada emniyet şeridi yok, zaten varsada her daim 1 sıra araç park ediyor, ve okuduğum haberde sıkıştığından söz ediliyordu, ve çevrede herhangi bir kamera kaydı olmadığı için tutanaklarda isimsiz görgü tanıkları tarafından verilen ifadeler doğrultusunda tutulmuş.

Yani yine şaibeli bir konu. Allah mekanını cennet eylesin.

Motosikleti
    cbf500
    Kendisi arkadaşımdı. Pırlanta gibi bir insandı. İstanbul'un göbeğinde görgü tanığı olmayan bir ölüm:(( Allah gani gani rahmet eylesin.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motosiklette öngörü çok önemli arkadaşlar motor sürerken üzerinize gökten bir yerden Tır düşmesi, kırmızı ışıkta beklerken karşıdan gelen aracın kontrolden çıkıp bekleyen araçlara dalması gibi aşırı tesadüfi tehlikeler hariç her türlü tehlikeyi önceden algılayıp kaçınmamız lazım. Benim mesela 2 gündür kafam çok dalgın, fazla çalışamıyorum. Boş vaktimde motora binebilirdim ama motor sürerken de dalgınlık yaparım, dikkatsizlik yaparım diye binmedim.
    destro ve bindiregandi bunu beğendiler.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimler heba oldu bu ülke yollarında... yakınlarına sabır diliyorum.
    destro bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)