Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İnsanlar bu kadar mı düşer yazık

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yuki 125-7 :)
    Ya işimden çıkıp evime gidicektim eski çırağı bıraktım evine bana sarı ışık kırmızı ışık yandı önümüzde yaya geçiti var durdum durduğum yerde
    sol şerit arkamdaki pejo sahibi araçlı adam adam demeye dilim varmıyor kornaya basıyor biraz küfür ettim ilerde sağa çekip bekledim onun yeşil ışık yanmasını sonra uğraşmak istemedim ve yavaştan ilerlerken küfür ederek kornada basılı tabi yan sürücüsü camdan çıkmış hakaret ediyor şimdi
    benim yaşım 17 abilermi ablalarım ehliyet alamadım maalesef ne yazıkki para yetmezliğinden kırmızı ışıkta geçmedim diye bu hakarete razı mıyım?
    ALLAHIM HERKESİ KORUSUN KAZADAN BELADAN İSTENMEYEN TRAFİK CEZASINDAN Amin...
    mehmetenis bunu beğendi.
    Hayatında hiçbişiy takma kafana kasktan başkawiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Hatalısın.
    surmenajetki bunu beğendi.

Motosikleti
    bu olay senin başına gelmesini istedim bi an kusura bakma aynı şey senin başına gelseydi görürdüm kırmızıda bekledim diyemi hatalıyım? yoksa küfür ettiğim içinmi

Ehliyetin olmadığı için hatalısın.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    İyiki birşey dememişsin ,sopa yerdin üstüne polis gelse ayvayı yerdin

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Haklısın da ehliyetsiz dolaşmaman gerekir. Trafikte sabırsızlık bana göre cahillik göstergelrinin birincisidir. Bir diğeri de yaya görünce sallamamak, çekilmesi için korna basmak. Bizim memleket de cahili bol bir memleket olduğundan bunlarla karşılaşman normal. Yalnız senin bu duruma düşeceğini kestirip önceden orta şeride geçmen gerekirdi. Bugün ben en sağ şeritten 80'le falan giderken (hız limiti zaten) arkamdan 20 plakalı bir vatandaş korna çalıp selektör yaptı ben sallamayınca soldan yüzüme söylene söylene önüme geçti. Ben de ona selektör yapıp karşılık verdim, sinirimizi atıp devam ettik. Çok kafana takma bu dallamaları...
    Oğuzhan6435 ve polo34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sopadan korkucak halim yok tabii büyük birisi değilim kimine göre ergen kimine göre çocuk kimine genç ama hayatın olgunlaştırığı evimden işime işimden evime gittiğim trafikte apaçi gibi sürmedğim için,Büyük motorcu grupalarına hayran kalıyorum seyir ediyorum ama bizimde motor grubumuz var kendi yaşıtımızın Allaha şükür sonra o sürücüyü aramaya gittik bulamadık iyi akşamlar

Ehliyeti olmadigi icin hatalisin diyen arkadaş sen hayatnda motora binmeden mi ehliyetini aldn yoksa dogustan mi ehliyetlisin hayrdr ?
    Oğuzhan6435 bunu beğendi.

memoli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbf 150 2013
    Oğuzhan efelik demek efendi demektir tüm arkadaşlarıni toplayip adami aramişin hakim olamadiğın sinirine arkadaşlarini alet etmemene tavsiyemdir teşekkürler

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Kardeş sana bir ağabey olarak tavsiyem ışıklarda araçların arasında mümkünse en sol veya en sağda dur bırak giden gitsin geçen geçsin..

Kimseye kufur etme ki sana kimse küfür etmesin..

Ayrıca!

Ehliyetsiz motor kullanarak büyük bir gaflete dalmissin çabucak bu hatani düzelt ehliyet alana kadar da motoruna binmeni tavsiye etmem.

Bir kaza 1 sn içinde oluyor ve fakat bütün ömrünü orada birakabilirsin.

Bu arada sana nasihat verenlere de kulak versen iyi olur.

En iyi motorcu hayatta kalıp yıllarca keyfini suren motorcudur.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Oğuzhan6435 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonra o sürücüyü aramaya gittik bulamadık iyi akşamlar
    saçma sapan işler yapmayın, akıllı olun, geri zekalıların seviyesine inmeyin, yol verin gitsinler, onlar zaten gidici, siz sebep olmayın ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    mümkünse trafikte tartışmayın arkadaşlar bu korkaklık değil adamın arabasında yasadışı birşey vardır kaçıyordur birinden 1000 tane senaryo çizebilirim bu şekilde, herşeyi yapabilir.....

arkadaşımla geçen ay tam sahil yönüne bağlanıcaktık arabanın biri silme geçti tam ne yapıyorsun diyecektim artçım beni uyardı arabanın sağı kan içinde 10-15 saniye içinde birkaç kişi geldiler kavga başladı çarpıp kaçmış bana çarpmak adamın gözünde bile olmazdı...
    bikerboi bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    çok da şey etme salla gitsin ben her gün e5 ten işe gidip gelirken en sağ şeritten 80-90 arası hızla giderken solumda 2 tane boş şerit olmasına rağmen götüme yapışıp selektöre abanan adamları görmekten dolayı alıştım o yüzden he de geç

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)