Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

z250 sl ilk kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    şu çatalları ters bağlasalar da yavaş çarpmalarla bişey olmasa...
    eski motorlarda bişey olmuyor ama çatal bi sönüm etkisi yaratmadığı için de üstünden uçuyorsun direk.
    bu arada ön çatalda amortisörün bir tanesi mi yamuk yoksa ikisi mi?
    redmap bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanliz cok pardon "kazasi yok falan de yapistir gitsin" demisim. Hangi akilla yazdim bilmiyorum. Bana yapilan her yorum hakli bir tepkidir. Arkadastanda ozur dilerim boyle bisey yazdigim icin tekrar kusuruma bakmasin lutfen.
    redmap, wing41, fedos ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Geçmiş olsun . Allah daha büyük kazalardan korusun. Facebookta bir arkadaş kaza yapmıştı z 250 sl ile . Parça fiyatlarını paylaşıyorum fikir edinirsin.

[IMG][/IMG]
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Enazindan iscilikde biraz insafli davranmislar 100 kusur liraya sinyalmi olur anasini satayim
    redmap bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanliz cok pardon "kazasi yok falan de yapistir gitsin" demisim. Hangi akilla yazdim bilmiyorum. Bana yapilan her yorum hakli bir tepkidir. Arkadastanda ozur dilerim boyle bisey yazdigim icin tekrar kusuruma bakmasin lutfen.
    Geçmiş olsun dilekriniz ve yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim. Sti sende özür dileme erdeminde bulunduğun için ayrıca teşşekkür ederim. Bak tatlıya bağlandı yanlış yazım anlatım hatası dedik güldük geçtik inşallah kaza yapıp yapıştırmak zorunda kalmazsın şaka şaka
    fedos bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun dilekriniz ve yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim. Sti sende özür dileme erdeminde bulunduğun için ayrıca teşşekkür ederim. Bak tatlıya bağlandı yanlış yazım anlatım hatası dedik güldük geçtik inşallah kaza yapıp yapıştırmak zorunda kalmazsın şaka şaka
    hahahaaa iyi güldüm güzel espriydi bu
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Ahahaha umarim kaza yapmam,ama yaparsam korkun benim ilanlarimdan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Gülün tabi arkadaşlar üç günlük dünya ve biz hala nefes alıyoruz çok şükür. Motoru dert etmiyorum diyemiorum ama cana geleceğine mala gelsin bu gün yapılmaz yarın yapılır olmadı bi sonraki gün olmadı seneye illaki yapılır kalpler kırılmasın yeterli

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Gecmis olsun 15 dk once bende 2 kaza atlattim hala şokun etkisindeyim. bitane salak kizin biri ne sag ne sol yola bi atladi neyseki mesafe vardi gectim gittim tamda kafam ona takilmisti yav ne salak insanlar var coluk cocugu saliyo sokaga derken yan binanin otoparkindan onume top firladi imkani yok duramam kacamam. Gormemle gozumu kapatmam bir oldu Allahim korudu sekti top on lastikten on gidon yalpaladi bayagi top benden sonra yandaki arabanin altina sıkısmıs soforu sagolsun adami olduruyordunuz diyerek cocuklari uyardi.. Allah daha beterlerinden korusun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Geçmiş olsun çok sevindim kaza olmadığına .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

İstanbul içi için hangi kawasaki servisine götürmeliyim küçükçekmecede oturuyorum necat motor var fatih tarafında orayı tavsiye edermisiniz?

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Geçmiş olsun öncelikle yakın zamanda yaptım buna benzer bir hasarı vardi ama suratim 120 civariydi 11.000 gibi birşey çıkarttı yetkili servis.

Sana tavsiyem amortisör borularını duzelttir grenajlari da sanayi de tamir ettirip boyattir.

Saseyi kontrol ettir az da olsa yamulmus olabilir kendin yaparsan 2-3 gibi birseye hallolur servis yaparsa 8-9 dan aşağı olmaz kafadan 1000 lira işçilik yazarlar bu motora.

Tanidik ustan yoksa Bağcılarda oktay motor var bajaj servisi 4x4 lük adamdır tavsiye ederim

En kötü teknisyen otoya gotur Maslak oto sanayide orada her turlu halledersin işini.

Tekrar geçmiş olsun eğitim tavsiyelerini de dikkate al bence.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

İstanbul içi için hangi kawasaki servisine götürmeliyim küçükçekmecede oturuyorum necat motor var fatih tarafında orayı tavsiye edermisiniz?
    hocam ehliyet dışında haklı mıydınız peki kaza esnasında...
    ya benim bir arkadaşım ehliyetsiz kaza yaptı arabanın bir tanesi u dönüşü yapılmayacak yerde u dönüşü yaptığı için girdi arabaya. ehliyeti olmamasına rağmen haklı olduğu için sigorta karşıladı tüm hasarı sadece ehliyet cezası ödedi eleman 1600tl

Iyi bir usta ve bolca yurt disi siparisi oneriyorum size. Bu sekilde cok daha ucuza mal edebilirsiniz bence

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Paylaşılan ücretlere bakılırsa insaflı fiyat gibi geldi

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

On disk in olcusu bellidir kma dan fiyat alabilirsin ama ilkonce yetkili bi servise gitmende fayda var ne var neyok bi baksinlar fiyat cikarsinlar

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Geçmiş olsun arkadaşım.Grenaj parçalarını topla Maslak Atatürk oto sanyide sarıyer börekçisinin üstünde Hasan usta ya götür tamir etsin orjinal gibi olur.Diskini de zeytinburnu demirciler sitesindeki Teknik pergel tasarım a götür aynısını yaptır,hem beklemez hemde çok çok ucuza halledersin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Yardımlar için sağolun ben ozaman yazdıklarınız doğrultusunda önce servise götürüp fiyat alayım daha sonra verdiğiniz adresleri tek tek dolaşıp neler yapılabilir öğreneyim. Bence fiyat bahsedilen kadar abartı çıkmaz gibi geliyor. Ben bir süre yaptırmamayı düşünüyorum havalar düzelene kadar. Yurt dışındanda parça temin etmek mantıklı geliyor ama nasıl aratıcam hangi parçayı alıcam bilmiyorum. Bu arada bendede karşı taraftada hata vardı eskisi gibi değil artık kazaya karıştığın anda ehliyet yoksa cezalar çok ağırlaşmış motor zaten bağlanırdı üstüne birde yeni ehliyet yasasından etkilendim ehliyetide tehlikeye atarım sandım neyse olan oldu artık ben onu kafaya takmıyorum karşı araçtan 700 800 liralık bi masraf karşıladım olan benim motora oldu arabada az bi kaporta hasarı varken motor resmen dağıldı.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımlar için sağolun ben ozaman yazdıklarınız doğrultusunda önce servise götürüp fiyat alayım daha sonra verdiğiniz adresleri tek tek dolaşıp neler yapılabilir öğreneyim. Bence fiyat bahsedilen kadar abartı çıkmaz gibi geliyor. Ben bir süre yaptırmamayı düşünüyorum havalar düzelene kadar. Yurt dışındanda parça temin etmek mantıklı geliyor ama nasıl aratıcam hangi parçayı alıcam bilmiyorum. Bu arada bendede karşı taraftada hata vardı eskisi gibi değil artık kazaya karıştığın anda ehliyet yoksa cezalar çok ağırlaşmış motor zaten bağlanırdı üstüne birde yeni ehliyet yasasından etkilendim ehliyetide tehlikeye atarım sandım neyse olan oldu artık ben onu kafaya takmıyorum karşı araçtan 700 800 liralık bi masraf karşıladım olan benim motora oldu arabada az bi kaporta hasarı varken motor resmen dağıldı.
    parça adını yazıp aratiyosun. normal turk sitesinden siparis verir gibi veriyosun. tek fark su ki eger siparis tutari 75 dolarin ustundeyse %18 kdv oduyosun. o kdv yi de kapida oduyosun diyen var gidip parcayi kargodan alip orada oduyosun diyen var. yurtdisi isi olan arkadaslar cevap verir ona.

ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şasi de problem yoksa hasarın bilancosu 4200.4500 arası bu rakamın üstü cıkmaz sadece yazdıgın parcalarda problem varsa göstergen ne durumda ?

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş size değil Sti nickli arkadaşa cevaben yazmış.
    Sti yapıştır gitsin demiş, o öyle demiş bu böyle demiş.
    Boş beleş şeyler yüzünden tartışmayın bence.
    Arkadaşın konusunu da kimse baltalamasın.
    Biraz empati yapsın herkes lütfen. Birbirimizi yiyeceğimiz enerjiyi, yardım etmek için kullanabilsek keşke.[
    Bakmakla görmek arasındaki fark bu sanırım.
    Herkes elinde bıçak bekliyo sanal alemde. Birisi bi eleştiri yapsada bassam lafı.
    Neyse konuyu uzatmicam. Herkes kendi düşüncesinde özgür.
    Kusura bakmayın.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)