Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

z250 sl ilk kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    geçmiş olsun.bana göre 3000 tl tutar diyorum ben ama yetkili servisin görmesi lazım.ona buna pek kulak asmayın bilen birine götürün işallah uygun bi fiyata toplarsınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DKN hakli,stunt bike a cevir. Tarzini degistirdik,kazasi yok falan ayagi yap. Yapistir gitsin.
    Size bu motoru kazasız diye yapıştırsalar hoşunuza gidermi?
    İnsanları kandırmayın bence. Satarken değer kaybı yaşayacaksınız o kesin.
    Anlayan usta zaten bilir kazalı olduğunu.
    F54, fedos ve berkcigdem bunu beğendiler.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    DKN hakli,stunt bike a cevir. Tarzini degistirdik,kazasi yok falan ayagi yap. Yapistir gitsin.
    foruma beğen tuşunu yanına beğenme tuşuda lazım
    akjenas, remomax, S6453 ve 7 diğerleri bunu beğendiler..
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun.bana göre 3000 tl tutar diyorum ben ama yetkili servisin görmesi lazım.ona buna pek kulak asmayın bilen birine götürün işallah uygun bi fiyata toplarsınız
    Eyvallah müdür içim rahatladı yalanda olsa mutlu oldum sağol insaflı yorumun için

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah müdür içim rahatladı yalanda olsa mutlu oldum sağol insaflı yorumun için
    bu arada yüksek fiyat çıkarsa parça parça fiyat listesini iste.kaat üstünde parça listesini iste sözde kalmasın fiyatı.
    redmap bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eger servise yaptirirsaniz cok kalin bir fiyat cikacagindan emin olabilirsiniz. benim fikrim hasar goren parcalar ufak oldugu icin yurtdisindan siparis vermeniz. eger eliniz biraz anahtar tutuyorsa kendiniz de takabilirsiniz parcalari veya baska bir ustaya bir miktar ucret karsiliginda taktirtabilirsiniz. bu sekilde servisin cikaracagi fiyattan cok daha ucuza halledebilirsiniz. gecmis olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu muhabbeti var motovlog yapan. kawasaki motorunun parçalarını bir internet sitesinden çok ucuza getirmişti. Son videolarını izle söylediği siteler işine yarayabilir. En kötü ihtimalle iletişime geçersin sana bir yol çizer vakit bulursa.
    fairingmaster.com
    redmap bunu beğendi.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hatalı ben değilimde benim işte sınavları kazandım ehliyet almaya hak kazandım sertifikayı beklemeden yola çıktım. frene çok hızlı bastığım içinde abs devreye girdi kaza olmayacak yerde kaza oldu durmadı motor. Yanlız motor kazası çok kötüymüş 10 15 km civarı hızla çarptım bu hale geldi.
    baya uçarak girmişsin. 10-15 km hızla disk yamulmaz, hele hele de kawasakinin diski.

Senin disk resmen papatya gibi açmış. Git adam gibi eğitim al motoru falan da kullanma.

Umarım aklın başına gelmiştir. 2. kaza da disk yerine sen 2 ye katlanabilirsin
    cbr1907 bunu beğendi.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru orjinaline sadik kalarak toplamaktansa,stunt modele cevirmek cok daha ucuza mal olmazmi? Zaten orjinal toplasada kazali demiyecekmi? Stunt modeli yaptiktan sonrada kazali diyemezmi? "Yapistir gitsin" ifadesini ne guzelde yanlis anliyosunuz. Icinizdenmidir anlamadimki.
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    foruma beğen tuşunu yanına beğenme tuşuda lazım
    Talep ederseniz oda olabilir,yanliz taleplerinizi benim uzerimden degilde direk admine iletirseniz daha yaptirici olur sanirim? Bunlarida ben soyleyecek degilimya,oyle degilmi yahu?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    geçmiş olsun öncelikle
    motorda fazla sıkıntı yok kırılan plastik parçalar yani şase ve blok ta hasar yoksa önemli değil hasar kaydı olsa ne olur olmasa ne olur ne olaylar atlatmış motorlar trafikte önemli olan sana birşey olmamış
    sana tavsiyem grenaj ın parçaları elinde ise atma sadece tamir olmayacak parçaları değiştir
    kabahat karşı taraftaysa bozulan kırılan yamulan bütün parçaları değiştirir servis zaten

bende şehir içinde 30km/h kaza yaptım ön amortisörler değişti fakat sıkıntı yok 15000 km dir kullanıyorum yani kazalı araçlar eğer parçalanmassa çöpe atılmıyor tamir edilip kullanılıyor

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Geçmiş olsun.
    redmap bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya uçarak girmişsin. 10-15 km hızla disk yamulmaz, hele hele de kawasakinin diski.

Senin disk resmen papatya gibi açmış. Git adam gibi eğitim al motoru falan da kullanma.

Sen bana adam gibi eğitim al diyene kadar adam olda adam gibi yorum yaz adam hız kesmeden ani dönüş yapıyor bunun eğitimle ne alakası var sana yalan borcummu var sen kimsin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

Motoru orjinaline sadik kalarak toplamaktansa,stunt modele cevirmek cok daha ucuza mal olmazmi? Zaten orjinal toplasada kazali demiyecekmi? Stunt modeli yaptiktan sonrada kazali diyemezmi? "Yapistir gitsin" ifadesini ne guzelde yanlis anliyosunuz. Icinizdenmidir anlamadimki.

Talep ederseniz oda olabilir,yanliz taleplerinizi benim uzerimden degilde direk admine iletirseniz daha yaptirici olur sanirim? Bunlarida ben soyleyecek degilimya,oyle degilmi yahu?
    Senin yazım tarzına göre yapıştır gitsin o anlama geldi o yüzden kimseye kızmaya hakkın yok bence kendini müdafa etmek yerine yazını düzeltki onu demek istemediğini doğru bir şekilde anlayalım. Yazdığına göre tamamen dalavera yap kazasız de okut kurtul gibi bir anlam çıkıyor. Üstteki arkadaşında dili kaba bende kaba uslüble cevap verdim. Olmayacak kazaydı bu ne eğitimle ne başka bişeyle alakası yok haklı yada hakısz olim ben zaten sucu üstüme almışım konuyu saptıracaksanız saptırmak istediğiniz konu her neyse gidin o konu hakkında başlık açın konumu tartışmaya sebeb olacak yazılarınızla kirletmeyin lütfen. Burda haklı hakksız tartışmak için eğitim gör bilmemne gör gibi temel konuları duymak için konu açmadım. Basit birkaç şey sormuşum değilmi derdim kazasız diye okutmak yada eğitim almak falan değil paylaştım sordum sadece pişman etmeyin insanı ukalalıksa bende biliorum ukalalık yapmayı.
    remomax ve ozgurfs bunu beğendiler.

kivancern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR, Yamaha XMAX 250 ABS
    Ebay tarzi sitelerde grenaj ve diger parcalari tegmin edip daha ucuza getirebilirsin
    redmap bunu beğendi.

Motosikleti
    honda pcx
    Çok geçmiş olsun kardeşim. Önemli olan sana bir şey olmamış olması. Sana zahmet servise götürürsen servisin çıkardığı fiyatı burda paylaşır mısın ?. Servis fiyatı fazla çekerse parçalarını yurt dışından getirtmeye bak.
    redmap bunu beğendi.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Çok geçmis olsun hocam umarım z moto fazla uçmaz.

S6453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Çok geçmiş olsun dostum

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin yazım tarzına göre yapıştır gitsin o anlama geldi o yüzden kimseye kızmaya hakkın yok bence kendini müdafa etmek yerine yazını düzeltki onu demek istemediğini doğru bir şekilde anlayalım. Yazdığına göre tamamen dalavera yap kazasız de okut kurtul gibi bir anlam çıkıyor. Üstteki arkadaşında dili kaba bende kaba uslüble cevap verdim. Olmayacak kazaydı bu ne eğitimle ne başka bişeyle alakası yok haklı yada hakısz olim ben zaten sucu üstüme almışım konuyu saptıracaksanız saptırmak istediğiniz konu her neyse gidin o konu hakkında başlık açın konumu tartışmaya sebeb olacak yazılarınızla kirletmeyin lütfen. Burda haklı hakksız tartışmak için eğitim gör bilmemne gör gibi temel konuları duymak için konu açmadım. Basit birkaç şey sormuşum değilmi derdim kazasız diye okutmak yada eğitim almak falan değil paylaştım sordum sadece pişman etmeyin insanı ukalalıksa bende biliorum ukalalık yapmayı.
    Kusura bakma baskan konunu baltalamak gibi bi amacim yok. Is ukalaliga gelirse hakkinida cokta iyi veririm. Yapistir gitsin lafini herkes farkli biyerde kullanabilir. Kisiden kisiye degisen biseydir. Yanlis anlasilmis haklisin. Tekrardan kusura bakma. Yazimida degistirmiyorum,herkes nasil isterse oyle anlayabilir. Her insan anlasilmayadabilir. Gecmis olsun. Kazasiz belasiz surusler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaptıracak parası yoksa en az maliyetle yürütsün diye dedim. sana mı düştü beni sorgulamak
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. Sanırım tüm hasarı siz karşılayacaksınız.
    Öncelikle şasede, motor bloğunda bir problem olup olmadığını kontrol ettirin. Gözle görülemeyecek ufak birşey bile sıkıntı yaratabilir.
    Sonra değişmesi gereken parçaların listesini çıkarın.
    Tabi bunları herhangi bir yetkili servise götürüp kontrol ettirmeniz daha mantıklı.
    Toplam masrafını öğrenip bir kaç gün düşünme payı isteyin servisten.
    Bu arada listeyi burada yayınlarsanız, yurtdışı fiyatlarını hep birlikte karşılaştırır tekrar durum değerlendirmesi yaparız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaptıracak parası yoksa en az maliyetle yürütsün diye dedim. sana mı düştü beni sorgulamak
    Arkadaş size değil Sti nickli arkadaşa cevaben yazmış.
    Sti yapıştır gitsin demiş, o öyle demiş bu böyle demiş.
    Boş beleş şeyler yüzünden tartışmayın bence.
    Arkadaşın konusunu da kimse baltalamasın.
    Biraz empati yapsın herkes lütfen. Birbirimizi yiyeceğimiz enerjiyi, yardım etmek için kullanabilsek keşke.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sizin yaptığınız veya Allah göstermesin yapacağınız bir kazada aynen bu yorumu başka biri yapsa?
    N'oluyor bize arkadaş, nasıl bir toplum olduk, nasıl acımasız olduk bu kadar.
    Herkes bir profesör, herkes herşeyin uzmanı, herkes herkese düşman.
    berkcigdem, ozwizard ve keremkrmn bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok yanlış :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:28 ----------

Çok takdir ettim kardeşim seni ,Öncelikle geçmiş olsun Allah beterinden saklasın . Eğer birini kandırırsan bu hayatta , mutlaka bi yerden çıkacaktır ölmeden .

Kimseyi kandırıp yapıştırmak gibi bi niyetim yok bu motoru iyice pert olana kadar kullanıcam ben yaptırıp kullanmak derdindeyim daha nasip olursa uzun yıllar binicem satma gibi durum olursada kazası neyse söyler kaza fotolarını gösteririm. İlginç fikir için yinede teşekkür ederim.
    güzel bakan , güzel görür.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaş size değil Sti nickli arkadaşa cevaben yazmış.
    Sti yapıştır gitsin demiş, o öyle demiş bu böyle demiş.
    Boş beleş şeyler yüzünden tartışmayın bence.
    Arkadaşın konusunu da kimse baltalamasın.
    Biraz empati yapsın herkes lütfen. Birbirimizi yiyeceğimiz enerjiyi, yardım etmek için kullanabilsek keşke.
    benim yazımı alıntı yapıp öyle yazdığını görünce sinirlendim bir anda. haklısın dostum
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)