Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadan vurup kaçma - ilk kazam - acemiyim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım motora daha önce binmemiştim cocukluk hayalimdi.
    yaklaşık 3 farklı özel eğitim kurumundan birebir ders aldim (bmw riding academy, gis akademi, 2 özel hoca)

ilk motorum cbr 250 oldu burada da ilk kazam var. benim pek bi suçum yok gibi ama tam emin değilim. arkadan vurup kaçıyor.
    vuran kişide ofisten arkadaşım. tanımamış beni. o da acemi şofor. böyle bir durumda mutlaka inip kontrol etmesi gerektigini yoksa başının büyük derde gireceğini söyledim.

yaklasik 700 km oldu yol tecrübem.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadan vuran her zaman %100 haksızdır. Benim arkadaşım olsa aynı durumda arkadaş falan dinlemem fena bozuşurdum adamla. Hadi yaptın bir eşeklik çarptın. Neden kaçıyorsun?
    xawa ve _kaan_ bunu beğendiler.

Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O kisiyle arkadasligini bir daha gozden gecirmeni tavsiye ederim
    SweentLy bunu beğendi.

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence karikatürdeki gibi bir yanlış anlaşılma var. Belki ofisten arkadaşın motoru ile senin motoruna dokunarak, "merhaba, iyi yolculuklar" falan dilemek istemiştir.

A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Böylece virajdan dönerken veya kavşaklarda trafik akmasa bile aralara girmemeyi öğrenmiş oluyoruz. (:

Heleki bu sıkışık trafikte doğal olarak adamın önüne bakmak yerine sürekli akan ana trafiğin giriş yönüne bakacağı düşünülürse. Önüne bakıyor bakıyor. Yol boş. Sonra kafayı giriş yapacağı yola çeviriyor.O arada sen hop önündesin. Ama artık o yolu boş olarak hesaplayıp önüne bakmadığı için çotanak ya arada tostsun ya da yerde kaşar.

Ucuz yollu bir deneyim olmuş. Geçmiş olsun.

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    tesekkurler arkadaslar

carpan kisi bayandi eski kiz arkadasimdi ayrilmistik uzun bi süre önce
    benim oldugum tarafa dönecegini ben kestiremedim çünkü minibus duragi orası ve minibus arkasina girse hic cikamazdi
    bide yanindan gecerken bak ben geciyorum diye aragaz verme calismalarim oldu ama motorun sesi ben burdayim diyemedi

aralara girmemeye gayret ediyorum zaten ama bazen mecbur hissediyorum kendimi herkes bana bakiyo araba gibi niye bekliyo burda diye

Duran trafikte 'lane filtering' (Türkçe de ne deniyor bilmiyorum) illegal midir ? Yeni başlık açmak istemedim konu sahibinden özür diliyorum. Allah beterinden saklasın.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    ne kadar kötü niyetlisiniz ya benim arkadaşlarım görse makarasına çarpar
    biosferist ve Sokollu bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Araçların yanından geçip kör noktasına girip çıkarken 2 kere didit diye bi korna çalmayı öğrenirsiniz böylece.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Bana kalırsa kasıtlı şaka yapmıştır ama eşek şakası olduğuna jeton düşünce kaybolmuştur. Arkadaşınız lakayit birisi mi ?

Bir bayan şoförden bahsediyoruz. Yola bakmaktan önünü görmemiştir. Çarptıktan sonra bile farketmediyse şaşırmam.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    bir bayan sofor kasıtlı şaka yapamaz öyle, görmemiştir. siz korna çalın öyle yerlere girerken

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    Sanki araya girmek, yanından geçerken korna çalmamak hata ama önündekine vurmak bide arkadan çarpıp sonra kaçmak çok normal. Bayanlarda kaza yaptıktan sonra kaçma eğilimi taksicilerinki kadar fazla. Böyle şeyleri görünce sinir oluyorum. Hadi kazadır olur kimsenin birşey dediği yok. Neden kaçıyorsun? Bence en akıllıcası kameranızın kayıtta olması olmuş.

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    Bence kör nokta görmeme falan yok burda. Direk acemiliğine mi desem mallığına mı desem dokundurmuş arkadan. Ne olursa olsun kaçıp gidiyosa o kişide bi sorun vardır..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ne zaman çaptığını göremedim.

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    22. saniyde vuruyo ben zor duruyorum nasil durdugum bile anlamadim zaten. önce sag ayagimi yere koydum tutamadim motoru sonra ayagimi kaldirip arka frene bastim sol ayagimi yere koydum. dolmusa giricek gibi oldum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)