Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kadın Vurup Kaçtı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EminBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 2013
    Ana yolda 30-40 km arası bir hızla ilerliyordum yan sokaktan bi arabanın burnunu çıkardığını gördüm hani bazı anlar olur ya anlarsınız aha bu kesin vurur diye anladım direk zaten pembe micra gibi bişeydi araba hoop ben bunları düşünürken hoop yapıştırdı karşı şeride uçtum karşıdan gelen arabaya vurmamak için neler çektim o 2 saniyede anlatamam ama toparladım düşmedim.

Bu arada bunlar yaşanırken bana vuranın kadın olduğunu bilmiyorum neyse durdum falan baktım bana vuran araç kaçıyor aha dedim akşam akşam eğlence çıktı durup özür dilese tamam kardeş devam et sıkıntı yok derim kendimi biliyorum. Neyse baktım kaçıyor dedim kaçan kovalanır farzdır ya allah takip etmeye başladım kobra takibine döndü olay bildiğin kaçıyor bende kadın olduğunu bilmiyorum o sıra ulan ne korkak adamsın dur be bişey yapmıcaz falan diyorum kendi kendime.

Neyse ki araba sonuçta sıkıştı kaldı çektim motoru önüne indim kaskı bi çıkardım kadınmış yan taraftada 2 yaşında falan çocuğu var bilsem hiç takip etmezdim de napalım oda indi abla dedim neden kaçıyosun ama unutmuşum bizim halka yumuşak davranmak yaramaz ablamız beni suçlamaya başladı oda beni arıyormuş sokaklarda meğersem iyi dedim allah kavuşturdu şimdi bırak bu üste çıkma kafasını medeni bi insan ol yandan çıkıp bana vurdun polis çağıralım böyle yapcaksan dedim yumuşadı ablacım k.bakma görmedim falan dedi insanlık halidir dedim (tabi muhabbetler biraz daha uzunda özeti bu yani neyse) ama kaçman çok yanlış bir davranış 2 tekerim sonuçta düşüp kafamı kaldırıma vurup ölebilirdim de durmalıydınız dedim neyse geçmiş olsun iyi akşamlar diyip uzaklaştım buda böyle bi anı oldu
    A.Türker ve leokaplann bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    geçmiş olsun tlf falan alsaydın sonradan bir şey çıkarsa diye

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    kadınlar için çok güzel toplu taşıma araçları var keşke biraz düşünseler.
    Selcuk89 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    vurup kaçmayı genelde erkekler yapar aslında

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vurup kaçmayı genelde erkekler yapar aslında
    Devir hızla ilerliyor artık bayanlarda vurup kaçamıyor yakalanıyor ama .. arkadaş insaflı davranmış

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    erkek vurup kaçınca elinin kiri
    kadın vurup kaçınca şıfrıntı :D
    KUVVETMİRA, YouSuffer ve yüksel66 bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    konu amacından sapmaya başladı neyse ben herkese helali çarpar inşallah deyimde konu kapansın gari.

Kadın erkek fark etmez
    Mesele kişilik insanlık !

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    dursa da ağlamaya başlayacaktı yine sen suçlu çıkacaktın. kadınlar ve trafik taban tabana zıt. geçmiş olsun. kimse kadın sürücüleri savunmasın mesaım üzerinden kalp kırarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Başlıkta "kadın" kelimesini görünce anlamıştım böyle bir senaryoyla karşılaşacağımı.

Ne diyelim, Geçmiş olsun. Araba kullanmayı bilmeyene ehliyet veren bir ülkede ne yazık ki daha çok göreceğiz böyle olayları.

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    geçmiş olsun. benim de başıma kadın bir sürücü ile ilgili saçma bir olay geldi. bir seferinde gayrettepe de trafikte sıkışmış, 4. levent'e işime gitmeye çalışırken arkadaki arabanın durduk yere gaz verdiğini duydum. sanki hem frene hem gaza aynı anda basıyor gibiydi (arabadan da çok anlamam) arabanın motoru hırıldıyor ama hareket etmiyordu. aynamdan kadın olduğunu görünce ne olur ne olmaz diyip sağa şerit çizgisine kaymamla güçlü bir motor sesi eşliğinde arabanın burnunu solumda görmem bir oldu. araba aniden 1-2 metre öne atladı ve ani fren yaptı. döndüm baktım kadın dehşet içinde bana bakıyor. camı açtı "ayyy pardon frenle gazı karıştırdım bi an" dedi. ben çekilmesem öndeki koca servis ile araba arasında tost olacaktım muhtemelen. kadın sıkışık trafikte hangisi fren hangisi gaz onu deniyor gibiydi. bu olayın olduğu gün sjcam siparişi verdim. inşallah artık hangisi gaz hangisi fren öğrenmiştir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Arkadaşlar kafanızda kamera olsun bakalım nasıl oluyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)