Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Emanet Ve Kaza...!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Evet arkadaşlar,bir çizik dahi olmayan motosikletim.Ne yazık ki,sola yattı bugün.Değer verdiğim bir abime ödünç verdim,polis aracının sıkıştırması sonucu.Motoru kaldırıma vurup,sola yatırıyor.Çok şükür kendisine bişey olmamış ama motorun hali perişan..Sıkıştırıp kaza yaptıran,polis aracıda.Hiç durmadan,hızla uzaklaşmış..Elde plaka ve kamera kaydıda yok..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Çok üzücü bir durum abine bir şey olmaması büyük şans olmuş
    Elinde kayıtta olsa polisle uğraşılmaz zaten.

Büyük geçmiş olsun
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Büyük geçmiş olsun kardeşim.

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Evet tek teselli,kendisine bişey olmaması.Motosikleti zaten satılığa çıkartmıştım,çarşamba günü.Konuşup anlaştığımız alıcı,gelip görecekti.Kötü oldu,kısmet napalım..Teşekkür ederim kardeşim..

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    kardeş hiç sıkma canını.

lokal boya + çatlak kırık varsa sanayide plastik kaynak yaptır.

tutacagı en fazla 100 liradır . önemli olan motorun boya kodunu ögren.

sakın deneme yanılma yöntemiyle buldurma boyandıgı apaçık belli olur. boya kodunu ögren ona göre yaptır.

grenajları kendin sök ilk kaportacıya götür plastik kaynak yapıp düzeltsin. sonra boyacıya götür renk koduna göre boyatsınlar.

sinyalleride artık carbon vs çin malı birşeyler ayarlarsın orjinalleri pahalı idi.

Geçmiş olsun motor bu emanet etmemek lazım.

kaza yapması bir yana cana gelse bunun ilk sorumlusu sensin. ama istedi kıramadım ayıp olurdu vs diye kimse dinlemez hocam söyliyim. ailesi yakınları seni sorumlu tutar allah korusun.

Hiç canını sıkma ufak rakamlara halledilebilecek şeyler

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hiç sıkma canını.

lokal boya + çatlak kırık varsa sanayide plastik kaynak yaptır.

tutacagı en fazla 100 liradır . önemli olan motorun boya kodunu ögren.

sakın deneme yanılma yöntemiyle buldurma boyandıgı apaçık belli olur. boya kodunu ögren ona göre yaptır.

grenajları kendin sök ilk kaportacıya götür plastik kaynak yapıp düzeltsin. sonra boyacıya götür renk koduna göre boyatsınlar.

sinyalleride artık carbon vs çin malı birşeyler ayarlarsın orjinalleri pahalı idi.

Geçmiş olsun motor bu emanet etmemek lazım.

kaza yapması bir yana cana gelse bunun ilk sorumlusu sensin. ama istedi kıramadım ayıp olurdu vs diye kimse dinlemez hocam söyliyim. ailesi yakınları seni sorumlu tutar allah korusun.

Hiç canını sıkma ufak rakamlara halledilebilecek şeyler
    Almak isteyen arkadaşla görüştüm,motosikletin kaza yaptığını söyledim.Almaktan vazgeçer kesin dedim ama gelip görücem.Tamir etme dedi..Sağol abim,teşekkür ederim.Ödünç verdiğim abide,17 yıllık,1000 cc SS kullanıcısı..Kaza işte..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

Alıntı ilkervirlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun kardeşim.
    Sağol kardeşim..
    CEM. bunu beğendi.
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    fiyatta çok kırdırma dikkat et

dedigim gibi tek yapılıcak iş boya kodu ve sinyal plastik kaynaga bile gerek yok gördügüm kadarıyla çatlak vs kopuk parça yok.

vallaha SS sürücüleri kızacak bana ama

20 yıllık ss sürücüsüne fazerimi verecegime 1 yıllık endurocuya veririm tın tın gider tın tın gelir.

en azından teker yapmaz gaz açmaz motoru zorlamaz

fakat kaza bu belki sen olsan daha kötü sonuçlanacaktı allah daha beterinden korusun geçmiş olsun tekrardan

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatta çok kırdırma dikkat et

dedigim gibi tek yapılıcak iş boya kodu ve sinyal plastik kaynaga bile gerek yok gördügüm kadarıyla çatlak vs kopuk parça yok.

vallaha SS sürücüleri kızacak bana ama

20 yıllık ss sürücüsüne fazerimi verecegime 1 yıllık endurocuya veririm tın tın gider tın tın gelir.

en azından teker yapmaz gaz açmaz motoru zorlamaz

fakat kaza bu belki sen olsan daha kötü sonuçlanacaktı allah daha beterinden korusun geçmiş olsun tekrardan
    Ödünç verdiğim abi,öyle bir tip değildi ama kaza işte.Herkesin başına gelebilcek bişey,nazar değecek diye korkuyorum ama 13 yıldır motosiklete biniyorum.Çok şükür daha kaza yapmadım.. Maşallah diyelim..9.850'e anlaşmıştık,yarın sanayi sitesine gidip fiyat öğrenirim..Alacak arkadaşta,tamam derse yaptırırım.Kendisi yaptırmak isterse,alsın götürsün.Tekrar sağol abim,teşekkürler..
    CEM. bunu beğendi.
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Allah korumuş abimize bişey olmamış her nekadar kıramayacağmız insanlar da olsa emanet vermemek gerek işte. Ben kesinlikle bugune kadar almadım ama ver bi tur atayım diyen yakınlarımıda hiç kıramadım. Fotorğrafı görünce kendi motorummuş gibi üzüldüm gerçekten. Neyse gerçekten her işte bi hayır vardır Allah daha beterinden saklasın tekrar geçmiş olsun.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    gecmıs olsun . senın ıcın de ıyı bır ders olmustur. ben de hıc sevmem emanet almayı-vermeyı. emanetın canı .otundedır derler
    bu arada,
    abi abiyse zararını karsılar bence

(100tl cok cok ıyımser bır rakam olmuş...)
    seigen ve ukiran35 bunu beğendiler.

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    Suato21 helal olsun
    Alıcı ben olsam banada böyle desen bende vazgeçmezdim almaktan,sen gibi
    Dürüst insanlar zor bulunur...
    kralaslan_21 bunu beğendi.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Hocam moralinizi bozmak şstemem ama bir sorum olacak, sürtünmeden kaynaklanan zımparalanma gibi oluşan çizikleri bu ustalar halledebiliyorlar mı acaba ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çok çok geçmiş olsun.

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmıs olsun . senın ıcın de ıyı bır ders olmustur. ben de hıc sevmem emanet almayı-vermeyı. emanetın canı .otundedır derler
    bu arada,

Aynen bende aynı düşüncedeyim, emanet malıda ayrıca alıp vermemek lazım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Hasarlı olan karenajları sök,özelden yaz bana. Bi numara vericem istanbullda ona yolla . Orjinali gibi yapacağına emin ol benimde yönlendirdiğimi söyle uygun bir fiyat yapar. Türkiyede en iyi diyebilirim.

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korumuş abimize bişey olmamış her nekadar kıramayacağmız insanlar da olsa emanet vermemek gerek işte. Ben kesinlikle bugune kadar almadım ama ver bi tur atayım diyen yakınlarımıda hiç kıramadım. Fotorğrafı görünce kendi motorummuş gibi üzüldüm gerçekten. Neyse gerçekten her işte bi hayır vardır Allah daha beterinden saklasın tekrar geçmiş olsun.
    Hatrı sayılır insanlara,hayır diyemeyenlerdenim ne yazık ki..Sağol kardeşim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:37 ----------

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada,

Masrafını öğren,bana haber ver dedi..Sağol kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Alıntı motorcrus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suato21 helal olsun
    Alıcı ben olsam banada böyle desen bende vazgeçmezdim almaktan,sen gibi
    Dürüst insanlar zor bulunur...
    Sağol kardeşim,çok şükür asla öyle bir insan olmadım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam moralinizi bozmak şstemem ama bir sorum olacak, sürtünmeden kaynaklanan zımparalanma gibi oluşan çizikleri bu ustalar halledebiliyorlar mı acaba ?
    Yarın bir ustayla konuşucam,bakalım ne diyecek..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çok geçmiş olsun.
    Sağol kardeşim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

Alıntı OFG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasarlı olan karenajları sök,özelden yaz bana. Bi numara vericem istanbullda ona yolla . Orjinali gibi yapacağına emin ol benimde yönlendirdiğimi söyle uygun bir fiyat yapar. Türkiyede en iyi diyebilirim.
    Almak isteyen arkadaş,ben gelene kadar tamir etme dedi.Gelsin bakalım,yaptırmak isterse.Sana ulaşırım kardeşim,çok sağol..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Çok gecmis olsun,olan olmus artik cana birsey gelmemesi ve edinilen tecrube yanina kar kalir. Bu arada ninja stickeri 125tl idi en son (tanesi) o grenajin tamiri ve orjinal gibi boyanmasi bu işte uzman biryerde kusursuzca yapilirsa 500tl civari tutar diye tahmin ediyorum.

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok gecmis olsun,olan olmus artik cana birsey gelmemesi ve edinilen tecrube yanina kar kalir. Bu arada ninja stickeri 125tl idi en son (tanesi) o grenajin tamiri ve orjinal gibi boyanmasi bu işte uzman biryerde kusursuzca yapilirsa 500tl civari tutar diye tahmin ediyorum.
    Sağol kardeşim,yarın bir kaç tane ustaya baktırcam..Bakalım ne kadar masraf çıkartacaklar..

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı caneroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun
    Sağol kardeşim..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)