Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cbf 150 Duro Lastikler kaydı ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Arkadaşlar bugün cbf ile ilk defa kazamı yaptım viraja dönerken orjinal Duro lastikleri kaydı sağa düşürdü beni ... Allahtan üstümde altımda tam koruma vardı hiç bişey olmadan ayağa kalktım . motorda da koruma demiri vardı motorada bişey olmadı sadece koruma demiri biraz çizildi ve egsozun nikelaj koruma levhası biraz çizildi o kadar . Hemen Honda Haldıza gittim lastikleri michelin pilot street ile değiştirdim ön arka 250 tl işçilik almadılar ... siz siz olun duro lastikleriniz varsa bir an önce değiştirin ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun , yeni lastikler de hayırlı olsun
    Ezio41 bunu beğendi.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Geçmiş olsun.
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Sağolun arkadaşlar . Siz siz olun asla dizlik veya pantolon kullanmadan dışarı çıkmayın . ilk dizim yere çarptı prohel 6767 korumalı pantolonum vardı çok şükür hiç bişey olmadan ayağa kalktım ..

Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pilot street ise michelinlerede fazla güvenme. Geçmiş olsun.
    tirmit bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Bilalancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pilot street ise michelinlerede fazla güvenme. Geçmiş olsun.
    Sağol . neye güvenecez peki ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Street iyidir takma sen bendede var sporty var oda gelmiyor artık düşük cc ye street iyidir
    Ezio41 bunu beğendi.

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol . neye güvenecez peki ?
    Ben ikisini de kullanmış, aktif olarak da street kullanan ve samsun'daki kuryelerle iyi muhabbeti olan sürekli fikir alışverişinde bulunan birisi olarak konuşuyorum sana. Michelin Pilot Street, Pilot Sporty ile piyasada imaj kazanıldıktan sonra üretilen ikinci üçüncü kalite bir lastiktir. Pilot Sporty kullanıp sonra Street kullanan ve marka fanatiği olmayan aklı selim herkes bunu bilir.

Lastik elbette ki çok önemlidir. Ancak ben size sürüş stilinizi ve becerilerinizi gözden geçirmeyi. Sonucunda da kendinize güvenmeyi öneririm.

Saygılarımla.
    Ezio41, E-TEKİN ve tirmit bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sonuçta Duro lastiklerden daha iyi olduğunu düşünüyorum artı bindiğimiz motor 150 cc sonuçta yanakları kalın olmadığı için yol tutuşu büyük motorlu cc'lere göre elbette ki eksileri olucak . Durolar gibi kayma yapmasın yol tutuşu daha iyi olsun bana yeter gerisi zaten kullanıcıya kalmış bir şey

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Ben ikisini de kullanmış, aktif olarak da street kullanan ve samsun'daki kuryelerle iyi muhabbeti olan sürekli fikir alışverişinde bulunan birisi olarak konuşuyorum sana. Michelin Pilot Street, Pilot Sporty ile piyasada imaj kazanıldıktan sonra üretilen ikinci üçüncü kalite bir lastiktir. Pilot Sporty kullanıp sonra Street kullanan ve marka fanatiği olmayan aklı selim herkes bunu bilir.

Lastik elbette ki çok önemlidir. Ancak ben size sürüş stilinizi ve becerilerinizi gözden geçirmeyi. Sonucunda da kendinize güvenmeyi öneririm.

Saygılarımla.
    Kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun.Peki hangi lastiği almalıyız sizce? Pilot sporty piyasada yok olanlarda eski tarihli?

Zamanında cbf 150 varken metzeler me22 taktırmıştım o da iyiydi ama hep kesikler oluştu lastikte
    Ezio41 bunu beğendi.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Aynı lastiği apachede arkada kullanıyorum. Hiç memnun değilim fren yönünden çok zayıf hemen kitliyor lastiği ve kaymaya başlıyor ne kadar yavaş yavaş bassamda arka frene hemen kilitliyor arka. Önde sava var frenleme ve virajda güzel. Arkaya uyumlu olmadığı için takamıyorum savadan. Bi kaç bin km sonra arkayı değiştirmeyi düşünüyorum.

Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun.Peki hangi lastiği almalıyız sizce? Pilot sporty piyasada yok olanlarda eski tarihli?

Zamanında cbf 150 varken metzeler me22 taktırmıştım o da iyiydi ama hep kesikler oluştu lastikte

Mecburen Michelin Street almaya devam ediyoruz. Ama kullanırken daha dikkatli kullanıyoruz.
    Ezio41 bunu beğendi.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Mecburen Michelin Street almaya devam ediyoruz. Ama kullanırken daha dikkatli kullanıyoruz.
    Pirelli dura traction nasıl peki? pirelli dura traction mu michelin pilot street mi sizce?

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle geçmiş olsun... Allah daha kötü kazalardan korusun...

Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pirelli dura traction nasıl peki? pirelli dura traction mu michelin pilot street mi sizce?
    Şu soru da benim kafayı son günlerde acayip kurcalıyor. Parası neyse 1 kere verilecek çok sorun olarak görmüyorum. Lakin ikisi arasında her kafadan başka ses çıkıyor. Dura traction dişli bir lastik asfaltta ne derece verimli olur acaba. Diğer yönden de streetde de hiç diş yok. Hafif bi çakılda felan ne olur düşünüyorum açıkçası. İkisi arasındaki Hamur kalitesi farkı hakkında da yorum yapamıyoruz maalesef...
    Ezio41 bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    size tavsiyem motor size uymasın, siz motorun ne olduğunu bilin, ona göre sürün, siz motora uyun altınıza fazer vs aldığınız zaman istediğiniz tüm fantazileri yaparsınız
    tirmit bunu beğendi.

Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu soru da benim kafayı son günlerde acayip kurcalıyor. Parası neyse 1 kere verilecek çok sorun olarak görmüyorum. Lakin ikisi arasında her kafadan başka ses çıkıyor. Dura traction dişli bir lastik asfaltta ne derece verimli olur acaba. Diğer yönden de streetde de hiç diş yok. Hafif bi çakılda felan ne olur düşünüyorum açıkçası. İkisi arasındaki Hamur kalitesi farkı hakkında da yorum yapamıyoruz maalesef...
    Pirelli dişli olduğu için temiz asfallta Street daha iyi gevşek zeminde Pirelli daha iyi.

Motosikleti
    [QUOTE=fatek95;3309548]Öncelikle geçmiş olsun... Allah daha kötü kazalardan korusun...

Sağol kardeşim amin ... valla şunu anladım cbf'in duro lastikleri ile motor kullanılmaz yağda kayar gibi kaydım bi anda kendimi yerde buldum

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    sym fiddle'da da duro lastik var fabrika çıkışı henüz yapışmadım biryere ama korkmuyorum desem yalan olur lastik değiştirmek mi yoksa motoru değiştirmek mi hep arada kaldığım için hala devam
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Derbi ETX
    geçmiş olsun.

kabak yollarda hangisi iyi olur, veya tozlu, dişli olunca yola daha iyi tutunur diye düşünüyorum.
    beni bi aydınlatırsanız sevinirim, korkmaya başladım havanın ısınmasıyla düştükten sonra 1 kere ciddi 2 kerede hafif kayma yaşadım.
    Ezio41 bunu beğendi.

ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi kere asfaltlarimiz kalitesiz. lastige hic bi zaman guvenmeyin. her zaman temkinli olun. bu asfaltlarda her lastik kayar
    Ezio41 ve tirmit bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)