Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

"yol benimdi" deyip kaza yaptım (resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    merhaba arkadaşlar.
    bugün malum özel sektöre yarım gün mesai vardı. iş yerinde bayramlaşıp, ayrıldıktan sonra ufak bi kaza geçirdim. benim gittiğim yol cadde, vurduğum araç sokaktan ilerlemekte idi. adam direk yola çıktı beni görünce frene bastı o esnada ön arka frene bastım ama malesef mesafe çok yakındı ve kaza kaçınılmaz oldu.
    koruma adına bende sadece eldiven ve kask vardı. yere düşmedim ama sağ dizim motorun koruma demirine çarptığından ufak bir ağrı mevcut. allah kimseye vermesin yol benimdi diyerek geçtiğim yolda ölebirdim. hepiniz sağlıcakla kalın.

Uploaded with ImageShack.us

kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Dostum, ülkemizin HÖDÜK insanlarından kaç tanesi trafik kurallarına uyuyor ? Yol benim der, yola atlarsan... Ezer geçerler.

Yayalar bile motorları araç yerine koymuyorken, arabaların koymasınımı bekliyorsunuz ? . .

Her zaman derim; motor 2 göz, trafik bilgisi, tecrübe veya sağlam bir piskoloji ile sürülmez.

Paranoyak olmak gerekir, manyak olmak gerekir. 2 göz yetmez, 10-15 göz ile etrafı kesmek gerekir. Müneccim olmak gerekir, geliceği görmek gerekir...

Kafadan kırık olmazsan, böyle gelir çarparlar. Sonrada ben durursun sandım, görmedim, kusura bakma vs der geçiştirirler...

Geçmiş olsun, umarım bundan sonra daha dikkatli kullanırsınız

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, ülkemizin HÖDÜK insanlarından kaç tanesi trafik kurallarına uyuyor ? Yol benim der, yola atlarsan... Ezer geçerler.

Yayalar bile motorları araç yerine koymuyorken, arabaların koymasınımı bekliyorsunuz ? . .

Her zaman derim; motor 2 göz, trafik bilgisi, tecrübe veya sağlam bir piskoloji ile sürülmez.

Paranoyak olmak gerekir, manyak olmak gerekir. 2 göz yetmez, 10-15 göz ile etrafı kesmek gerekir. Müneccim olmak gerekir, geliceği görmek gerekir...

Kafadan kırık olmazsan, böyle gelir çarparlar. Sonrada ben durursun sandım, görmedim, kusura bakma vs der geçiştirirler...

Geçmiş olsun, umarım bundan sonra daha dikkatli kullanırsınız
    teşekkür ederim iyi dileklerin için. adam ara sokaktan çıkmış hala ben haklıyım diyor. babm çok konuşma caddeye çıkıyorsun adam yavaşlar dediğinde ee yol benim değilmi diyor. yani adam sokaktan caddeye çıkıldığında caddeden gelene yol vereceğini henüz öğrenmemiş.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim iyi dileklerin için. adam ara sokaktan çıkmış hala ben haklıyım diyor. babm çok konuşma caddeye çıkıyorsun adam yavaşlar dediğinde ee yol benim değilmi diyor. yani adam sokaktan caddeye çıkıldığında caddeden gelene yol vereceğini henüz öğrenmemiş.
    Gelde boğazına yapışma işte.

Peynir ekmek gibi, trafik kurallarını öğretmeden önüne gelene ehliyet verirse bu devlet... Olucağıda budur...
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok ucuz atlatılmış .
    bu tarz ara kör kavşaklarda caddesi sokağı mı var yaw .
    ben arabayla bile korkuyorum durup kontrol ede ede geçiyorum bu tarz yerlerde sen motorla yol benim diye nasıl geçebiliyorsun yaw
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Geçmiş olsun

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Geçmiş olsun. Babam hep der kaza yaptıktan sonra kimin haklı olduğun çok önemi yok diye. Senin ezbere araç kullandığın yer, başkası için kaybolduğu yer olabilir. Dikkatli olmakta ve görünmez olduğunu düşünerek hareket etmekte her zaman fayda var.
    Serdarrr ve izmir 22 bunu beğendiler.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Geçmiş olsun... Bu başlığı senin açmn sevindirici...
    Bir başkası açınca korkarak giriyoruz.. Demek ki kötü bişey olduğunu sezinliyoruz...
    Bu gibi başlıkları bir daha açmaman dileğiyle...
    Allah korumuş...

Resimlerdeki yer tanıdık geldi .. Neresi çıkaramadım yahu...

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    geçmiş olsun tutanağınızı kendiniz mi tuttunuz polis çağırdınız mı yani hastaneye falan gittiniz mi böyle durumlarda önce polisi arayın hastaneye gidin mutlaka sonra da karakola gidip davacı olacağını söyleyin polise eğer yaralamalı trafik kazası olmazsa polis tutanağı tutmaz . karşınızdaki hödük davacı olacağınızı söylediğinizde şekilden şekile girecektir mutlaka .

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    çok geçmiş olsun,ucuz atlatmışın verilmiş sadakan varmış..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Değerli kardeşim çok geçmiş olsun öncelikle...ahkam kesmek gibi olmasın ama sanki asli kusur sende gibi..gidiş yönün caddeye pek benzemiyor..yanılıyor da olabilirim..adamın geldiği yola bak geride plaza vs var sanki ana cadde orası gibi ...bi yanlış olmasın..sana bişey olmasın da geayrısı teferruat...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

ama şimdi dikkat ettim...Toyotanın geliş tarafında demir kasis var...yavaşlasın diye..dediğin gibi orası ara sokak statüsünde...

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    fotolarda dikkat ettimde birde şu var yola çıkan araç sürücüsü kadar tam kavşaklara,görüntüyü kısıtlayan şekilde park etmiş yavşaklarda suçludur.adam belkide tam aracın burnunu çıkardı bakacak sağa sola o anda olan oldu.her zaman söylerim kendimde bir şey yoksa mal gözümün tozu değil yeterki sevenlerimiz üzülmesin kalıcı hasar olmasın.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli kardeşim çok geçmiş olsun öncelikle...ahkam kesmek gibi olmasın ama sanki asli kusur sende gibi..gidiş yönün caddeye pek benzemiyor..yanılıyor da olabilirim..adamın geldiği yola bak geride plaza vs var sanki ana cadde orası gibi ...bi yanlış olmasın..sana bişey olmasın da geayrısı teferruat...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

ama şimdi dikkat ettim...Toyotanın geliş tarafında demir kasis var...yavaşlasın diye..dediğin gibi orası ara sokak statüsünde...
    abi iyi dileklerin için teşekkür ederim. resimde 1 numara karşı taraf 2 numara benim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun... Bu başlığı senin açmn sevindirici...
    Bir başkası açınca korkarak giriyoruz.. Demek ki kötü bişey olduğunu sezinliyoruz...
    Bu gibi başlıkları bir daha açmaman dileğiyle...
    Allah korumuş...

Resimlerdeki yer tanıdık geldi .. Neresi çıkaramadım yahu...
    ilgin için teşekkür ederim abim saol. yer kırıkkale biliyormusun buraları?

Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotolarda dikkat ettimde birde şu var yola çıkan araç sürücüsü kadar tam kavşaklara,görüntüyü kısıtlayan şekilde park etmiş yavşaklarda suçludur.adam belkide tam aracın burnunu çıkardı bakacak sağa sola o anda olan oldu.her zaman söylerim kendimde bir şey yoksa mal gözümün tozu değil yeterki sevenlerimiz üzülmesin kalıcı hasar olmasın.
    aslına bakarsak olayın tam anlamıyla suçlusu tam o saol köşeye bark eden o şerefli insanda. arabanın beni benimde arabayı göremememin suçlusu o araç.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı adonis84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun tutanağınızı kendiniz mi tuttunuz polis çağırdınız mı yani hastaneye falan gittiniz mi böyle durumlarda önce polisi arayın hastaneye gidin mutlaka sonra da karakola gidip davacı olacağını söyleyin polise eğer yaralamalı trafik kazası olmazsa polis tutanağı tutmaz . karşınızdaki hödük davacı olacağınızı söylediğinizde şekilden şekile girecektir mutlaka .
    teşekkür ederim.
    tutanağı biz tuttuk. ben aslında adama gel sigortanı bozma ver zararımı ben aracımı yaptırayım dedim insanca. ama arkadaş sanıyorki seneye aynı ücretten yaptıracak.

Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun,ucuz atlatmışın verilmiş sadakan varmış..
    teşekkür ederim. az sadaka çok belayı def eder diye boşa dememişler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok ucuz atlatılmış .
    bu tarz ara kör kavşaklarda caddesi sokağı mı var yaw .
    ben arabayla bile korkuyorum durup kontrol ede ede geçiyorum bu tarz yerlerde sen motorla yol benim diye nasıl geçebiliyorsun yaw
    evet biraz şansım ağır bastı

Alıntı İmportant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun
    teşekkür ederim saolun

Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Babam hep der kaza yaptıktan sonra kimin haklı olduğun çok önemi yok diye. Senin ezbere araç kullandığın yer, başkası için kaybolduğu yer olabilir. Dikkatli olmakta ve görünmez olduğunu düşünerek hareket etmekte her zaman fayda var.
    doğru söylemektesiniz. ben heralde karşımdaki insanın kendim kadar dikkatli araba kullandığını zannederek kaza yapanlardanım.
    mete_han bunu beğendi.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    geçmiş olsun

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    teşekkür ederim saolun.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Böyle yollarda ben durma noktasına kadar yavaşlıyorum park edenler yüzünden gelen varmı yokmu diye hep bakarım sonrasında o park edenlere söverim

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Toyotanın geldiği yol üzerinde trafik lambası var. Sokak cadde kavram karmaşası var gibi. Bence orada illaki bi yol ver tabelası vardır ve sizden yana olduğunu hiç sanmıyorum o tabelanın ne yazık ki...

Geçmiş olsuın.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    toyota deyip durmayın avensis o onun bi adi var :D
    TATLIHIZ bunu beğendi.

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    Geçmiş olsun

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    geçmiş olsun, böyle ufak tefek kazalar bizlere çok büyük tecrübeler kazandırdığı için sonrasında, daha temkinli olacağını bildiğimiz için çok daha fazla dikkat ediyoruz herşeye kazanın ufak tefek hasarlarla atlatılması güzel olmuş , her şerde bir hayır vardır diyerek bundan sonra daha dikkatli olunması gerektiğininde altını çizmek gerek ,

allah beterinden korusun, cümlemizi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)