Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet hata kabul etmeyen bir tutkudur

Motovento
    REKLAM ALANI
    ByThe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Sayın Motosikler sever arkadaşlar,

Ara ara kazaları izliyorum kendimde aynı hataya düşmemek için, sizlerlerde paylaşmak istedim dünyada olan bazı kazaları.

İnşallah kimsenin başına böyle kazalar gelmez...

Saygılarımla

İmportant, S6453 ve motorcu48 bunu beğendiler.
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Güzel konu. Buralar değerlenir.
    ByThe bunu beğendi.

gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    kazalar genellikle sıkışık trafikte aralardan geçmeye çalışırken oluyor. dikkat etmek lazım :/

ByThe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    evet haklısınız Gürkan bey, ıslak zemin ve aralardan geçmek isterken oluyor kazalar

Önder Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 150c
    bariyere girenlere bakamadım.Allah herkesi hertürlü kazadan korusun

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    Allah Korusun çok fenalar ama 27. dakikadaki kaza beni bitirdi abi ya tövbe yarabbim gülmekten yarıldım

Benim su ana kadar gördüğüme göre kazaların çoğu kullanıcı hatası. Allah cc korusun.
    cennetkizi bunu beğendi.

NERO2810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Genellikle cogu rus-dogu Avrupa kaynakli videolar. Aynen Türkiyedeki gibi oralardada sürücülerin fena ego problemleri var. Buda ne yazikki cogu zaman cok pahalliya mal oluyor

Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp--- Pgo Kaldera 110 cc
    Trafik hata kabul etmiyor ki motosiklet kabul etsin.
    Bu sadece motosiklete has bişey değil Trafik başlı başına hata kaldırmıyor.
    cennetkizi bunu beğendi.

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    usta koruma ekipmanların tam olacak,teknik aksamların lastikler frenler vs vs .. iyi durumda olacak, trafiği de okuyacaksın bundan ilerisi takdiri ilahi, kaza gelecek olduktan sonra kaldırımda yürürken üstüne araba da uçar, balkonda düşer fazla takılmamak lazım
    cennetkizi, heineken ve mustafa.kln4 bunu beğendiler.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı ufukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta koruma ekipmanların tam olacak,teknik aksamların lastikler frenler vs vs .. iyi durumda olacak, trafiği de okuyacaksın bundan ilerisi takdiri ilahi, kaza gelecek olduktan sonra kaldırımda yürürken üstüne araba da uçar, balkonda düşer fazla takılmamak lazım
    Bana tehlikeli diyenlere bu cevabı veriyorum.Bir şey olacak mı diye korkarak yaşayacaksak Türkiye şartlarında evden çıkmamak lazım,adamı otobüs beklerken biçiyorlar yav..
    cennetkizi ve mustafa.kln4 bunu beğendiler.

heineken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Bu videolarda dikkatimi çekti, tam korumalı olanlar bisikletten düşmüş gibi kalkıyorlar...hiç bişey yok allah aşkına alın şu korumaları yaa...
    cennetkizi bunu beğendi.
    ______________RIDE THE LIGHTLING________________

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Gece gece uykum kacti izlerken birkac kere kendimi kastigimi farkettim

cennetkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, TVS Apache 150 RTR, LF100-C PONY
    Offf, hepsini izleyemedim ama yarım saati aşkın bakabildim. Ben de izlerken epey gerildim. Islak zemin gibi hava şartları da etkilli tabi ama önünü (ilerisini) göremediği virajlı yollarda AŞIRI HIZ ile birleşip yapılan HATALI SOLLAMALAR gibi sürücü hataları çoğunlukta. ( O zaman hava şartlarına uygun süreceksin, uygun lastik kullanacaksın vs. ) Hepsi İBRETLİK videolar. En Özet şekli: DİKKATSİZLİK. En küçük bir dikkatsizlikte direk denge kaybı ve direksiyon hakimiyeti sağlanamadığı için düşmek kaçınılmaz oluyor. Bu videolar ile KORUMALARIN önemini bir kez daha anladık umarım. Küçük ve basit gibi gözüken eldiven bile çok işe yarıyor emin olun. Bizim başımıza geldi oradan biliyorum. Dizlikleri, kaskı, koruyucu sağlam bir montu olanlar yerden zıp diye kalkıveriyor fark ettiniz değil mi? En gıcık olduğum şey de arabaların motorsikletleri halaaa araçtan saymaması. Araba sahipleri aynaları kullanmayıp, resmen biçiyorlar motorluları. Hele ki son anda dönmeye karar veren arabalar yok mu...!!! Bazen motorcular da uyanıklık yapmaya kalkıyor, emniyetten şeridinden basıyor da basıyor, araba dönmek isteyince çarpılırsın tabiii... Trafikte gerekli saygıyı ne zaman görürüz bilmem ama ben emniyet şeridinden değil, bayaa normal düz şeritten korna yapanlara aldırmadan gidiyorum. Altımızdaki motor ya illa aralara girecez. Doğuma yetişiyoz sanki mübarek Bir de tek tekere özenmemek lazım, sonuçları hep beraber gördük. AZRAİL CANINI ALMADAN SİZ TEDBİRİNİZİ ALIN. Allah hepimizi korusun. Hepinize kazasız, belasız günler arkadaşlar
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Alıntı heineken adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu videolarda dikkatimi çekti, tam korumalı olanlar bisikletten düşmüş gibi kalkıyorlar...hiç bişey yok allah aşkına alın şu korumaları yaa...
    hakkatende öyle benimde aynı şey dikkatimi çekti kısa mesafeli sürüşlerimde bile korumaları kullanmayı alışkanlık haline getirmem gerektiğini çıkardım kendi payıma..

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    Abi tamam kaza olur sağa sola çarparsında arkadan biri motosiklete çarpacak diye tırsıyorum.....çünkü haberinde olmuyo....fena yani..

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı energy9991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi tamam kaza olur sağa sola çarparsında arkadan biri motosiklete çarpacak diye tırsıyorum.....çünkü haberinde olmuyo....fena yani..
    ben önden çok aynalara bakıyorum bunun tribinden

Motosikleti
    Derbi ETX
    ben bu videoyu izlemiştim ve daha cok dikkatsiz otomobil sürücülerinden korkuyorum, motordaki frenler arabada ki gibi değil maalesef otomobil sürücüleri de bunun farkında değil.

sevilesiadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abilerim siz daha iyi bilirsiniz fakat gördüklerimin çoğu daha kaza yapmadan altından motoru atıyor. Biraz soğukkanlı olsalar kurtaracaklar gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)