Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Dengesiz Sürücü+14,1 M fren izi= Şok ve Platin

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Çok geçmiş olsun....Allah acil şifalar versin.. Motor almayı çok istiyorum ama diğer sürücülerin bile hatasında motor kullanıcılarının bütün acıyı çektiğini görünce vazgeçmeyi de düşünmüyor değilim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cat 428c :D
    Bizim dayıoğlunun ayağına demir kafes çivi felan takmışlardı 6 ay sonra söktüler not yaş:17

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun....Allah acil şifalar versin.. Motor almayı çok istiyorum ama diğer sürücülerin bile hatasında motor kullanıcılarının bütün acıyı çektiğini görünce vazgeçmeyi de düşünmüyor değilim..
    Teşekkür ederim.Umarım siz yaşamazsınız.Maalesef ki bu dünyada herkes birbirinin hatasının

sonucunu çekiyor. Motorda bu oran biraz daha fazla maalesef..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

Alıntı GONYALI1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim dayıoğlunun ayağına demir kafes çivi felan takmışlardı 6 ay sonra söktüler not yaş:17
    şükür ki bendedurumo kadar kötü değil. Moral verdiğin için sağol,ve geçmiş olsun dileğin için..
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Çok geçmiş olsun ben bu konuyu galiba bir kaza videosu sanıp girmemiştim...Allah korumuş...sevdiklerine bağışlamış..

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun ben bu konuyu galiba bir kaza videosu sanıp girmemiştim...Allah korumuş...sevdiklerine bağışlamış..
    Allah razi olsun , size gostermesin yasatmasin inşallah usta..
    mete_han bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah razi olsun , size gostermesin yasatmasin inşallah usta..
    hastanede kulak ameliyatlarımdan sonra en az 1 ay yattım...mahkemelerde süründüm...cezaevi ortamını yaşadım...hep derim Allah bu 3 şeyide kimselere yaşatmasın...ben gördüm kimse görmesin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Allah sizi sevdiklerinize ailenize, eşinize bağışlamış üstad.. Çok büyük geçmiş olsun ama bununla birlikte karşı taraftan her türlü hakkınızı almanızı hem kendim hem diğer tüm motor kullanıcıları adına temenni ediyorum..

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Sayfadaki kaza geçiren tüm arkadaşlara geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın..

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hastanede kulak ameliyatlarımdan sonra en az 1 ay yattım...mahkemelerde süründüm...cezaevi ortamını yaşadım...hep derim Allah bu 3 şeyide kimselere yaşatmasın...ben gördüm kimse görmesin...
    Sen baya görmüş geçirmiş haytaın sillesini de yemişsin usta. Allah tekrarını göstermesin inşallah..

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah sizi sevdiklerinize ailenize, eşinize bağışlamış üstad.. Çok büyük geçmiş olsun ama bununla birlikte karşı taraftan her türlü hakkınızı almanızı hem kendim hem diğer tüm motor kullanıcıları adına temenni ediyorum..
    Elhamdülillah öyle oldu üstad. Hak arama meselesinde belli bir miktar teklif etti ya kabul edicem

ki aslında iyi niyetli biri gibi geldi, yada ne işe yarayacağını bilmediğim hukuki yollara gireceğim. Şimdilik kararsızım..

Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayfadaki kaza geçiren tüm arkadaşlara geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın..
    TEşekkürler Allah sizlrere göstermesin inşalllah
    mete_han bunu beğendi.
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..

Dentist76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200ie
    Kardeş geçmiş olsun. Yalnız uzlaşmanı beğenmedim. Bu tür vakalarda hayatını kaybetmiş olsan, ömür boyu sakat kalacak olsan allah korusun, aileni, seni düşünebiliyormusun? Hayvan herifi süründür, çok yüksek meblağ tazminat iste. İş kaybı filan de.
    Bak bizim hanım sola dönerken motorsikleti görmemiş, çok hızlı geliyormuş motor, tam da yol eğimli ve ortada levha olduğundan kör nokta resmen. Motor gelip bizim sağ arka kapıya çarpmış yavaşça, herifin başında kask bile yokmuş ve bir tek kaşında yara var diye 2 senedir mahkemelerde srünüyoruz. Herif 2. el aldığı motorunun değeri düştü bile demiş iddianamesinde.. Tam çingene çıktı. Trafik davası bitti şimdi tazminat davası sürüyor.
    Yani çingenelik yap demiyorum yanlış anlama ama o herif ve onun gibilerle uğraşmak lazım.
    Salih_T ve cece89 bunu beğendiler.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı Dentist76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş geçmiş olsun. Yalnız uzlaşmanı beğenmedim. Bu tür vakalarda hayatını kaybetmiş olsan, ömür boyu sakat kalacak olsan allah korusun, aileni, seni düşünebiliyormusun? Hayvan herifi süründür, çok yüksek meblağ tazminat iste. İş kaybı filan de.
    Bak bizim hanım sola dönerken motorsikleti görmemiş, çok hızlı geliyormuş motor, tam da yol eğimli ve ortada levha olduğundan kör nokta resmen. Motor gelip bizim sağ arka kapıya çarpmış yavaşça, herifin başında kask bile yokmuş ve bir tek kaşında yara var diye 2 senedir mahkemelerde srünüyoruz. Herif 2. el aldığı motorunun değeri düştü bile demiş iddianamesinde.. Tam çingene çıktı. Trafik davası bitti şimdi tazminat davası sürüyor.
    Yani çingenelik yap demiyorum yanlış anlama ama o herif ve onun gibilerle uğraşmak lazım.
    katılıyorum.. daha kötü olabilirdi... hakkını ara.. zararın zaten telafi edilecektir..

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı Dentist76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teşekkürler Allah sizlere göstermesin,korusun inşallah. Doğrusu tam olarak haklarım nedir

kazanma süreci, sonuçlanma süreci vs çok bilgili değilim. İş yerimde yalnız çalışıyorum.

Bu süreçtetabiki maddi zarara uğradım karşı taraf bunu tazmin edeyim dedi.

Kabul etmezsem mahkeme vs sürekli işyerimi kapatıp o işle uğraşmak bir de çook

uzun bir süreç vs. korkutuyor beni. Biraz daha araştırmam gerekiyor sanırım..

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    çok büyük geçmiş olsun Allah acil şifalar versin
    hayat sana bir şans daha tanımış aman daha dikkatli ve yavaş ol

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok büyük geçmiş olsun Allah acil şifalar versin
    hayat sana bir şans daha tanımış aman daha dikkatli ve yavaş ol
    Teşekürler Allah sizlere yaşatmasın sizleri korusun inşallah.

ALLAH HEPİMİZİ KORUSUN YAVAŞ VE HIZLI GİTMENİN Bİ ANLAMI YOK.
    YETER Kİ KARŞIMIZDA Kİ ŞÖFÖRLER BİZİ FARKETSİNLER. ONLARIN YÜZÜNDEN ZATEN BU
    ÇEKTİKLERİMİZ.

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı mehmet0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALLAH HEPİMİZİ KORUSUN YAVAŞ VE HIZLI GİTMENİN Bİ ANLAMI YOK.
    YETER Kİ KARŞIMIZDA Kİ ŞÖFÖRLER BİZİ FARKETSİNLER. ONLARIN YÜZÜNDEN ZATEN BU
    ÇEKTİKLERİMİZ.
    Amin inşallah. İnşallah sürücülerin motorlulara sagılı davrandığı günleri de görürüz..

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Büyük geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Teşekkürler usta , Allah size göstermesin,yaşatmasın inşallah..

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Çok geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin.

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    geçmiş olsun abi. O niye niyetli tavırları senin dava açmanı önlemek için sahte davranışlar olabilir.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)