Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Jeep Yolunda Naked İle Giderken Yan Yattım

Motovento
    REKLAM ALANI

Marmaristen Turunç a Honda Twister ımla gitmek için yola çıktık iki arkadaş.Osmaniye diye bi köy var.Ordan Turunç a inen bi dağ yolu vardı.Dağ yolundan inerken virajları düz alırken ortası çakıl tabi.Bir anda kendimi yerde buldum..Sanıyorum bir taş filan vardı çakılın içinde ve o ön tekerleği kaydırdı..Motorumun ön farı yamuldu,gösterde plastiği de kırıldı..ama başka bişey yoktu motorda..Benimde dizim kanlar içinde kalmıştı..Arkadaşım bi yere uğrayıp geleceği için geç geldi arkamdan biraz..O kan revan içinde kalktım motoru kaldırdım.motordan kablolar filan sarkıyodu bi acil servis aradım kan aka aka..en son bi özel klinik buldum attım kendimi içeri.Çok fenaydı..Pansuman filan yapıldı dikişe gerek yoktu Allah tan..ama en çok Kaskımın olması kurtardı beni.Çok yavaş iniyordum aşağıya ama çenem yere çok sert vurdu..kaskım LS2 tavsiye ediyorum sadece önünde bir çizik var..yaklaşık 1 buçuk 2 ay da geçti yaralar..İzi kaldı şimdi..Baktıkça hatırlayıp gülümsüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Geçmiş olsun diyebilmek ne güzel. Geçmiş olsun
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    geçmiş olsun

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Geçmiş olsun ve allah beterinden korusun.

Toprak çakıllı gibi sabit olmayan zeminlerde ön tekerin gömülmemesi için arka fren kullanılır derler. Aklınızda bulunsun
    Heil Spellcheck

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En dandik dizlik hic olmamasindan iyidir diyenlerdenim.. Cok sikar fuzuli hissettirir ama dusunce kalkip yurumek gibisi yok en kisa zamanda edinin arkadaslar. Bu kadarla gecmis olsun
    Yurdukoru bunu beğendi.
    Ninja

Motosikleti
    Apache_RTR-150
    Geçmiş Olsun Kardeş.
    Evet Malesef Turunç Yolları Biraz Dikkat isteyen Yollardır.Keskin Virajları Ve Uçurumlar Mevcut.
    Turunç'a İnerken Sol Tarafında Dağ Sağ Tarafında Uçurum Kalır Ve Uçurumun Alt Tarafı Ağaçlık Bölgedir.
    Zamanında O Ağaçların Kazalarda Hayat Kurtardığına Çok Rastladım Ama Araba Kazalarında.Motor İçin Aynı Şeyleri Söyleyemem.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Geçmiş olsun...

teşekkürler arkadaşlar.o kaza da kaskın nekadar önemli olduğunu anladım..hemde en derinden..mutlaka kask takın..riske girmeyin lütfen..

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı maminjora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marmaristen Turunç a Honda Twister ımla gitmek için yola çıktık iki arkadaş.Osmaniye diye bi köy var.Ordan Turunç a inen bi dağ yolu vardı.Dağ yolundan inerken virajları düz alırken ortası çakıl tabi.Bir anda kendimi yerde buldum..Sanıyorum bir taş filan vardı çakılın içinde ve o ön tekerleği kaydırdı..Motorumun ön farı yamuldu,gösterde plastiği de kırıldı..ama başka bişey yoktu motorda..Benimde dizim kanlar içinde kalmıştı..Arkadaşım bi yere uğrayıp geleceği için geç geldi arkamdan biraz..O kan revan içinde kalktım motoru kaldırdım.motordan kablolar filan sarkıyodu bi acil servis aradım kan aka aka..en son bi özel klinik buldum attım kendimi içeri.Çok fenaydı..Pansuman filan yapıldı dikişe gerek yoktu Allah tan..ama en çok Kaskımın olması kurtardı beni.Çok yavaş iniyordum aşağıya ama çenem yere çok sert vurdu..kaskım LS2 tavsiye ediyorum sadece önünde bir çizik var..yaklaşık 1 buçuk 2 ay da geçti yaralar..İzi kaldı şimdi..Baktıkça hatırlayıp gülümsüyorum
    geçmişolsun Allahtan bişi olmamış gene kırık çıkık yok bende çok düştüm o kadar alıştımki gecen kilyosta 4*4 pistine girdim xt 600 biraz agır 7-8 metrelik bi dikten inerken vitesi 2 de unuttum ve saga giden yolda sola gittim tabi indigim tepeyi tırmanmak istesen tırmanamazsın o kadar dik bi kayaya vurdum motoru ama bana bişi olmadı camura sırt üstü atladım cok eglenceliydi sag omzum hala agrıo motor kayayı bildigin kırdı egsozların orası yamuldu hiç umursamadım cana gelcene mala gelsin tamiri mümkün zaten.ufak düşüşler tatlı hatırada büyük olan platinlikler sıkıntı soguk havada agrıyo oda bi dert
    Motosiklet mucidi

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Çok geçmiş olsun bende twister ımla 1 sene önce düşük hızda düşmüştüm. Kaskın yere çarpma sesi hala kulaklarımda. Montun omuz ve dirsek korumalarında izler vardı. Birde korumalı botum olsaydı ayağımda çatlak olmazdı
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)