Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Shoei qwest intercom sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, ilk defa interkom sahibi oluyorum ve Scala rider freecom 4+ seçtim.
    Bunu benim de tahmin etmem lazımdı ama internette satıcı kaskınızla uyumlu deyince daha fazla düşünmeden aldım.

Sorun şu ki Shoei Qwest'in sadece yan pedleri sökülebiliyor. Ben bir şekilde interkomu taktım ama gördüğünüz gibi bir kısım kablo dışarıda kaldı.

Ne yapmam gerekir sizce? Bir şekilde kullanmak istiyorum cihazı. Kaskın pedlerini keserek vs kaska da zarar vermek istemiyorum açıkcası. Tek korkum şu an kaskı takıp çıkarırken kabloyu bir şekilde zorlamak, zedelemek vs.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Çok ilginç, üst kısmın sökülmemesi.
    neyse. Ne yapabilirsin.
    Kablonun uzunluğu yeter ise, ensenden dolaştırabilirsin. olabilecek en alt kısımdan. Conta varmı bilmiyorum ama,o contanın içine saklayıp da gidilebilir.

evet enteresan kulaklık için yer koyup bunu düşünmemeleri ilginç baya en kötü ihtimal ile sökülmeyen yer de ki pedin kesilip tekrar dikilmesi gerekecek. kabloların çoğu yan pedlerin altında gizli aslında. dışarıda kalan kısım beni rahatsız etmese de insan korkuyor kaskı takıp çıkarırken zedelenecek diye

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı czi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ilk defa interkom sahibi oluyorum ve Scala rider freecom 4+ seçtim.
    Bunu benim de tahmin etmem lazımdı ama internette satıcı kaskınızla uyumlu deyince daha fazla düşünmeden aldım.

Sorun şu ki Shoei Qwest'in sadece yan pedleri sökülebiliyor. Ben bir şekilde interkomu taktım ama gördüğünüz gibi bir kısım kablo dışarıda kaldı.

Ne yapmam gerekir sizce? Bir şekilde kullanmak istiyorum cihazı. Kaskın pedlerini keserek vs kaska da zarar vermek istemiyorum açıkcası. Tek korkum şu an kaskı takıp çıkarırken kabloyu bir şekilde zorlamak, zedelemek vs.

https://i.ibb.co/rMzMvn2/2020-05-31-19-24-56.jpg
    Ben de fotoğraftaki gibi yapmak zorunda kaldım maalesef umarım uzun vadede zararı olmaz kablolara

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)