Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

LS2 FF352 Kask

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    300 lira civarında kullanılabilecek kask bakıyorum.Bu kask nasıldır.Ya da bu fiyatlarda başka iyi kasklarda var mı ?

Kafa çapım 57cm.M beden yeterli olur mu ?

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/ls2-ff352-ranger-siyah-kirmizi-kask-424095410

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tayfunley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125F
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 lira civarında kullanılabilecek kask bakıyorum.Bu kask nasıldır.Ya da bu fiyatlarda başka iyi kasklarda var mı ?

Kafa çapım 57cm.M beden yeterli olur mu ?

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/ls2-ff352-ranger-siyah-kirmizi-kask-424095410
    Almadan önce deneyebilirseniz sizin için çok iyi olur. Benim kafam ölçü olarak l beden ama denediğimde m beden bile tam sıkmadı. Evdeki hesap çarşıya hiç uymuyor anlayacağınız..

Timonna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    2 hafta önce kaza yaptım, motosikletimle yol kenarındaki büyük bir taşa çarptım ve motordan uçarak kafa üstü yere çakıldım, 20 metre uçtum. Hala hayattayım. Kask iş görür.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beden kontrolü:

https://www.revzilla.com/ls2-helmets-size-chart

ff352 kullanıcısıyım; basit sade bir kask. ancak koruması güzel, test ettim

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Yine tavsiyem herzamanki gibi bu kaskın alınıp kullanılabileceği. Kask tavsiyesi isteniyor 40 tane tavsiye yapılıyor kaskların çoğu global pazarda avrupada amerikada satışı bile olmayan kaçak göçek ülkeye sokulmuş kasklar. Hele ki 300 lira bandındaki neredeyse tüm kasklar böyle. Beğendiğiniz kask modelini avrupa ve amerika satış sitelerinde araştırıp kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. LS2 FF352 modeli dünyanın heryerinde satılan ve belli testlerden başarılı bir şekilde geçmiş bir model. Boş yere başka bir model bakıp kendinizi yormayın. Motosikletten çok anlayan kebapçı ruhlu arkadaşların ' ya ls2 kask mi ulen alma ' şeklindeki tavsiyelerini dikkate almayın

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim beden 54 ama M beden yanaklarımı çok sıkıyor,uzun süreli takınca rahatsız ediyor.Ben L beden kullanıyorum.Kaskı denemeden almamak lazım.Bendeler tutmuyor.

rodriguez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam nasıldır bilmem ama bu kaskın eski üretim tarihli olanları var onlardan kaçmaya çalışın. Benim gördüğüm ff352 2015 üretim kasktı. Mağazadan kapalı kutu alma şansınız varsa daha iyi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)