Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ls2 ff323 hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    kaanbyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr
    Merhaba öncelikle ls2 kurye kaskıdır diyen arkadaşlar okusun yazımı ben ls2 ff323 kullanıcısıyım geçen hafta bi kaza geçirdim kafamı bir çok kez yere vurdum ve kaskı çıkardıgımda en ufak bi zarar görmediğimi anladım fiyatına göre karşılaştırırsak rakiplerinden üstün oldugunu anlarız fiber kompozit bir dış kabuğa sahip örneğin agv k3-sv termoplastik ayrıca onuda kafama taktım hiç güven vermedi ff323 gerçekten çok güven veriyor ve sonuç olarak görevini çok iyi yerine getiriyor tek sevmediğim yanı çok büyük olması kafanızda vücudunuza göre büyükse kısa kollu giyerseniz uzaylı gibi olabilirsiniz :D ayrıca renkli vizör seçenekleride var 100 tl gibi uygun fiyatlı ayrıca agv shoei gibi kaskların 250 300 den aşağı inmiyor camları ayrıca camıda kalınlığı ve kaliteli oluşuyla rüzgar sesini pek almıyor ben şahsen öneriyorum kaskı iyi günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Ls2 kullanıp bende kaza yapmıştım hiçbir şey olmadı Allaha şükür görevini yerine getirdi

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    LS2'nin güzel yani koruması kötü yanı kalan tarafları.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FF323 sahibiyim AGV K3 ve K5'te kullandım bu iki kasktan da daha güven verici hissettiriyor. Konfor olarak ta memnunum.
    kaanbyc bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    MotoGP Silverstone 2016'da Loris Baz ve Pol Espergaro kazasını aratın.Ls2 deyip geçmeyin güzel kask.
    oialdemir bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ambulans ile olan çarpışmalı kazada hayatta tuttu. Başımda en ufak bir şey hissettirmedi gerçekten. Konfor ve sessizlik olarak da fiyatının üstünde performansı var.

Sanırım ff323 artık gelmiyor yerine Challenger modeli geliyor gibi duruyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler