Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AGV K5 Kask SORUN!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar,

3 gün önce AGV K5 parlak siyah kask aldım. Her şey güzel fakat vizörüne bakarken vidaların yamuk olduğunu fark ettim. (Fotoğraflarda görüldüğü üzere üç vida da yamuk ve ortadaki yerine oturmamış gibi duruyor.) Acaba sorun çıkarır mı? Sadece benim kaskımda mı böyle? Değiştirmeli miyim? Tabi baya para verince her şeyin muntazam olmasını istiyorum...

Şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Endişelenmeni gerektirecek bir durum yok,o vidalar bağlı olduğu plastiği ve onun da bağlı olduğu vizörün yerine tam oturması için hareket imkanı sağlıyor,çok değil 2-3 mm kadar hareket ediyor,şu an ayarını bozma,zamanla kaskın vizörü aç-kapa yapacağın için yerinden oynayacak,kenarlarından yağmur suyu alabilir,bu durumlar olduğunda istersen mağzaya götürürsün istersen kendin ayar yaparsın,bende stealth sv kask varken ara sıra oynardım vidalarla.

Cevap için teşekkürler. Konu hakkında daha çok yorum almak istiyorum açıkçası...

Kbr_ilhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250 >MT25>CBR650F
    merhaba

neresi yamuk ben göremedim tam olarak . kaskım da hazır elimin altındaydı çekeyim dedim buyrun

Hocam fotoğraf için teşekkürler sizinkinde hiç bir problem yok ama benimkinde ortadaki vida yerine tam oturmamış alttaki ve üstteki vidalar ise tam ortalanmamış, yamuk duruyor. Sizce mağazaya götürüp değiştirmeli miyim?

Bylr AGV K-5 S DARKSTORM kasklar eski model sanırım bulabilirmiyim o kasktan?

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı SherLock34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bylr AGV K-5 S DARKSTORM kasklar eski model sanırım bulabilirmiyim o kasktan?
    Yok K-5 S 2017 model.İç pedleri değişmiş eskiye göre.

Fiyatlar ne olur acaba bilgin varmı?
    Birde martın ortası gibi gelir sanırım dimi

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    400euro yurtdışı fiyatı.Burda ne olur bilmiyorum.Ben beden bulamadığım için almadım.

Ulaş Öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    şimdi kontrol ettim benimkiler de çok hafiften yamuk gibi yaklaşık 1 senedir kullanıyorum sorun yaşamadım

mtrcuserif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Düzeldi mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)