Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT kask kullanıcıları Revenge mi yoksa Blade Sv mi

Motovento
    REKLAM ALANI

evet arkadaşlar bu iki kask arasında kaldım yorumlarınız neler hangisini almalıyım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Ben dün blade aldım. Bende revenge ile bunun arasındaydım fakat güneş vizöründen dolayı blade'i tercih ettim.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Blade'de güneş vizörü var. iç pedler biraz daha iyi duruyor, revenge'lere göre
    Revenge, ise sharp'tan 5 yıldız almıştır. Blade 3 yıldız.

Blade kullanıyorum. Rüzgar sesi var. az değil. Motosikletin ne bilmiyorum ama, yüksek hızlarda, kask yukarı doğru kayıyor. Çene kısmı burnuna geliyor olarak düşün.
    Bahsettiğim hızlar, 150-160. Uzun süre bu hızlarda gidince, dediğim olay gerçekleşiyor. Beden yanlıştır diye düşünülebilir ama Bende de oluyor. Kuzenimde de oluyor, onda da aynı kasktan var.
    Revenge'i arkadaşım kullanıyor. Onu tam bilemeyeceğim. Ama iki kaskı elimize aldığımızda, blade'in iç pedleri biraz daha iyi duruyordu. Belki de yeni model olduğundandır.
    ÜmitS. bunu beğendi.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Blade'de güneş vizörü var. iç pedler biraz daha iyi duruyor, revenge'lere göre
    Revenge, ise sharp'tan 5 yıldız almıştır. Blade 3 yıldız.

Blade kullanıyorum. Rüzgar sesi var. az değil. Motosikletin ne bilmiyorum ama, yüksek hızlarda, kask yukarı doğru kayıyor. Çene kısmı burnuna geliyor olarak düşün.
    Bahsettiğim hızlar, 150-160. Uzun süre bu hızlarda gidince, dediğim olay gerçekleşiyor. Bende de oluyor. Kuzenimde de oluyor, onda da aynı kasktan var.
    Revenge'i arkadaşım kullanıyor. Onu tam bilemeyeceğim. Ama iki kaskı elimize aldığımızda, blade'in iç pedleri biraz daha iyi duruyordu. Belki de yeni model olduğundandır.
    Blade kullanmadım inceledim, bizzat kullanıcısı olarak dostumun yazdıklarına güvenebilirsin. Rüzgar sesi Revenge'de büyük ihtimalle daha fazla, hava kanalları daha basit ve ıslık çalmaya müsait Blade'e göre. Uzun yolda hangi kask olursa olsun kulaklık şart zaten hepsi ses alıyor. Blade daha teknolojik ve başarılı bir model, güvenlik konusunda bir şey diyemeyeceğim ama ikisinin de birbirini ağdırmayacağını düşünüyorum. Blade tavsiye ederim, Revenge de iyidir. Kaskın yukarı kalkması yapısından olsa gerek, Cruiser-Chopper tipi motosikletlerde kafa daha dik konumlanıyor bu sebeple alttan rüzgar alıp burna kayabilir. Revenge'de bu sorunu yaşamadım, Cruiser da kullandım sanırım yapı olarak dik oturuş pozisyonuna daha müsait bir kask burna kayma sorunu yaşamadım.
    sey_47 ve ÜmitS. bunu beğendiler.

Hayati01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf moto 150nk.simdi spada anton 200cc.2017 model.
    Bende Mt blade aldım henüz kullanmadım inşallah pişman olmam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)