Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT KRE MOMENTUM

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    X-Max 250
    Öncelikle herkese merhaba, kargodan bugün elime ulaşan kask hakkında internette neredeyse hiçbir şey yok. Olanların çoğu da şanslıysanız İngilizce, kalanı İspanyolca.

Motor almadan önce ekipmanlarımı alırken araştırmalarım sonucunda MT Revenge düşünüp, son anda bir çılgınlık yapıp KRE siparişini verdim.

Ehliyet kursunda XL kask kullandığım için bu kaskı da XL sipariş verdim, cuk oturdu.

Kask gerçekten internette gözüktüğü gibi, görsel anlamda çok hoşuma gitti.

Kask hakkında dikkatimi çeken ilk unsur gerçekten ama gerçekten kabuğu çok büyük, ama hafif. Kafanızı içine sokunca yastık gibi, her tarafında pedleri var, çıkartmayı henüz denemedim. Benim bile kafamda boyutu dolayısıyla sırıttı büyüklük olarak, kaldı ki ben 184cm 100kg bir adamım.

Motor daha almadım, ehliyet sınavını geçtim dosyayı vermelerini bekliyorum, ehliyetimi alır almaz motoru alacağım. O yüzden daha bir motor üzerinde kullanma fırsatım olmadı, rüzgarda nasıldır bilemeyeceğim. Ama üstte 2, çenede 1 büyük olmak üzere her tarafından hava alıyor, arkadan da çıkması için yerler yapılmış.

Resimlerle anlatmaya devam edelim.

Ürün kılıfıyla birlikte geliyor, kılıf biraz ince yapısıyla normal ışıklı bir ortamda kaskın kırmızı kısımlarını gösteriyor.

Kılıfı açınca karşınıza çıkan manzara ise şu;

Yanları;

Arkası

Dış görünüş bundan ibaret, içi ise şu şekilde;

Gerçekten yastık gibi..

D ring değil, bu şekilde kitleniyor, kilit aksamı metal;

Ve içinde dahili güneş vizörü var, o da şu şekilde; Aynı zamanda çene havalandırmasını da görebilirsiniz.

Uzman değilim, ancak elimden bu kadar geldi. Sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım. Kask güzel, ama umarım kimsenin ihtiyacı olmaz. Saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Valla ben agv k5 düşünüyordum. Lakin kafam bu kaska kayıyor sürekli agv ile kıyaslanamaz tabi ama. Ne bileyim bu fiyata bu ürün de çok uygun gibi geliyor

Motosikleti
    2006 Model Honda CBF 250
    kaskı almayı dusunuyorum kullanan bılen eden var mı ruzgar sesı cok alıyor denılıyor sharpa gırmemıs nedenını bılen var mı ınternette hıc bır sey yok guvenlık durumu nedır

Motosikleti
    X-Max 250
    İlk başta sesi çok alıyordu, üstteki havalandırmaları kapattım, çene havalandırmasıyla içerde boğmuyor ve hiç rüzgar sesi almıyor. Tek sıkıntısı henüz bu kaska uygun pinlock Mart ayında ülkeye girecek deniyordu, daha bulamadım.

army - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    güzel kardeşim hayırlı olsun, kaskın içinde darbe testi numaraları vardır, araçların çarpışma testi kategorileri gibi. Varmı içinde böyle numara. Gönderdiğin resimlerde göremedim ben.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)