Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Shoei Qwest

Motovento
    REKLAM ALANI

shoei de tarih yazmıyor bende alırken öğrendim, distribütör firmayı arayıp öğrenebilirsiniz kaskı alırken güvenilir bir mağazadan alın biz motoruma dan aldık acıbadem kadıköy de, kaskı alırken distribütör firmayı arayıp öğrendiler hemen sağolsunlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    travel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı Osmankara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shoei de tarih yazmıyor bende alırken öğrendim, distribütör firmayı arayıp öğrenebilirsiniz kaskı alırken güvenilir bir mağazadan alın biz motoruma dan aldık acıbadem kadıköy de, kaskı alırken distribütör firmayı arayıp öğrendiler hemen sağolsunlar
    Butun Shoei’leri bilmiyorum. Ancak benim qwest kaskimin icinde pedleri kaldirip baktiginizda uretim tarihini gorebiliyorsunuz.

Merhaba, Bende QWEST BLOODFLOW kask aldım. Kaskın kutusunda üretim tarihi qr koda okutulduğunda 2017 yazıyor ama kaskı aldıktan sonra incelerken bu çene kayışında 050115-P yazdığını gördüm. Aklıma bunun 05.01.2015 (Production) olabileceği geldi. Mağazayla görüştüğümde kutuda yazanın doğru olduğunu, o yazanın kayışın üretim tarihi? olduğunu söylediler. Böyle bir şey olabilir mi? Bana mantıksız geldi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Qwest modeli artık üretilmiyor. Satılan modeller en yeni 2017 falan olabilir yani tavsiye verirken alırken iyi düşünmek lazım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)