Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

lightmode ışıklı kask nedir nasıl temin edebilirim

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba aranıza yeni katıldım,
    merak ettiğim kaskıma biraz dekor yapmak bir ilan gördüm sahibinden den
    link aşağıda
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-aksesuarlar-lightmode-kask-aydinlatma-light-mode-el-wire-neon-led-kendin-yap-246714706/detay

bunun yapılı olarak satan bir yer varmı
    yada bunu yapabilen birisi varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:58 ----------

Arkadaşlar bilen birileri yok mu?

Araştırıyorum bir yerde set olarak satılıyor ama pahalı

http://www.brnmotor.com.tr/el-wire-neon-kablo,TA-6981.html

sizce nasıl yapmalıyım,
    Thermosifon bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Buna benzer bir tasarım forum da fosforlu bant ile yapan bir arkadaş vardı hemen hemen aynı olabilir tamamen olmasa da... Bu aydınlatma sonuçta sadece gece belirginlik ve hoş görünüm sağlıyor,aynı paylaştığın linkteki yerlere gelecek şekil de fosforlu bant kullanarak da yapabilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

Arkadaşın konusunu buldum seninle paylaşıyorum fikir vermesi adına dostum bence buradan yola çıkarak da yapabilirsin. http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-%5Bdiy-do-it-yourself%5D/155231-kaska-reklektif-bant-uygulamasi.html

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Aman sakına o brn motora para falan kaptırma aynı ürünü yurt dışından aldım bende mavi, beyaz, kırmızısı var tam set, tanesinin maliyeti en fazla 20 liraya gelmiştir.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Bu şekilde sadece banta ışık gelirse görünür oluyor,

öbüründe pil olduğundan ışık vurmadığın da da görünüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman sakına o brn motora para falan kaptırma aynı ürünü yurt dışından aldım bende mavi, beyaz, kırmızısı var tam set, tanesinin maliyeti en fazla 20 liraya gelmiştir.
    Satarmısın senden alabilirim

Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax

Maalesef canım sıkıldıkça söküp farklı farklı renklerde kullandığımdan satamam ama şöyle yardımcı olabilirim. Aliexpress üzerinden sipariş ederseniz 4 5 dolar falan fiyatı 30 gün olmadan elinizde olur her türlü renk ve uzunluk seçeneğide mevcut ayrıca orda

sizin kide pille mi çalışıyor,ucuzları var türkiyede 30-40 tl dediğiniz gibi ama onlar 12v aküye bağlanabilenler.
    aslında sahibinden satılanı alacam ama nasıl monte edeceğimi bilmiyorum biraz anlatabilirmisiniz.

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25

Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam eline sağlık güzel olmuş fakat 5 dolara nasıl alabileceğim bunu
    aliexpres de baktım 8-10 dolar pilli olanı ve arkadaşımın dediğigi gibi 30-40 gün bekleyeceğim oda gelirse,daha önceden çok şey aldım ama bazıları gelmeyebiliyor.

sizde fazladan varmı)

Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Ben su zamana kadar 8 10 tane aldim el wire hepside geldi hic sorun yasamadim. Bendekiler pilli model 2 adet kalem pille calisiyo 3 farkli yanma modu var. El wire yazinca en iyi saticiyi secin ondan alin.

Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben su zamana kadar 8 10 tane aldim el wire hepside geldi hic sorun yasamadim. Bendekiler pilli model 2 adet kalem pille calisiyo 3 farkli yanma modu var. El wire yazinca en iyi saticiyi secin ondan alin.
    ben başka ürünler aldım telfon aksesuarı felan ama 3 tanesi gelmedi.birde çok bekletiyorlar bir ayı geçiyor ,
    10 tanenin hepsini kullandınızmı bitane falen kalmıştır belki
    gerçekten satarsanız alabilirim...

Alıntı tugayatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben başka ürünler aldım telfon aksesuarı felan ama 3 tanesi gelmedi.birde çok bekletiyorlar bir ayı geçiyor ,
    burada satacak birileri yok galiba ben bunu almayı düşünüyorum fiyat daha iyi ama 3 metre yeter galiba değilmi?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-aksesuarlar-lightmode-kask-aydinlatma-light-mode-el-wire-neon-led-kendin-yap-249589261/detay

Proxy1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha N Max
    Youtupdan Motorcu Muhabbeti diye aratın. Video ile nasıl yapılacağını göstermiş. Kendiniz de yapabilirsiniz.

Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Alıntı tugayatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 tane aldım ama çoğunu arkadaşlarıma dağıttım şuan elimde olan 3 taneden kırmızıyı da forumdan KMLTKN arkadaşıma vereceğim. Geri kalan ikisini de kendi kasklarım da kullanıyorum maalesef. Aliexpressden bir şey alırken en iyi satıcıyı seçin herhangi bir sorun olmaz bugune kadar 40 üzerinde ürün aldım hiç sorun yaşamadım bizzat.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    yurt dışındacok cok uygun arkadaşlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-aksesuarlar-beyaz-kirmizi-lightmode-seti-el-wire-plus-el-tape-pluscift-cikisli-adp-260630881/detay/

çok dikkat çekiyor gerçekten ben şahsen beyendim biz aldıktan sonra yeni bir şeyler gelmiş.
    Linke bakarmısınız arkadaşlar el tape diye sanırım bant şeklinde, resim ler var ilan da ama bunu kullanan varmı aranızda almaya değermi sizce

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Yok artık 3 metre kablo için 400 lira fiyat yazmışlar. ........
    kakare bunu beğendi.

adenizkusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500 R
    valla bende ebay den sipariş edip yapmıştım 5 ay önce topu topu 2 kere acmısımdır aklıma gelmiyor acıkcası fotoları birazdan paylaşırım.

Motosikleti
    Yamaha R25
    hortlatmak değilde uyandırmak diyelim

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/led-isikli-kablo-led-kablo-1-metre-flas-ozellik-219055623 buldum o kabloyu türk işi halini :D

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    yurtdışı uğraşamam alamam derseniz bahauslarda her renginden var 25 tl di sanırım

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yurtdışı uğraşamam alamam derseniz bahauslarda her renginden var 25 tl di sanırım
    Kac metresi?
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)