Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni kaskım HJC Rpha 10 Carbon Lorenzo....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda NC 750 X
    [B][SIZE=5]BUGÜN İTİBARİYLE YENİ KASKIMI UZUN ARAŞTIRMALARIM SONUCUNDA ALDIM. HJC RPHA 10 PLUS CARBON LORENZO MODELİ.İLK GÖRDÜĞÜM ANDAN İTİBAREN ÇOK BEĞENMİŞTİM.BUGÜN NASİP OLDU ALMAK. İZMİR MOTOVENTO DAN ALDIM ZATEN HJC Yİ TÜRKİYE YE MOTOVENTO GETİRİYOR. MOTOVENTO GENEL MERKEZ DEN ERHAN BEY E ÖZELLİKLE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE İLGİLERİ SÜPER. GETİRDİKLERİ MARKALAR ZATEN ON NUMARA. KASK ZATEN GÜZEL VE İSTEDİĞİM BİR KASKTI. HATTA BENİMLE BERABER BİR ARKADAŞIM DAHA ALDI. DENEYİP ARTIK GÖRECEĞİZ.AMA İLK KULLANIM İZLENİMLERİM SES YALITIM İYİ. İÇİNDEN BİR ADET KOYU VİZÖRÜ İLE PİNLOCK BUĞU CAMI ÇIKIYOR EXTRADAN KORUMA KILIFI DA ÇOK ŞIK.TAVSİYE EDERİM HERKESE
    HONDA NC 750 X

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    güzel kask bendede var baya memnunum kasktan

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    http://www.motosella.com/hjc-rpha-10...renzo-mc1-kask hayırlı olsun güle güle kullan kazasız belasız
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Hayırlı olsun. Resimlerle detaylı bilgilendirme bekliyoruz.
    Ride to live,Live to ride

Honda CBR 125R (2015) > Yamaha YZF R25 (2016)

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Bir an korktum, acaba benim model mi diye ! Değilmiş, güzel kask güle güle kullanın

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Lorenzo Shark'a geçti. Aldığınız yeni sezonun ürünü mü hocam? Üretim tarihini kontrol ettiniz mi?

Motosikleti
    Honda NC 750 X
    Yeni sezon ürünü değil geçen senenin ürünü.Üretim tarihine baktım bilerek aldım.Bir sene öncesinin.ancak yeni sezon ürünleri de lorenzo olarak hjc getirmeye devam ediyor.2016 kataloglarında da lorenzo modelleri var. ayrıca güneş, dış ortam vs görmeyen kasklarda 1-1,5 senelik raf ömrü normal. Zaten ben piyasada hiç bir satıcının 2-3 aylık kaskların raflarında olduğunu düşünmüyorum.Shoei, Arai, Schubert ve benim aldığım kasklar gibi değeri 1500 tl ve üstünde olan kaskları hergün satmıyorlar ki bu adamlar.Senede kaç tane satıyorlardır ki 2-3 aylık kasklar raflarında olsun.
    HONDA NC 750 X

Motosikleti
    Honda Forza ABS
    Sizin model neydi ki canınız yanmış galiba. Bende HJC RPHA10 PLUS SERPENS almayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Alıntı tifosipod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin model neydi ki canınız yanmış galiba. Bende HJC RPHA10 PLUS SERPENS almayı düşünüyorum.
    bencede....

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Ben memnunum kaskımdan yanlış anlaşıldım sanırım hjc rpha 10 plus ghost fuera var bende tavsiye ederim...

KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Hayırlı olsun dostum sağlamlığını test etmek zorunda kalmazsın inşallah
    'Saygı göster, saygı gör.'

Motosikleti
    Honda NC 750 X
    YAKIN ZAMANDA DETAYLI İNCELEME VE RESİMLERİ ATACAĞIM.AMA İLK KULLANIM İZLENİMİ OLARAK ÇOK MEMNUNUM.İNANILMAZ HAFİF BİR KASK.HELE Kİ BUNDAN ÖNCE KULLANDIĞIM, 10 SENE ÖNCE ALMIŞ OLDUĞUM SHARK S500 AİR KASKIMDAN SONRA .O ARTIK ÖYLE FALLOŞ OLMUŞTU KAFAMDA GEZİYORDU YOLDA. ÇOK ARAŞTIRMADAN SONRA BUNDA KARAR KILDIM.DİĞER BİR ALTERNATİFİM DE AŞAĞI YUKARI AYNI PARA OLAN SHARK RACE PRO İDİ.AMA ONUN KARBON OLANININ FİYATI ÇOK YÜKSEKTİ.BİR DE SİYAH VİZÖR VE PİNLOCK EXTRA İDİ.UNUTMAMAK LAZIM BİR DE MOTOVENTO NUN YAKLAŞIMI İLGİLENMESİ BUNDA YÜKSEK PAY SAHİBİ.SHARK I ALMAK İÇİN ANES MOTOR İLE GÖRÜŞTÜM. O GETİRİYORMUŞ TÜRKİYE YE. İZMİR DE DENEYEREK ALMAK İSTEDİM.ANCAK SHARK SATAN BAYİLERİNİN OLUP OLMADIĞINI BİLMEDİKLERİNİ, KENDİLERİNDEN MAL ÇEKEN 6 ADET FİRMA İSMİ VERDİLER. BELKİ ELLERİNDE VARSA YADA BİZDEN ONLAR TALEP EDERSE GÖNDERİRİZ DEDİLER. TABİİ Kİ DE İZMİR DEKİ FİRMALAR BÖYLE BİR ŞEYE YANAŞMADI.BÖYLE BİR MARKANIN TÜRKİYE NİN 3. BÜYÜK İLİNDE SHARK KASK SATAN BİR BAYİİSİ BİLE YOK. O ZAMAN DA YÖN DİREK HJC VE MOTOVENTO OLDU. BİR ÇOK İLDE BAYİİ VE DÜKKANLARI VAR. GENEL MERKEZİ ARAYIN HEMEN STOK DURUMLARI, İÇERİKLER DİREK İLGİLENİYORLAR.BUNLAR ÖNEMLİ. ÖZELLİKLE MOTORSİKLET SEKTÖRÜNDE AYRICA ÖNEMLİ.ARTIK BU SEKTÖRDE DE DÜKKANA GİRİNCE İLGİ GÖRMEK, MALZEMEYİ DENEMEK ÖNEMLİ.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Şimdiden hayırlı olsun karbondan gidiyoruz bu ara bende geçen haftalarda shark speedr2 carbon aldım sanırsın ağırlık olarak kafanda bişey yok

Motosikleti
    Honda NC 750 X
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı olsun karbondan gidiyoruz bu ara bende geçen haftalarda shark speedr2 carbon aldım sanırsın ağırlık olarak kafanda bişey yok
    hayırlısı olsun alternatiflerimden biri oydu.Güzel kask.Güneş vizörü var içten.seyahat amaçlı en iyi kask diyor satıcısı.
    HONDA NC 750 X

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)