Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acemiyim 2 kask arasında kaldım yardımcı olurmusunuz

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.motosikletaksesuarlari.com/GIVI-50-4-Sniper-Base-Parlak-Siyah-Kapali-Kask_18091.html

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Nolan-Kask-N64-Smart-Parlak-Siyah-Kapali-Kask-3-_8665.html

2 kask arası kararsız kaldım
    yakında motorumu alıcam ve ekipman listemi çıkartıyorum. zevk için değil ciddi ciddi yorumlarınızı bekliyorum

siyah ve parlak olması benim için şart buna benzer dayanıklı sağlam temiz birşeyler biliyorsanız önermenizi de rica ediyorum fiyatta bu civarlarda olursa sevinirim
    şimdiden bütün abilerime teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    İşi kask üretmek olmayan markalardan kask alma bence. Givi'yi ele derim bu yüzden.

O fiyatlara Bell Qualifier yada biraz daha koyarak Vortex modeline bakabilirsin.

Unutmadan, kesinlikle denemeden kask alma. Hatta mağazaya git beğendiğin kaskı kafanda iken yarım saat kadar takıl.

Alıntı Mirable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşi kask üretmek olmayan markalardan kask alma bence. Givi'yi ele derim bu yüzden.

O fiyatlara Bell Qualifier yada biraz daha koyarak Vortex modeline bakabilirsin.

Unutmadan, kesinlikle denemeden kask alma. Hatta mağazaya git beğendiğin kaskı kafanda iken yarım saat kadar takıl.
    internet üzerinden fiyat çıkarttım tüm ekipman olarak dizlik, yaz kış eldiven, disk kilidi gibi. Allahın izniyle ay sonu alıcam motoru o zamana şimdiden ayar çekiyorum. ama dediğiniz gibi zaten denemeden kask almam ve tekrar hatırlattıgın için çok teşekkür ederim.
    markalara da bakıcam hayırlı geceler

Motosikleti
    Forza 250
    siyah görünürlük açısından kaskta en kötü renktir. beyaz, neon renkler trafikte görünürlüğünüzü arttırır. İmaj hiçbirşeydir, hayatta kalmak herşey...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    kasımdan beri givi kullanıyorum beyaz 50.4 sniper modeli.araştırarak aldım açıkcası kalite olarak evet nolan n64 agv k3 serisi ayarında bir kask.yurt dışı fiyatlarıda bu 2 kaskla aynı.aslında givi yeni yeni kask yapmaya başlamadı.çene açılır kaskları oldukça biliniyor.benim bildiğim ilk kapalı kask serisi bunlar.her neyse kalite ses görüntü olarak kendini baya belli ediyor.arkadaştada n64 var 2sini kıyasladığımızda biraz daha kalın olduğu ve kalite olarak aynı diyebilirim belki givi daha kaliteli bile olabilir.avrupadaki tüm testlerden geçen belgeleri olan bir model.bence pek bilinmiyor ama gerçekten fiyat performans kaskı bana göre.normal satış fiyatı 480 lira ama şu aralar indirimde 330 liraya ki ben 285 liraya aldım gerçekten hak ediyor.idarelik aldığım ls2 351 modelinden sonra şok oldum.ls2 takınca korkuyorum artık.
    wardamned11 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler