Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NEXX XD.1 Mantıklımı sizce .

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    İyi forumlar arkadaşlar Honda crf 250 L kullanıcısıyım , Enduro olarak kullanıyorum şuan offroad lastiği takılı değil . geçenlerde 2. el birtane dianese mont aldım deri ama kaskım yok ls2 ile idare ediyorum geçenlerde motomax de nexx in xd.1 modelini gördüm baya bir hoşuma gitti aparatlarıyla beraber full face enduro gayet güzel ve kaliteli duruyordu . Siz üstadlar ne dersiniz alınabilir mi ?

http://www.motomaxonlineshop.com/nexx-xd1-kutup-beyazi-enduro-kapali-kask-pmu3279

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Ben Nexx kasklarını beğeniyorum. Bir sonraki seçimim Nexx Torpedo olacak kısmetse

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Torpedo da çok güzel alınabilir bir kask . Yurt dışı fiyatları gayet iyi ama ülkemiz de nedir bilmiyorum . Aşağıdaki sitede 220 euro fiyat yazmışlar 650 tl ediyor . :D

http://www.formotorbikes.com/nexx-xr2-torpedo-red

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

Pardon motomax de varmış 800 tl içeri rüzgar sesi alma durumu nedir acaba ? Birde bu modele terek takılabiliyormu ? Bilginiz varmı .

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Rüzgar alma durumunu bende merak ediyorum. Kros kaskı haline getirilebilen bir modeli de var ama adını hatırlayamıyorum.

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    cross versiyonu xd.1 olan 200 km ye kadar ses yapmadığını ama 200 km üstü gibi hızlarda öttüğünü söylediler . Torpedo daha yüksek hızlar için daha iyi olduğunu söyledi motomax deki çalışan arkadaşlar . Bende kararsız kaldım torpedo ve XD.1 arasında aklımda olan model XD.1 tabiki de ama biraz da bütçe meselesi . Hala kararsız ım .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)