Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aksiyon Kamerası - İntercom Bağlantısı

Motovento
    REKLAM ALANI

iyi forumlar herkese yine araştırıp tam aradığım cevabı bulamadığım 1 konuda foruma danışacağım tabiki 1 adet aksiyon kameram var markası ve özellikleri boşverim ama Sony AS300 modeli ve 1 adet de intercom alacağım şimdi ben aksiyon kameramda 3.5mm jack olduğu için 1 tane yaka mikrofonu ile kullanıyordum ama şimdi intercom alırsam onunda mikrofonu olacak. Böyle kullanan bir ton arkadaş var aklıma gelen çözümler şunlar oluyor

1. 1 tane kameranın 1 tane intercomun olmak şartıyla 2 mikrofon monte edeceğim kaska (çok kötü bir çözüm)
    2. Ne kadar doğru çalışıyorlar bilmiyorum ama bazı aparatlar var 1 tane mikrofon çıkışını 2 ye çıkarıyor böyle kullanıp 1 intercoma 1 kameraya takıcam (Buda çok saçma)

Yokmu şöyle aksiyon kamerasını intercomun mikrofonu ile tümleşik kullandığımız 1 sistem açıkcası bulamadım cahilliğime verin bilen arkadaşlar varsa söylesin lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    gerekli malzemeler..

» Sena Prism
    » Bluetooth mikrofon/intercom

Forza senn dediğinden anladığım 1 bluetooth mikrofon alıp aksiyon kamerana ve intercomu aynı anda bağlıyacaksın ama bluetooh yoksa?

yada şöyle birşey yapılabiliyor mu bluetooth u olan bir intercom alsam ve ona benim as300 de bluetooth var onları bağlayıp tümleşik ses kaydeder mi acaba çok cahil kaldım bu konuda :D

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    AS300'de bululuut sadece uzakan acip kapama isi icin kullaniliyor, ses baglantisina vs. izin vermiyor.
    hem neden illa interkom aksiyon kamera baglantisi yapayim diyorsun ki?
    istiyorum diyorsan Sony'yi okutacaksin, yerine Sena Prism kamerasindan alacaksin ve istedigin interkom ile eslestirip mikrofon olarak kullanacaksin.. yuhh diyorsan en basittinden böyle yapacaksin:

1) eski bir iphone miktofonlu kulaklik al
    2) kulaklik kablolarini mikrofonun üst kismindan kes
    3) TRRS'i TRS'e dönüstürecek bir kablo ayarla (4 kontaktan 3 kontaga)
    4) bir ucunu kameranin arkasina diger ucunu kulakliga tak..

al sana kameraya ufacik bir mikrofon..
    gaddarnahra bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)