Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kablolu İntercom kullanan var mı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Lengeli Fötr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 - Suzuki V-Strom DL-650
    BT intercomların fiyatları malum birde çarpı 2 olunca bütçeyi aşıyor. Hal böyle olunca ben de başka çözüm yolları bulmaya çalıştım. Bir takım telefon uygulamaları denedim memnun kalmadım. Kullanan kimseyi görmesem de kablolu intercomların da iş göreceğini sanıyorum. Hatta kablolu olmasından dolayı ses daha iyi olur gibi düşünüyorum. Tabi tek sıkıntı kablo, artçı inmezden önce kabloyu çıkartmalı. Tabi bunlar benim varsayımlarım kullanan birini bulup sormalı, aramızda var mı öyle biri?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Tam olarak soruya cevap olamasamda, aynı dertten muzdarip birisi olarak benim de "kafam da deli sorular" vardı. İnternet'te bir konuya denk geldim ve denemeye karar verdim ancak önce bir iki soru var. Az biraz teknik işler elinden geliyor mu? İnci gibi olmasa da bir kablonun ucunu yan keskiyle soyup, havyayla bir karta tutturabiliyor musun?

Eğer cevap evetse:
    Link'teki konu çözüm gibi görünüyor.

Link'teki üründen 3-4 gün önce sipariş ettim, kargoyu bekliyorum.
    Link'teki üründen daha önce getirtmiştim, ardiyemde mevcut.

Eğer cevap hayırsa:
    Gelecek cevapları takip etmeye devam, ben Karşıyakadayım eğer becerebilirsem konu açarım ve o zaman yardımcı olabilirim.

Motosikleti
    Son linkteki ürün güzele benziyor denemiş olmalısın peki memnun kaldın mı

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Kulak içi kadar iyi olmasa da 70-80 le giderken bir ay kadar kablolu olarak kullandım, benim için fazlasıyla yeterliydi. Zaten ucuz intercomlerın içinden de bu kulaklıklardan çıkıyor (elimde onlardan da var) bağlantı jakı haricinde hiç bir fark yok.

Motosikleti
    Hmm 70-80 demek, olmadı ya 😕😔 neyse sağol

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    ucuz intercomlarla gelen ses sizi çokta tatmin etmeyecektir muhtemelen ( sizin ön görünüze göre ) ama pahalı intercomlarda da durum pek değişmiyor aslında.

telefona kablo ile bağlayacağınız intercom uygulaması çözümleri ise uzun süreli bir çözüm olamayacak hemde intercom kadar bir ses alamayacaksınız. telefonunuzdaki kulaklık çıkışının verebileceği enerji belli ama intercomlarda daha fazla yapısından dolayı

açıkçası ucuz intercomlardan kullanıyorum hatırladığım en az 2 ay önce şarj etmiştim ara ara açıyorum ayda 2 3 haftada bir bu güne kadar daha şarj etmek zorunda kalmadım pek. cbf150 ile bozcaada kamp turuna gittik 2 arkadaş geze geze bütün bir günde gittiğimiz yolda yarım şarj gitti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)