Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Knmaster Kask Bluetooth Intercom'u nasıl bilirsiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    Bu intercom'u almayı düşünüyorum. Kullan var mıdır ? Çinden almak istemiyorum ( Tura çıkacağım için vakit yok ) hemde çindekinin garantisi yok . Bu ürünün garantisi varmış.

http://www.kaanelektronik.com/Knmast...65,PR-930.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Cinden almistim aynisindan.
    2li aldik. 800m versiyon bizimkisi.
    Sarjlar full, hep baglanti acik olarak yaklasik 8 saat dayaniyor. 4 saate yakin sarj olma suresivar. Kitapta oyle yaziyor. Olcmedim ben.
    Ses olarak yeterli. 120 km de fslsn konusabiliyoruz. Ama kaska da bagli bu. Kaskin ne kadar ruzgar sesi aldigina bagli.
    Bluetooth a da baglayip, telefon konusma, muzik, muzik degistirme falan yapilabiliyor.
    Eldiven ile kullanimi cok kolay.diger intercomlar gibikucuk tus yok. Zaten 2 tus var. 2 tane de cevirdigin tus var.
    Ben aldim memnunum.

Darkcity2000 adli uyenin video incelemesi var. Ondan da bilgi alabilirsin.
    jabir bunu beğendi.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Arkadaşlar kullanan var mıdır? Kullanıcı yorumu bulamıyorum

Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kullanan var mıdır? Kullanıcı yorumu bulamıyorum
    http://www.motosiklet.net/forum/kame...-usd-ebay.html
    http://www.motosiklet.net/forum/kame...me-89-usd.html

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Yukardaki arkadaş kullanıcı yorumu yapmış işte. Bende aynısını çinden aldım. Çifti 76 USD ye. Parasını sonuna kadar hakeden bir ürün. Ha çiftini 240TL ye almak varken 500TL vermem orası ayrı.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Bende cinden aldim gayet kullanisli.mikrofonu bozuldu gerci ama ses sistemi bile yeter muzik dinlemek icin

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N 2014 - HONDA CRF250L 2013
    Ben de yeni alıp uzun bir tura çıktım. Herhangi bir problem yaşamadım. Gayet kullanışlı fiyat performans ürünü.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cihaz garantili mikrofona garanti verilmedi mikrofon bozuldu servis mikrofon bozulmasının normal olduğunu garanti kapmasında olmadığını söyledi tüketici mahkemesine başvuracağım.

150 tl lik şey ne çabuk o fiyata fırlamış ve ismi değişmiş :D

Motosikleti
    MT-07
    Ben dealextrem'den BT-S2 modelini aldım. 27/12/2017 tarihinde. 15 gün içinde elime ulaştı. Tabiki türk ekonomisi kazansın ama gene de sen bilirsin...

erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    Arkadaşlar bu üründen alınca artçıylada göreşebılıyormuyuz extra bişeye gerek varmı?

Motosikleti
    MT-07
    I-ıh. Ekstra bişeye gerek yok. Direk ikisini birbirine bağlıyorsun. Manuel’deki talimatalara uy. Onlar kendi kendilerine bağlanırlar.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Bunu hem bluetootha hem de başka bir intercoma bağlatabiliyir muyuz?

nalpergok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 660 Sport
    Ben de bu ürünü (Hatta iki tane) kullanıyorum. Evet cihaz aynı anda hem bluetootha hem de başka bir intercoma bağlanabiliyor.

idinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017) / Bajaj Boxer 150
    Alıntı nalpergok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu ürünü (Hatta iki tane) kullanıyorum. Evet cihaz aynı anda hem bluetootha hem de başka bir intercoma bağlanabiliyor.
    Kardeş,

KN1000 model interkom başka marka ve model interkomlarla eşleşemiyormuş, hatta yeni model olan Knmaster Alpha Kie ile de eşleşmiyormuş, bunu üretici firma www.kaanelektronik.com telefonla arayarak sordum.
    Senin de KN1000 interkomu başka marka ve model interkomlarla eşleştirebildiğini anladım, doğru mu?

Teşekkürler.

Motosikleti
    BWS 100
    Ben örnek verebilirim.
    Bu intercomlar çıktığında daha kaanelektro getirmeden önce aynı modeli almıştım çinden bizzat kendim.
    freedconn t-com markası adı altında. Çift aldım. İki motosiklette kullandık.
    Sonra knmaster adı altında markalanmış ürünü aldım. kn1000. Artçım ile kullanmak için. Onda problem yaşamadım. EŞleşti.

Ama açıkcası hiç deneme şansım olmadı farklı bir markanın intercom'u ile.
    idinc bunu beğendi.

Motosikleti
    ---
    Hepsiburada da indirimle kn4000 500tlye düşüyor 800 bunlara verceğine 200daha ver kn4000al. Ben hepsini kullandım kullanışlı

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Bende redmi airdots (kablosuz bluetoth kulaklık) var. Kasktayken takıyorum kaskın kulak kısmına bastırınca müzik duruyor tekrar bastırınca müzik devam ediyor. Aynı şekilde arama geldiğinde kulaklık uyarı veriyor. Kaskın kulak kısmına denk gelecek şekilde dışardan hafifçe bastırınca çağrıyı cevaplıyorum ve konuşuyorum. Kulaklık üzerinde mikrofon olduğu için çoğu zaman sorunsuz konuştum. Dışarıdan komik duruyordur muhtemelen yolda giden bir motorcu kulak hizasından kaskı itip duruyor gibi. Fakat çok ucuz ve etkili bir yol oldu.
    Bilmeyenler için kulaklığın üzerinde buton var direk dışta olduğu için basınç olduğu an çalışıyor. Ama çok bol bir kaskınız varsa işe yaramayabilir. Ben motosiklette bu kadar etkili olacağını düşünmeden günlük hayat için almıştım ama çok işe yarıyor.

130 tl civarı bi fıyatı var

dragstar72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTARXVS650 KAWASAKİ ER-6F YAMAHA XJ6
    İki arkadaş geçen sene Hasanpaşadan 250tl iken aldık. Ben çok memnunum ama arkadaşımın mikrofon giriş kısmı bozuldu bazen seste cızırtı ve kesilme oluyor.
    Radyosu var. Telefonla eşleşebiliyor. Kullanımı kolay şarj olayı 8 saat kesintisiz gidiyor. Uzun yolda çokça denememiz oldu.
    Yalnız sadece kendi modeli ile eşleşebiliyor. üçüncü kişi aynı modelle eşleşme yok.
    Başka bir markayla eşleşme yok.
    Bence bir üst modeli alınmalı.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı idinc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş,

KN1000 model interkom başka marka ve model interkomlarla eşleşemiyormuş, hatta yeni model olan Knmaster Alpha Kie ile de eşleşmiyormuş, bunu üretici firma www.kaanelektronik.com telefonla arayarak sordum.
    Senin de KN1000 interkomu başka marka ve model interkomlarla eşleştirebildiğini anladım, doğru mu?

Teşekkürler.
    Üretici firma derken??? Hepsi Aliexpress'te mevcut bu modellerin...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)