Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aksiyon kamera onerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    KURT-BOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Merhaba arkadaşlar orta düzey bi aksiyon kamera almak istiyorum ama benim için en önemli kısım mic girisi olması veya yanında mikrofon da göndermeleri max 450-500 den yukarı veremem Wi-Fi side olabilir

Önerilerini için şimdiden tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ganay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı KURT-BOZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar orta düzey bi aksiyon kamera almak istiyorum ama benim için en önemli kısım mic girisi olması veya yanında mikrofon da göndermeleri max 450-500 den yukarı veremem Wi-Fi side olabilir

Önerilerini için şimdiden tesekkurler
    Merhaha ben sj4000 kullanıyorum WiFi modeli olanlardan memnunum görüntü kalitesi gerçekten cok kaliteli ama dikkat et sj4000 modelin WiFi özelliği olmayandan piyasada çok var sakın onlardan alma görüntü kalitesi 240p

KURT-BOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Alıntı ganay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaha ben sj4000 kullanıyorum WiFi modeli olanlardan memnunum görüntü kalitesi gerçekten cok kaliteli ama dikkat et sj4000 modelin WiFi özelliği olmayandan piyasada çok var sakın onlardan alma görüntü kalitesi 240p
    Yorumun için teşekkürler mic girisi varmıdır eğer yoksa video çekerken sesimizi net bi şekilde nasıl yansitacagiz

Motosikleti
    Honda NC 750 X
    Eken h9 Ali ekspres üzerinden alacaksın.full akseduarlariyla 70 $ .4k çekim yapabiliyor ama fps hızı düşük olduğundan donma yapıyor. Ama full HD haydi on numara tavsiye ederim.bu arada 70 $ A ekstra bir pil ve şarj aleti ve 32 gb kartı da dahil

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sj4000 kameranın videosunu izlediğim bütün örneklerinde görüntüde zıplamalar mevcut. Sorunsuz görüntü kaydeden bir Sj4000 görme fırsatına henüz erişemedim, yanılıyorsam Sj4000 ile çekilmiş kusursuz bir video örnek göstermenizi bekliyorum
    solmyr bunu beğendi.

13yolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 600F
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sj4000 kameranın videosunu izlediğim bütün örneklerinde görüntüde zıplamalar mevcut. Sorunsuz görüntü kaydeden bir Sj4000 görme fırsatına henüz erişemedim, yanılıyorsam Sj4000 ile çekilmiş kusursuz bir video örnek göstermenizi bekliyorum
    montelediğin yere, monte ederken kullandığın aparata, karşıdan gelen rüzgara bağlı. haliyle titreşim olacak elbette ama ben o titreşimi en aza indirgedim bu saydığım maddelerle

ayrıca 400-500 tl ye mic. girişli biraz zor bulursun yurt dışından falan sipariş etmen gerekebilir. sj4000 wifi de mic. girişi yok. su geçirmez kutusunda normal tonda konuşmaları sesi net olmasada kısık bi şekilde alıyor. hareket halinde iken zor baya bağırman lazım. kutu dışında iken gayet net şekilde alıyor zaten.

Kaan elektronik den sipariş verdim ben orjinal sj4000 ürünüdür sahtesi gelmez oradan

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Sony HDR-AS20, mic girisi var, görüntü sabitleyicisi var, ikinci el temiz 400 küsür lira, sifiri 500 lira.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xiaomi yi
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı 13yolcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    montelediğin yere, monte ederken kullandığın aparata, karşıdan gelen rüzgara bağlı. haliyle titreşim olacak elbette ama ben o titreşimi en aza indirgedim bu saydığım maddelerle

ayrıca 400-500 tl ye mic. girişli biraz zor bulursun yurt dışından falan sipariş etmen gerekebilir. sj4000 wifi de mic. girişi yok. su geçirmez kutusunda normal tonda konuşmaları sesi net olmasada kısık bi şekilde alıyor. hareket halinde iken zor baya bağırman lazım. kutu dışında iken gayet net şekilde alıyor zaten.

Kaan elektronik den sipariş verdim ben orjinal sj4000 ürünüdür sahtesi gelmez oradan
    Zıplama derken kamera sallanması demiyorum. Görüntünün 3'te biri yarım saniye geride kalıyo mesela.

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    İON tavsiye ederim. Oldukça memnunum.http://www.ionkamera.com/default.aspx

Motosikleti
    BAJAJ Pulsar AS150
    Merhaba 1ay önce Next'in ülkemize getirdiği aee sd21 kamerayı yurtiçi aldım. Gerçekten çok kaliteli. Herodaki gibi harici lcd ekran var istersen ekranın yerine harici pili var, mic girişi var, kameranın üstünde pil ve süre için mini lcd var uzaktan kumanda var 1mt su geçirmez. Hepsi silver pakete dahil. Kameranın sualtı kılıfı 60mt su geçirmez. Max çözünürlük 1080i 60fps. Fiyat 300₺ Servisi next'e ait ve müşteri odaklılığı tartışılmaz hb'de ürün yorumum ve yt'da kutu açılış videom var. Tereddütsüz tavsiye ederim.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    En ucuz kameralar gearbest sitesinde,orjinal ve güvenilir site.2. Kez hediye kazandım bu siteden .Dün yine çekilişte bana minik çanta çıkmıs yollamışlar.20 güne geliyor aldığınız şeyler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)