Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kamera Sorunsalı..

Motovento
    REKLAM ALANI

Xiaomi yi kullanıcı sayfasında tüm detayları ve merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

www.motosiklet.net/forum/kamera-ve-interkom/148269-xiaomi-yi-aksiyon-kamerasi-incelemesi-test-cekimleri.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı AKIN17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xiaomi yi kullanıcı sayfasında tüm detayları ve merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

www.motosiklet.net/forum/kamera-ve-interkom/148269-xiaomi-yi-aksiyon-kamerasi-incelemesi-test-cekimleri.html
    Teşekürler

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    Go pro alasim geldi yorumlar tersine olsada nebilim

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Bende sj4000 düşünürken xiaomi yi almış buldum kendimi. Çok araştırdım almadan önce ve kararım bu yönde oldu. Tamam sj4000 in aparatları içinden çıkıyor olabilir ama malzeme olsun görüntü olsun kalite olarak xiaomi kat be kat daha iyi. Hatta xiaomi yi yi sj4000 den ziyade sj5000 ile kıyaslıyor ecnebiler. Ayrıca xiaomi 155 derece görüş açısına sahip ama çok da önemli değil bence. Sony lens ve ambrella A7 çip set kullanması bile göz ardı edilemez. Fanboy gibi oldu anlattıklarım ama gerçek bu. Renk konusunda da xiaomi biraz fakir, sj4000 un siyah renginde gözüm kalmadı değil. Zamanla beyaz xiaomi de bana gayet sempatik geliyor artık..

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Sj 4000 alacaksaniz paraniz bosa gitmis olmaz. Video ve fotolari gayet tatminkar. Ben banggood dan almistim. 2 senedir problem yok. Daha iyisi varsa ayni maliyette, iyisini alin tabi.
    Sj400 te guzel ve uygun bir kamera. Hala da kullaniyorum.
    ccc67 bunu beğendi.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sj4000 düşünürken xiaomi yi almış buldum kendimi. Çok araştırdım almadan önce ve kararım bu yönde oldu. Tamam sj4000 in aparatları içinden çıkıyor olabilir ama malzeme olsun görüntü olsun kalite olarak xiaomi kat be kat daha iyi. Hatta xiaomi yi yi sj4000 den ziyade sj5000 ile kıyaslıyor ecnebiler. Ayrıca xiaomi 155 derece görüş açısına sahip ama çok da önemli değil bence. Sony lens ve ambrella A7 çip set kullanması bile göz ardı edilemez. Fanboy gibi oldu anlattıklarım ama gerçek bu. Renk konusunda da xiaomi biraz fakir, sj4000 un siyah renginde gözüm kalmadı değil. Zamanla beyaz xiaomi de bana gayet sempatik geliyor artık..
    Benimde gönlüm xiaomi ye kaydı açıkçası.Renk pek mühim değil bence.Ne demişler önemli olan işlevi

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xiaomi Yi tavsiye ediyorum, yakın zamanda gearbestten sipariş verdim.
    YouTube ve forumlardan inceleme videolarını izledikten sonra kararınız bu yönde olacaktır diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:15 ----------

GoPro aksesuarlarının fiyatlarından haberiniz var mı sizin? Söylemiş olduğunuz kesinlikle üstünlük sağlayacak bir durum değil. Markası her ne olursa olsun o ürün için çok uygun fiyatlara aksesuar bulamamak imkansız.
    Evet haberim var açın ebay' i veya aliexpressi milyonlarca satıcı yan sanayi, çakma, orjinal her çeşit ve her fiyatta gopro ekipmanıs atıyor ama xiaomi yeni bir ürün ve evrensel parçaları olmadığı için parçasını bulmak çok zor.

En basitinden ben bugün gittigidiyoru yada sahibinden.com' u açıp ekstra sj4000 bataryası alıp ertesi gün kargo ile teslim alabilirim sizin kameranızda şuan bu çeşitlilik var mı?

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    http://www.ebay.com/itm/Original-SJCAM-SJ4000-Wifi-HD-1080P-Waterproof-Action-Camera-Sports-DV-Camcorder-/391273919767?hash=item5b19be3517:g:RMcAAOSwuTxWBZT V

http://www.ebay.com/itm/Original-SJCAM-SJ4000-Wifi-Full-HD-1080P-Action-Camera-Sports-DV-2xBatteries-/391295372794?hash=item5b1b058dfa:g:NFAAAOSwhcJWIFA 1

bunlara bakın isterseniz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)