Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerası incelemesi ve test videoları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Cin su anda tatilde,urunler 15 subattan sonra kargolanir.Yillik cin tatili bu ,hic bir site urun yollamaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Arkadaşlar bantlarına dikkat edin benim reklamcı arkadaşım kaska yapıştırırken 3m ler tutmaz cok guvenme demıstı bende kaskın yan tarafına yapıstırıp ustune icinden cıkan ipiyle destekledim ve dün yapiskan ayrıldı yagmur yemıstı ondanmı bilemiyorum ip ile desteklemesem düşüp parçalanacaktı yapışkanı degiştirdim gene bağlı olarak kullanıyorum kaska yapısan kısmı çok saglam fakat kaska yapıstırdıgımız aparatla bant arasında kalan yapışkan biraz zayıf baglamanızı tavsiye ederim

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Fiyata gore iyi.gearbest kodu bulmak lazım.Geçen ay gearbestten 80 dolarlık hediye kazandım.Çin nere türkiye nere

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    stokout kaldıklarından dolayı yollamıyorlarmıs
    sormasak bekletmeye devam edecekler
    kamera en azından gelıyor
    stıck ve yedek 2 batarya daha sonra gelecek

Motosikleti
    CB650F
    Yorumlara teşekkür ederim. Buradaki yorumlar doğrultusunda sipariş geçtiğim ürün yaklaşık 25 gün içinde elime ulaştı.
    Herhangi bir test yapamadım. İlk izlenimim fiyatına göre normal bi ürün olduğu. Kesinlikle işimi görecek.
    Bir sorum olacak bantlı aparatların zayıf olduğunu yazılmış. Buna alternatif bir çözümü olan varmı acaba.

Motosikleti
    wifi çalışmadığı için satıcıyla yazışmalar içerisindeydim kargo parasını öde gönder inceleyelim dediler bende kargoyu kabullenmedim ilk hesaba bakiye yuklemeyi tavsiye ettiler başka alışverişinizde indirim kuponu hesabı onuda kabul etmedim dedim bir başka bozuk ürün almak içinmi istemiyorum hiç birşey dedim ürününüze sahip çıkın arkasında durun dedim onlarda 23 dolar paypal hesabıma kabul edersem iade edeceklerini söylediler lanet olsun gönderin dedim sonunada ekledim kargo parası daha ucuzken bunu kabul etmeyip hediye kupon ediyorsunuz ihtiyacım olan kupon değil wifisi çalışan ürün dedim buna rağmen 20 dolar tutmayan kargoyu üstlenme yerine sen bozuk ürünü kullan 23 dolar iade edelim diyorsunuz satış politikanıza hayran kaldım dedim beklıyorum paypal a daha bi bakiye geçmediler

Motosikleti
    CB650F
    wifi bende de çalışmıyor

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    kamera geldi
    bellek aldım mı tamamdır

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Wi fi çalışmıyor dediğiniz, yön tuşlarından aşağı tuşa basınca wi fi hiç mi açılmıyor? yoksa bağlantı mı sağlayamıyorsunuz?

Motosikleti
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wi fi çalışmıyor dediğiniz, yön tuşlarından aşağı tuşa basınca wi fi hiç mi açılmıyor? yoksa bağlantı mı sağlayamıyorsunuz?
    O tuş hiç çalışmıyor bende videolara baktığımda wifi etkin olunca ekrana yazı geliyor bende yazıda yok menuden yukarıdakı tuş ve mod tuşu ile aşağı yukarı yapıyorum menudede çalışmıyor 23 dolar iade yapacaklar hatta size tavsiyem wifi çalışmıyor diye yazışma yapın değişim talep edin ilk önce kargoyu karşılarsanız gönderin diyorlar kabul etmeyin hemen para iadesi talep ediyorlar bir miktar bana 23 dolar iade edecekler mesela bunun dışında elimde kaska yapıstırdığım yapışkandan kalmadı 3m yazıyor ama sanırım çakmaydı kaska yapışan kısım değilde yapıştırdığımız plastıkle yapışkan arasından açıldı 3 sefer zaten arkadaşta ona guvenme demişti içinden çıkan ipiylede sabitlemiştim sabitlememiş olsam çoktan kamera uçup gitmişti bunu ne ile yapıştırmam lazım 5m dahamı iyidir yada goproların yapışkanı kaç m olmalı
    buda gearbest ile yaptığım yazışma her ne kadar ingilizce özürlü olsamda derdimi google translate ile anlattım heralde

Gearbest Customer Support  At :01/29/2016 01:21:06 UTC
    Dear Taner,

Thank you for contacting Gearbest.
    We sincerely sorry to hear this about your item.

We would like to work together to resolve the issue to your satisfaction.

We submitted your problem to our QA departmaent ,and they sent a compressed file to me,Now I attached the file with this mail,and you can dowload it and updated your item.

We will do our best to help you.
    We look forward to hearing from you.

Thank you for your cooperation.

Best Regards
    Lena
    Gearbest Customer Service
    http://www.gearbest.com/

attachment 1

Taner KOCAMAN  At :02/01/2016 08:10:21 UTC
    Dear Lena .
    I CAMERA oops file you have sent , but the camera does not work now and no PC connection just does not seem any other kind of charging does not open :(

Taner KOCAMAN  At :02/01/2016 04:20:47 UTC
    software file you have sent Incorrect or damaged.
    With that file became my camera does not work :(
    He did not even look at PC connection
    Taking help from someone on facebook

I made the product will run again
    but broken down the camera key
    WiFi is active when this button to separate key

send your defective product and suppliers

leave the software product outsourcing is sending
    Thank you for your interest and do
    did not experience these issues first purchase welcome
    I understand that I will use this product in a way that better days
    Gearbest Customer Support  At :02/02/2016 08:09:30 UTC
    Dear Taner,

We would like to extend our apologies for this inconvenience.
    Kindly refer to our warranty policy here:http://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html
    http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html

After reviewing your case, please review our possible solutions:
    1)Return the item back to us
    You can return the item back to us in China as per our terms and conditions indicated in the link above.

As you can see customer has to cover the shipping fees to send the item back.Once we receive the item , we can exchange or offer a product refund( 46.99USD) back to your GB wallet.As long as the item does not exceed the 45 day money back guarantee limit.
    2)Keep the item and accept a partial refund on Wallet (credit)
    We can offer a partial refund of your product value which is 12USD on your wallet. This amount can be used for your future orders.

3)Resend a replacement (No return)
    We can resend you a replacement but we kindly ask you cover partial cost of item and the shipping fee which is 20USD. We will then arrange a shipment and send you an invoice if you choose this option.

Can you please let me know your decision? You may check the cost of returning item back to us in China before deciding.
    I look forward hearing from you.
    Thank you for your understanding.

Best Regards
    Bess

Taner KOCAMAN  At :02/09/2016 11:14:32 UTC
    I do not buy damaged or defective product
    the problem between you and your suppliers
    in this case I cargo I will pay very ridiculous
    Do not have these products tested
    I do not send back the product
    I did this first and last purchase from you
    There's a large mass in the form of turkey
    social media and the like in this case the shares
    You do not stop a company behind the products it sells and a bad salesman
    Gearbest Customer Support  At :02/13/2016 03:33:49 UTC
    Dear Taner,

Thanks for asking about the item.

We are very sorry for any inconvenience we may have caused so far and the late reply due to the Spring Festival in China.

If you keep the product, we wil try our best to refund 23usd to your GB wallet.

Please kindly confirm we can go ahead.

Please contact us at any time if you require further assistance.

Best Regards,
    Bess

Taner KOCAMAN  At :02/18/2016 06:26:25 UTC
    Why would I do that shopping with you
    You do not stand behind the products sold
    for cargo does not pay but are willing to offer 23$
    guess you do not take the other damaged items
    The same problem for my life

thanks I do not want
    http://www.banggood.com/EKEN-H9-WiFi...-p-994488.html

I make my next shopping here
    I give more than 10 $
    no problem returning the minimum
    good good swindle in overtime
    Gearbest Customer Support  At :02/20/2016 02:04:25 UTC
    Dear Taner,

We would like to extend our apologies for this inconvenience.
    After consulting with our manager, please review our possible solutions:
    1)Return the item back to us
    You can return the item back to us in China as per our terms and conditions indicated in the link above.

As you can see customer has to cover the shipping fees to send the item back.Once we receive the item , we can exchange or offer a product refund( 46.99USD) back to your GB wallet.As long as the item does not exceed the 45 day money back guarantee limit.
    2)Keep the item and accept a partial refund on paypal
    We can offer a partial refund of your product value which is 23USD on your paypal.

3)Resend a replacement (No return)
    We can resend you a replacement but we kindly ask you cover partial cost of item and the shipping fee which is 12USD. We will then arrange a shipment and send you an invoice if you choose this option.

Can you please let me know your decision? You may check the cost of returning item back to us in China before deciding.
    I look forward hearing from you.
    Thank you for your understanding.

Best Regards
    Bess

Taner KOCAMAN  At :02/25/2016 07:50:41 UTC
    Ok send me 23usd paypal : tanerkocaman@hotmail.com
    Gearbest Customer Support  At :02/27/2016 07:52:59 UTC
    Dear Taner,
    Thank you very much for your recent message! We are very sorry for any inconvenience and the late reply.

We have applied the refund 23usd for you, it will reach to your original payment method.
    Please note:
    1.For paypal refund,it may take up to 3-7 business days depending how the item was paid for(e.g.Paypal balance,credit/debit or checking account).Please contact Paypal for any queries regading the refund.You can view the status of your refund from your Account History. Log in to your PayPal account. Click History
    2.A credit card refund may take up to 7-25 business days to process and appear in your account.This is completely outside our control.Please contact your CC company for any related issues.

We will close this ticket now, if any problem, please submit another new ticket. We will try our best to help you.
    Best Regards,
    Bess

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Peki bu 10 dakikalık kayıt olayı ne? Duraklamasız tek parça kayıt yapamıyor mu? Sadece 10 dakikalık parçalar halinde mi kayıt yapma imkanı veriyor?
    HYO-GT250R
    İstanbul

Motosikleti
    Alıntı HamzaBey95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bu 10 dakikalık kayıt olayı ne? Duraklamasız tek parça kayıt yapamıyor mu? Sadece 10 dakikalık parçalar halinde mi kayıt yapma imkanı veriyor?
    aynen 10 dakikalık kayıt yapıyor menudünden ayarlama yapman lazım bala mala buldum bende döngü kayıtmı ne onu devre dışı bırakıyorduk sanırım onu yapmazsak 10 dakkalık 3 tane kayıt yapıyor ve ilk kaydın üstüne devam ediyor hafızada yerin olup olmaması önemli değil 64 gb aldım ama pek işe yaramadı o ayarı yaptıktan sonra 7-8 kayıt diye devam ediyor yaptığın kayıtlar kalıyor 10 dakkalık olması iyi zaten pc de editlerken 2 dosyayı atınca sen farketmıyorsun bile aynı yerden devam ediyor anlık atlama vs ben denk gelmedim

Motosikleti
    CB650F
    Arkadaşlar pardon wifi benim hatamdan dolayı çalışmıyormuş. bağlantıyı yapamamışım ama durumu çözdüm.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    10 dk lık kayıtlar ayarlardan seçiliyor, sonradan videoları ayırmak ve aradığını bulmak için mantıklı. Daha uzun video kayıtları zor olur, ayrıca uzun bir kayıt seçeneği ayarlıyken bir sıkıntı çıksa pilde makinede vs kayıt tamamlanmadan makine resetlese sıkıntı. fakat diğeri 10 dk da bir yeni kayıt açıyor.

şarj bittiğinde 10 dk dolmadı ise kaydedip kapatıyor cihazı.

wi fi bağlantısında sorun yaşayan arkadaşlar cep telefonundan diğer wi fi ağlarını unutup sadece kameraya bağlanmayı denesinler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    SJCami oldukça andırıyor diyecektim ki, 1080p 60 fps, 720p120 fps olayı oldukça başarılıymış.

Özellikle 60fps ve üstü çekimlerde görüntünün akıcılığı arttığı gibi, 120 fps e ise ağır çekim oynatma şansınız oluyor.

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Yedek bataryaları şarj etmek için böyle bir alet varmı acaba , bidaha batarya tak doldur çıkart yapmamak için

Dört tekerlek bedenini, iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

ahmdonmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Lx200i
    merhaba bendede aynı cihaz var.ayarlardan nerden seçebiliyoruz 10 dk kaydın zamanını uzatmayı ?

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı ahmdonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba bendede aynı cihaz var.ayarlardan nerden seçebiliyoruz 10 dk kaydın zamanını uzatmayı ?
    Sanırım öyle bir şey yok, daha önce sallamışız

Bulamadım ayarını!
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    CB650F
    https://www.youtube.com/watch?v=kKGz6wiipl8

Ufak bir video hazırladım, kameranın kalitesini merak edenler için. 720p 30 fps olarak kayıt almıştım. 640p 30 fps olarak renderladım herhangi bir efekt kullanmadım. Videodaki aşırı titreşimin sebebinin su geçirmez kabın içindeki milimetrik boşluktan kaynaklandığını düşünüyorum.

10 dk meselesine gelince tahminimce pilin zamansız bitmesi durumunda kayıt edilmeyen bütün videonun kaybolmaması açısından her 10dk da bir kayıt alıyor. Kapatmak gereksiz. Videoda bir kesinti olmuyor çünkü.

Pil çok çabuk bitti onu söylemeliyim.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    hafıza kartı ne onerırsınız

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)