Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Daelim S3 Advance modelinde ÖTV indirimine ek İNDİRİM FIRSATI

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Daelim S3 Advance modelinde, 250cc ve altındaki motosikletlere getirilen ÖTV indirimine ek olarak Daelim Türkiye tarafından ekstra indirime gidildi. Daelim S3 Advance'in kampanyalı fiyatı 19.950 TL olarak açıklandı. Sınıfında fiyat performans oranı en iyi model olan S3 Advance fırsatını kaçırmayın.

Daelim S3 Advance modeli hakkında ayrıntılı bilg ive teknik özellikleri için tıklayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Bu fiyatlara alışmak lazım sanırsam.Kabullenmek lazım artık bunları :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    abs yoksa kaldır at.4 daha verince zaten yeni kasa xmax250 absli alıyorsun.16 17 olsa iyi bir satış yakalar ama

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abs yoksa kaldır at.4 daha verince zaten yeni kasa xmax250 absli alıyorsun.16 17 olsa iyi bir satış yakalar ama
    ABS var da 19950 bu motora çok. 15bin olsa dahi yamaha nmax alınır mı diye düşünürüm. Marka imajı yerlerde, kalite desen vasat, 2. el satayım desen ölü fiyatına bile çok beklersin.
    dyavol-77 bunu beğendi.

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    2.elde düşük kaldığı doğru lakin bu güne kadar kullandığım en sornsuz motor haa eksileri varmı var fakat verilen rakam ile ters orantılı olduğuda bir gerçek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABS var da 19950 bu motora çok. 15bin olsa dahi yamaha nmax alınır mı diye düşünürüm. Marka imajı yerlerde, kalite desen vasat, 2. el satayım desen ölü fiyatına bile çok beklersin.
    haa pardon başlıkta yazıyormuş özelliklerde belirtmeyince görmemişim.15 400 sanırım 155 nmax fiyatı.fena değil gibi şehir içi arayanlara iyi fiyat diyoruz artık

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nmax de sürdüm bunun abs sizinide sürdüm nmaxe iki ye katlar çok iyi bir motor birde abs eklemişler on numara olmuşdur. bindiğim en rahat konforlu scooterlardan biri en hızlısı teknolojik olarakda çok iyi ..

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daelim iyi motordur ama bir SYM başarısı yakalamasi mümkün değil . İkinci el değer kaybı ile Yamaha xmax fiyatına gelir

Motosikleti
    Artık Yok...
    daelim sym kıyaslaması gerçekden iki motoru süren biri iyi yapabilir ben o konuda kararsızım çünkü daelimin geçmişinide bilirim daelim tamamen scooterlar üstüne esasen uzman bir firma ve dünya scooter şampiyonluğu olan bir firma.. sym de iyi bir firma .. kıyaslama kafamda şu anda kafa kafaya..

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Daha önce Yamaha 250 , Forza 300 kullanmıştım, şimdi de bu motosiklete geçtim. Al-sat yapmıyorsanız uzun süre götürcek bir motosiklete benziyor, diğer motosikletlere karşı da gaza tepkisi çok daha iyi, amacım kısa bir süre sonra NC İntegra'ya geçmek, yani motosiklete karşı duygusal bir bağım yok ama gereksiz önyargı var bu motosiklete karşı, ben de o önyargı ile almıştım .. F/P anlamında gayet iyi duruyor. Aktif kar / yağmur yağışında da kullanıyorum, daha bir yanlışını görmedim ki motosiklet 41.000 km.

Kafasında olanlar al-sat mantığı ile yaklaşmıyorsa gözü kapalı alabilir, rakiplerinden kesinlikle kötü değil, bir arkadaş "malzeme kalitesi" demiş, malzeme ( plastik ) kalitesi Yamaha'dan da , Forza'dan da çok daha iyi, onu da belirteyim.

Şuanki modelde CBS&ABS bir arada olması lazım, anahtarsız çalıştırma zaten 2013 - 2014 yılından beri var, diğer motosikletler anahtarsız çalıştırmaya yeni geçti, bu da önemli bir detay.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)