Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KARDEŞLER MOTOSİKLET'TEN %50 İNDİRİM KAMPANYASI

Motovento
    REKLAM ALANI

Tüh yaa. Hava filtresi hayalim vardı yalan oldu. Keşke nettende satışa koyaydınız.

edit:

Yalnız ekipman fiyatları gerçekten uygunmuş. Valla şansı olan bütçeyi zorlayıp alsın bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aLoneman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüh yaa. Hava filtresi hayalim vardı yalan oldu. Keşke nettende satışa koyaydınız.

edit:

Yalnız ekipman fiyatları gerçekten uygunmuş. Valla şansı olan bütçeyi zorlayıp alsın bence.
    kesinlikle haklısın..bu fırsatı değerlendirdim kendime harika bir kask aldım...sağolsun arkadaşlar ilgili saygılı...

ayrıca feysten çok rica ettim tükanı 19 da değilde 20 de kapayın diye yine kırmadılar...saat 19.30 da mağazadan yeni kaskımla ayrıldım...
    aLoneman, Sj's ve *Heka bunu beğendiler.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    AGV K5 kask fiyatları nedir?
    özellikle pinlocklu olanlar

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle haklısın..bu fırsatı değerlendirdim kendime harika bir kask aldım...sağolsun arkadaşlar ilgili saygılı...

https://i.hizliresim.com/2ElvLv.jpg

ayrıca feysten çok rica ettim tükanı 19 da değilde 20 de kapayın diye yine kırmadılar...saat 19.30 da mağazadan yeni kaskımla ayrıldım...
    Abi seni forumda bayadır göremiyordum her ne kadar tanışmış olmasakta Selam olsun sana

Kaskın hayırlı olsun.

İndirimden yararlanın arkadaşlar fiyatlar yılbaşından sonra daha da şişer muhtemelen.
    mete_han bunu beğendi.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Bravo. Çok akıllıca bir kampanya. Tebrik ederim. Demek isterdim ki malesef diyemeyecegim. Madem magzada gecerli bu indirimler ve istanbul dısında yasayan insanlara neden reklamı yapılıyor ? Ben bu indirimlerden online magza ile yararlanamayacaksam ne anlamı kalır kampanyanın? İnovasyon mu girişimcilik mi evet internetten duyurmak ama bence sacma olmus. Yine de istanbuldaki motor kullanıcısı arkadaslar bu kampanyadan faydalanacagı için magzayı tebrik ederim.
    mete_han ve HyperXCrossfire bunu beğendiler.

Dinçdarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 750🐝
    Agv kasklar in fiyatlarıni öğrenebilirmisiniz.k5 k3 falan
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bravo. Çok akıllıca bir kampanya. Tebrik ederim. Demek isterdim ki malesef diyemeyecegim. Madem magzada gecerli bu indirimler ve istanbul dısında yasayan insanlara neden reklamı yapılıyor ? Ben bu indirimlerden online magza ile yararlanamayacaksam ne anlamı kalır kampanyanın? İnovasyon mu girişimcilik mi evet internetten duyurmak ama bence sacma olmus. Yine de istanbuldaki motor kullanıcısı arkadaslar bu kampanyadan faydalanacagı için magzayı tebrik ederim.
    istanbulda olup da bu dükkandaki indirimleri görmeyen, bilmeyen olabilir, o yüzden internette duyurulması güzel bişi, lakin internet için de 3-5 stok ayarlayıp satış yapılabilirdi.
    ha kredi kartı komisyon kesiyo falan mevzu ise %50 değil de %40 yapın motomax gibi
    https://bit.ly/30jiOxE

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    İnternet sitelerinde bazı ürünlerde (agv kask, dianese mont vb) % 40 indirim var arkadaşlar bilginize.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı ernaltnts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternet sitelerinde bazı ürünlerde (agv kask, dianese mont vb) % 40 indirim var arkadaşlar bilginize.
    link atabilir misin hocam?
    https://bit.ly/30jiOxE

yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    link atabilir misin hocam?
    Kaskları sitesinde bulamadım ama

http://kardeslermotosiklet.com/

https://kardeslermoto.sahibinden.com...=storeShowcase
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda pcx
    mete_han ve yeditepely bunu beğendiler.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    İzmirden bir dostum bugün beni aradı Eğitimde olduğum için yardımcı olamadım ..şimdi bu verdiğin linkle arkadaşım Ceket Siparişi geçicek..hem bir dua aldın..hem ben sevindim hemde ekeonomiye can verdin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda pcx
    Ne demek faydalı olabildimse ne mutlu bana.. Yarın ben de mağazaya uğramayı düşünüyorum, kışlık pantalon ihtiyacım var onu gidereceğim. Model fiyat bilgisi almak isteyen arkadaşlar özelden isteklerini gönderirlerse elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım..

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    iki hafta önce kaskı aldım, her yerde indirimler başladı :(

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha Kardesler Motosiklet ve Motoliz temelde ayni firmalar. Ancak bu kampanyanin amaci ellerindeki bayisi olduklari shoei, revit, agv gibi urunleri eritip asil distributoru olduklari styl martin, kabuto, dmd, clover gibi markalara odaklanmak.

Ve bayisi olduklari urunlerin ana stogu ramideki kardesler magazasinda.

Motoliz.com alisveris sitesi uzerinde ise bayisi olduklari urunler degil distributoru olduklari urunler var cogunlukla. Kardeslerin ise bir online alisveris sitesi yok.

Kampanyanin sadece magazadan gerceklesmesinin sebebi bu, indirimini yaptiklari urunlerin cogunun internette katalogu yok.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Ne güzel ceketler var da bizde para kalmadı kart da cortladı şansıma ...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kurdan dolayı fiyatlar çok mu yükselmişti son dönemde takip edemedim. 4-5 ay öncesine göre fiyatlar çok inmiş değil gibi geldi şahsi fikrim. Agustos ortasında k3 almıstım 1000 liraya şuan sitede 800 civarı. Neyse hiç yoktan iyidir ��

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Kardesler Motosiklet ve Motoliz temelde ayni firmalar. Ancak bu kampanyanin amaci ellerindeki bayisi olduklari shoei, revit, agv gibi urunleri eritip asil distributoru olduklari styl martin, kabuto, dmd, clover gibi markalara odaklanmak.

Ve bayisi olduklari urunlerin ana stogu ramideki kardesler magazasinda.

Motoliz.com alisveris sitesi uzerinde ise bayisi olduklari urunler degil distributoru olduklari urunler var cogunlukla. Kardeslerin ise bir online alisveris sitesi yok.

Kampanyanin sadece magazadan gerceklesmesinin sebebi bu, indirimini yaptiklari urunlerin cogunun internette katalogu yok.
    Kampanyadan bir iki hafta önce söyleselerdi bir avg kask ,revit monta işlevsel güzel bir yapardık yaa neyse artık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki hafta önce kaskı aldım, her yerde indirimler başladı :(
    Bu atesi sen baslattin

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnternet sitelerinde Xs veya Xl bedenler kalmış. Alanlara şimdiden hayırlı olsun Ben şimdiden avucumu yalamaya başlayayım :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)