Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motomax'dan teşekkürler

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İndirim kampanyamız sona erdi. Kısa bir süre içinde karşılaştığımız yoğun ilgi için tüm motorcu dostlarımıza ve tanıtımda destek veren sizler teşekkür ederiz.
    ilkeronat bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Bence cok sacma bir kampanya oldu websiteniz rezalet bir haldeydi satisa actik aciyoruz derken acilmasiyla kapanmasi bir oldu yinede uygun fiyatli alan arkadaslar adina guzel oldu ama bir sonraki kampanyanizda stok , online satis gibi alt yapiyi daha saglam yaparsaniz cok daha iyi olacagini saniyorum
    taglis bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Allah sizden razı olsun FC de 450 euro dan aşağı düşmeyen Held Harvey 76 deri ceketi sayenizde 1050 TL ye aldım. İşleriniz daha iyiye gider umarım.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce bu kadar büyük oranda indirim olan kampanya görmemiştim. Fiyatlara önce bindirim sonra indirim yapıldı gibi bir durum yoktu. İnternet satışı ile mağazadan satış arasında daha düzenli bir geçiş olabilirdi ki; ilk günler internetten ürün almak isteyen İstanbul Ankara dışında yaşayanlar için pek hoş bir durum olmadı. Mağaza geç saatlere kadar açıktı, bu nedenle kargolamalar ve bir sonraki gün açılışının öğle saatlerini bulması anormal bir durum değildi. Haliyle poüler bedenler ilk günlerde bitince kampanya bi ay daha uzasaydı bile birçok insan ürün alamayacaktı. Daha önceden de durum öyle miydi bilmiyorum ama: motosiklet bakım ürünleri olarak bilindik bir marka (motul, ipone, v.s.) yoktu. Mağaza ürün yelpazesini değiştirmeyi mi planlıyor bilemiyorum ama 4riders ın elde kalan birçok ürünü satıldı. Mağaza bu eksileri artıları zaten tecrübe edinip gerekli sonuçları çıkarmıştır diye düşünüyorum. Sonuç olarak: birçok kişi ekipmanlarını yeniledi, eksiklerini giderdi. En kısa zamanda umarım böyle indirimler görmeye devam ederiz.
    Metela bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Bir çok mağazanın büyük oranda indirimler yapmasını şuna bağlıyorum. Bu sene motosiklet sektörü o kadar çok vergi yedi ki. Döviz yeniden aldı başını gitti. Bu ürünleri buraya getiren büyük marketler stoklarını satamadı. Şöyle ki önceden 3000 TL ye en kral Arai Kask alınıyorken Bu yıl bir ara 6000 TL yi gördüm ben. Döviz ve vergiler hem bizi hem bu mağazaları vurdu. Ürünleri satamayınca gerçekten zararına satışlar yapıp çarkı döndürmeye çalıştıklarını düşünüyorum.

Ülke ekonomisi bu şekilde devam ettiği sürece bir daha kaliteli ekipmanlara ulaşamayabiliriz. Bunlar son güzel ve uygun ürünlerdi. Umarım ülke biraz düze çıkar. Bizde, yerli mağazalarda batmayız.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir çok mağazanın büyük oranda indirimler yapmasını şuna bağlıyorum. Bu sene motosiklet sektörü o kadar çok vergi yedi ki. Döviz yeniden aldı başını gitti. Bu ürünleri buraya getiren büyük marketler stoklarını satamadı. Şöyle ki önceden 3000 TL ye en kral Arai Kask alınıyorken Bu yıl bir ara 6000 TL yi gördüm ben. Döviz ve vergiler hem bizi hem bu mağazaları vurdu. Ürünleri satamayınca gerçekten zararına satışlar yapıp çarkı döndürmeye çalıştıklarını düşünüyorum.

Ülke ekonomisi bu şekilde devam ettiği sürece bir daha kaliteli ekipmanlara ulaşamayabiliriz. Bunlar son güzel ve uygun ürünlerdi. Umarım ülke biraz düze çıkar. Bizde, yerli mağazalarda batmayız.
    Maalesef gidişat pek hoş değil. En büyük motosiklet mağazalarının daha düşük kalitede demeyeyim de adı daha az duyulmuş markalarla ürün yelpazesini genişletmelerinden bu sonucu çıkarabiliriz. Kendi markamız, yerli üretim başlığı altında ithal edilen ürünlerin üreticisi malının arkasında duruyor mu, bir sorun olsa giderilebilir mi? Bu soru işaretleriyle alacağız artık ekipmanlarımızı maalesef.
    oialdemir bunu beğendi.

indirim süresince web sitenize giriş yapamadığım gibi yoğunluktan dolayı web sitesini kapatan ilk e-ticaret sitesi olarak tarihe geçtiniz. tebrik ederim.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    şimdi bir çok kişi merak ediyor. ya şimdi nolacak ? :D adamların elinde mal bitti ? ...

Korkmayın mal bitmedi çer çöp satıldı. Bu hafta tekrar shoei leri Givi leri sitede ve reyonlarda görürüz... Birde teşekkür etmişler töbe töbe :D

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Site üzerinden teşekkür etmek yerine, dükkana girdiğimizde dövecek gibi karşılamasalardı keşke.
    Dünya yansa motomaxın kapısından geçmem.
    1 tane ürün almadım, almam.

Motosikleti
    XMAX 250
    İlginçtir bende çok düzgün karşılandım. Şimdi ben bu ceketi https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf...Harvey-76-0004 1050 TL ye aldım. Neden söveyim adama

eçkideyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 suzuki bandit 1200 s ABS
    Arkadaşlar motomax tan indirim kampanyasıyla held hashiro yazlık fileli deri ceket satın aldım.fakat üstüme olmadı ve değiştiremedim de.52 beden hiç kullanılmamış olarak evde duruyor.almak isteyen kaçıran arkadaşlar varsa aldığım fiyata 1050 tl ye verebilirim.iletişim için 5072241425 i arayın lütfen.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    motomax indirimin kralını yaptın... adamsın motomax...

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    selam
    kadıköydeki mağazadan 6-7 kalem malzeme aldım, indirim için teşekürler.
    deri mont 670 tl, 3 ad kevlar held pantolon 180 tl, depo üstü mıknatıslı çanta 60 tl, eldiven, level 2 korüma ekipmanları vb
    ihtiyaç vardı fiyatlar yüksek diye almıyordum, hoşuma gitti.

Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Şaka gibi bir firma şu MOTOMAX. Site açılacağı zamandan önce açılıyor. Stokta var gibi görülen ürün daha sonra aranarak ürün kalmadı paranızı iade ediyoruz diyorlar.Stoklar yenilendi diye veryansın edip stok yenilemiyorlar. Acayip saçma bir olay. Bence yarardan çok zarar verdiniz kendinizi boşa övmeyin. Alamadı ondan öyle yapıyor şimdi bu diyeceksiniz ama gerçekten alakası yok. Herşeyden 3 tane koy ilk gün bitsin geriye saçma şeyler kalsın sonra "BİZ MOTOSİKLET CAMİASININ EN BÜYÜK KAMPANYASINI YAPTIK" :D :D

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Adamlar bedava verseler yaranamazlar. Millet başkasına eleştirel bakmaya bayılıyor ama kendisine gelince laf yok. İndirim esnasında müşteriler motomax mağazasını resmen talan etti, herşey yerlerdeydi, çalışanlar yine iyi sabır gösterdiler. Öyle müşteriye böyle davranırlar tabi.

papanax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM390 , Ducati Monster 797, Xmax 400
    gittik, mağazan içeri almadılar yemek saati diye..bidaha da önünden geçmem

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Ürün aldım, kargo adresine İstanbul yazınca "İstanbul'a sevkiyat yapamıyoruz" dendi. O zaman kime mal satacan sen? Sonra Şırnak'da tanıdığımın adresini verdim, onu arayıp "Şırnağa kargo yapamıyoruz" demişler. O zaman kime mal satıyorsun bilmiyorum ki? Hangi ilden sipariş verecem? Arkadaşım "İstanbul' da adres vereyim" demiş. Tamam deyip kabul etmişler. Ne diye lafı dolandırıyonuz ben baştan İstanbul deyince neden kabul edilmedi?

Yaptıkları hareketler çok ilginç ve komik. Evet şaka değil bizzat ben yaşadım bunları.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bunlar kapatıyor mu ne yapıyorsa, internet siteleri filan bi garipleşmiş.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar kapatıyor mu ne yapıyorsa, internet siteleri filan bi garipleşmiş.
    doğduğumdan beri internet siteleri öyle garip onların.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)