Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kardeşler Motosiklet Yamaha mağazası yenilendi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1980 yılından bu yana motosiklet sektöründe yer alan Kardeşler Motosiklet Yamaha İstanbul Eyüp'deki mağazasını yeniledi. 900 m2'lik Kardeşler Yamaha Plaza'da yedek parça ve aksesuar satışı yapılmakta, ayrıca servis hizmeti de verilekte. Yedek parça satış sıralamasında Türkiye 1.si, motosiklet satışında 2014 (Marmara,Karadeniz,Akdeniz) bölge 3.sü olan Kardeşler Motosiklet Yamaha'nın yeni mağazasını ve orjinal Yamaha aksesuarlarını görmelisiniz.

Kardeşler Motosiklet sanal mağazamız ile de Türkiye'deki bir ilke imza atarak Yamaha markasının tüm model ve yıllarının ait yedek parçalarını online olarak güncel fiyat, stok bilgisi ve tedarik gününü görerek sipariş verme imkanı sunuyor.

Kardeşler motosiklete ait olan Motoliz.com/ adresinden de motosiklete dair ne ararsanız bir tıkla alışveriş yapma imkanınız var.

Yamaha'nın yeni modellerini Yamaha Kardeşler Motosiklet'te bulabilir ve test edebilirsiniz. Test motorları hakkında bilgi ve randevu için facebook sayfalarını takip etmenizi öneriyoruz.

Facebook sayfası

http://www.facebook.com/yamahakardesler
    http://www.facebook.com/yamaha.uzman

http://kardeslermotosiklet.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Her ne kadar honda sahibi olsam da yamahayı daha çok beğeniyorum. Ve öncesinde WR125 almayi düşünüyordum. Gidip magazalarında incelenmiştim.
    Profesyonel çalışıyorumlar tebrik etmeli.

Motosikleti
    CRF 250 L
    yamaha bayileri arasında işini ciddiye alan tek bayi gerisinin ne olduğu belli değil beldeyamadan sonra yamaha türkiyeden nerdeyse silindi zaten pahalı bide kötü servis eklenince kimse kalitelide olsa yanaşmıyor.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Buna katılmıyorum. Çok iyi yamaha bayileri var anadoluda. Rekor satışlar yaptılar yapıyorlar. Hondanın esamesının okunmadıgı iller var.
    Yamaha merkezin bir yapılanmaya girdiği de açık. Yeni modellerle paylarını arttırscaklardır.
    Zaten Hondanın fiyat ve ürün politikası zayıflayacaklarını gösteriyor.
    Fızy saçma bir Scooter bana göre, cygnus çok daha iyi, delıght ta.
    Honda da gerçek bir Enduro yok, polisler neden hala honda alıyor anlamıyorum. Tenere polisler için çok daha iyi. Ha polisler her motorda bir kişi olmak uzre crf250 alsalar kabul ederim.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Daytona ve Kardeşler dışında tüm yamaha servislerinin mondial , yuki vs servislerinden farkı yok. Yıllarca yamaha kullandım, düzgün servis sıkıntısını hep çektim. Honda servis konusunda Türkiye'de gerçekten açık ara önde.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Diğer Yamaha bayilerini bilemem ama Kardeşler Motosiklet işini iyi yapan bir bayi+servisdir.
    Eski yerlerinde müşterileri idim. O zamanki tek negatiflikleri dükkanları idi ( fiziksel olarak),
    yeni yerleri ile bu negatifliklerini de gidermiş oldular. Parça konusunda da ciddi stokları var. Eğer ellerinde olmasa bile kısa sürede temin edebiliyorlar. Bir keresinde Türkiye'de bulamadığım parçayı 6 günde Hollanda'dan getirtmişlerdi.
    Ne diyelim , yeni yerleri onlar için de bizim için de hayırlı olsun.

waffenSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 390
    3 sene önce yamaha dragstarımı sübap ayarlarının kontrolü için verdim bütün uyarılarıma rağmen kapak contasını değiştirmeden öylece takmışlar kapağı..
    sonuç garaja girdiğimde yere yag akması:S bir sürü para veriyorsun işçilik 0..
    D e m i r bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)