Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Enstrüman çalanlar\Müzisyen Motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cat 428c :D
    Bağlama kursuna yazıldım ama önce babamın bağlamaya sponsor olması lazım
    Pşşştt Unutma ! Sen Bu Yazıyı Okurken Birileri 299 + da Adrenalin Patlaması Yaşıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Vallahi 6 yildir davul caliyorum. 3 yildir aktif olarak gruplarda caliyorum. Yamaha maple custom İstanbul ve Zildjian larimla mutluyum

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Yahu şu motor camiası bir grup kursak ya? İstanbul'da yaşayan müzisyen arkadaşlar.. Sadece yol şarkıları çalacak bir grup kuralım.. Çıkar mı bas, vokal, davul ve ikinci bir elektro gitar?

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Forumda bukadar çok müzikle ilgilenenin olması beni mutlu etti ve şaşırdım gitar,bağlama,darbuka,bateri ön planda ama benim müzik serüvenim biraz farklı çünkü ben meslek olarakta profösyonel olarak müzisyenim ve formda çok heves etmiş ama belki birgün çalıcam diyen bir arkadaşın heves ettiği Kanun ve saksafon sazını çalıyorum ayrıca konservatuarda hocayım dinlediğiniz birçok albümü seyrettiğiniz birçok dizinin filmlerin müziklerini ben çalıyorum hatta akşam 7 de stüdyo kaydım var zaten avatarım ve nick olarak kullandığım isimde çok iyi ve üst düzey müzisyenlerin kullandığı komple el yapımı bir saksafon markasıdır kısacası işimle alakalı pek konuşmayı sevmem zaten google yeteri kadar anlatmış beni merak edip dinlemek isteyen olursa yotube veya googleye Ateş Erol yazması kafidir hepinize bol keyifli müzik adına iyi çalışmalar dilerim..
    dreamkiller ve Ahalteke bunu beğendiler.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    7 Yıldır klasik gitar çalıyorum, canlı müzik falanda yapıyorum fakat asıl mesleğim bu değil

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı Yanagisawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda bukadar çok müzikle ilgilenenin olması beni mutlu etti ve şaşırdım gitar,bağlama,darbuka,bateri ön planda ama benim müzik serüvenim biraz farklı çünkü ben meslek olarakta profösyonel olarak müzisyenim ve formda çok heves etmiş ama belki birgün çalıcam diyen bir arkadaşın heves ettiği Kanun ve saksafon sazını çalıyorum ayrıca konservatuarda hocayım dinlediğiniz birçok albümü seyrettiğiniz birçok dizinin filmlerin müziklerini ben çalıyorum hatta akşam 7 de stüdyo kaydım var zaten avatarım ve nick olarak kullandığım isimde çok iyi ve üst düzey müzisyenlerin kullandığı komple el yapımı bir saksafon markasıdır kısacası işimle alakalı pek konuşmayı sevmem zaten google yeteri kadar anlatmış beni merak edip dinlemek isteyen olursa yotube veya googleye Ateş Erol yazması kafidir hepinize bol keyifli müzik adına iyi çalışmalar dilerim..
    Hocam birgün MT isimli bir grup oluşursa bir iki şarkıda eşlik etmenizi bekleriz o zaman.. Hocam dedim ama hakkaten Hocaymışsınız
    Yanagisawa bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam birgün MT isimli bir grup oluşursa bir iki şarkıda eşlik etmenizi bekleriz o zaman.. Hocam dedim ama hakkaten Hocaymışsınız
    Fırsat olursa neden olmasın)
    Yarı durgun olmamalı deniz; ya durgun olmalı,yada kudurmalı..

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Hataya gelirseniz hem sizi burda motorcu arkadaşlarımla agırlarız hemde studyoda kayıt alıp calısırız
    Yanagisawa ve dreamkiller bunu beğendiler.

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    çok güzel darbuka çalarım ...

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Merhaba , bende hobi olarak piyanist şantörlük yapıyorum 25 yıldır arranger keyboard meraklısıyım(halk arasında org deniyor )

ozanghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 390 Duke
    Ben de elektro gitar çalıyorum yaklaşık 10-11 senedir. Ibanez S520Ex ve POD xt prosesörüm var ekipman olarak da.

Videolarımı izleyebilirsiniz

http://www.youtube.com/watch?v=lmyp_ZYScN8
    http://www.youtube.com/watch?v=grKWUj7tjgY
    http://www.youtube.com/watch?v=pZ4Ent0nMWI
    http://www.youtube.com/watch?v=Rjo8BY7pHnE
    fabrisio, mete_han ve tanertc bunu beğendiler.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı ozanghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de elektro gitar çalıyorum yaklaşık 10-11 senedir. Ibanez S520Ex ve POD xt prosesörüm var ekipman olarak da.

Videolarımı izleyebilirsiniz

http://www.youtube.com/watch?v=lmyp_ZYScN8
    http://www.youtube.com/watch?v=grKWUj7tjgY
    http://www.youtube.com/watch?v=pZ4Ent0nMWI
    http://www.youtube.com/watch?v=Rjo8BY7pHnE
    Ozan, şimdi bana gidip gitar aldıracaksın illa.

Yıllar önce Fender Startocaster gitarımı Alman bir turist müzisyenden 2900 Alman Markı'na satın almıştım. 1 sezon Antalya Kaleiçi Matavit Rockbar'da, 2 sezon da Çolaklı'daki otellerde çaldım. Askerden önce gezmeye gittiğim İstanbul'da bir otel odasında çaldırdım. O zamandan beri enstrüman kullanmadım.
    ozanghost bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YILDIRIMBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım evet o vaziyette pena tutmak pek uzun süreli çalımlara izin vermeyecektir üzücü bir durum.
    aynen çok kötü bişey verdiğim onca emekte çabası şimdi bateri alsam mı diye düşünüyorum

ozanghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 390 Duke
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozan, şimdi bana gidip gitar aldıracaksın illa.

Yıllar önce Fender Startocaster gitarımı Alman bir turist müzisyenden 2900 Alman Markı'na satın almıştım. 1 sezon Antalya Kaleiçi Matavit Rockbar'da, 2 sezon da Çolaklı'daki otellerde çaldım. Askerden önce gezmeye gittiğim İstanbul'da bir otel odasında çaldırdım. O zamandan beri enstrüman kullanmadım.
    Baya üzüldüm zira en klasik ve en güzel modellerdendir, büyük şanssızlık :( hele hele bir scalloped merakım vardı ki bir zamanlar sorma gitsin. Ben pek bir yerlerde çalma fırsatı yakalayamadım, şenlikler vs. bazında kaldı ama hala tek başıma bir şeyler yapmaya uğraşıyorum. Sana da aldırayım bir gitar ya vesile olsun )

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Uzun zamandır kısa sap bağalamam ve gitarım vardı , geçen gün birde uzun sap bağlama aldım . Yalnız şunu belirtmem lazım ki uzun sap bağlamanın tadı çok başka. Birçok türküyü kısa sapta çalıyorum yalnız tavırlı çalmak ( orjinalinde olması gerektiği gibi ) gerçekten çok farklı. Kısa sap bağlama ile ilgilenen arkadaşlar varsa bir dipnot olsun diye yazıyorum ...

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Bağlama çalıyorum. Uzun ve kısa sap bağlamalarım var. Enstrüman çalmak bambaşka bir şey

4Nomore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.youtube.com/user/goelcuek/videos 2,5 yıldır elektro çalıyorum . Üniversite sınavı dolayısıyla bunun 1 senesi biraz boşa geçti . Ama devam ediyorum şimdilerde .
    mete_han bunu beğendi.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    BİRİ BANA SAZ ÇALMAYI OGRETSE YA....bıgun zengın olursam ıdealım ıngılızce ogrenmek ve saz calmak
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Darklore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Vt750 Shadow
    Bas gitar çalıyorum 5 6 yıldır calıyoruz lakin grup falan yok bu sıralar öyle kendi halimizce :D
    cort a5
    Roland cube 30 watt amfi
    Line6 bass pod

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BİRİ BANA SAZ ÇALMAYI OGRETSE YA....bıgun zengın olursam ıdealım ıngılızce ogrenmek ve saz calmak
    İlahi kardeşim bunların zengin olmakla ne alakası var

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)