Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Enstrüman çalanlar\Müzisyen Motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Yeni mızıkayla uğraşmaya başladım ciddi ciddi. Var mı çalan, uğraşan kimse?
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Naked :)
    Ben 6 yaşımdan beri ud çalıyorum. Profesyoneller iyi çaldığımı söylüyor. Bu anlamda çok çevrem var. Ud imal ettiğimiz için olabilir mi acaba :D :D

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 ESD
    Müzik öğretmeni olacağım inşallah Çok kötü bir şekilde maymun iştahlılık var en iyi çalabildiğim klasik gitar(batı müziği)ana enstrumanım viyola.
    Ekipman şöyle:
    Valencia elektro klasik gitar
    Antonio Sanchez klasik gitar
    Cort M520 elektro gitar
    Prince akustik gitar
    Cort B5 bass gitar
    Stagg bass gitar
    Yamaha NP30 piyano
    Conductor Bb klarnet
    Yamaha DD65 elektro bateri
    Maholo ukulele
    El yapımı viyola
    piyanist_irf ve ozanghost bunu beğendiler.

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    akustik+vokalde iddialıyım 10 yıla yakın sahne tecrübem war )) gerçi 1 senedir doğru dürüst fırsat bulup işten haşır neşir olamadım uzatmalı sevgilimle )))
    kendime yetecek kadarda kanun çalıyorum ama kendime yetecek kadar size yetermi bilmem )

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 yıl klasik elektro bass akustik gitar çaldım ayrıca mızıka ve stüdyo günlerínde arkadaşları izleyerek bateriyide kaptım sayılır alaylı olarak
    Valencia cg180 klasik ve Íbanez rg370dx(manyetikler modifiyeli) elektrom+behringer amfi+4 5 pedal var sol elimin baş parmagını araba kapısına sıkıştırma sonuçu tırnağımı cektiler ve 2 yıldır elimi süremedim bateri hariç

YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    8 yıldır elektro gitar çalıyorum.Thrash Metal grubum var.Şuan yayınladığımız birkaç parça ve yakın zamanda çıkan demomuzun haricinde hazırlamaya başladığım albümün gitar kayıtları üzerinde çalışmaktayım.93 model RR kasa ( Randy Rhoads )Jackson professional serisi Std Rhoads ve PRO gitarlara sahibim.

---------- Post added at 02:18 ---------- Previous post was at 02:15 ----------

Klavyede sağ elini mi kullanıyorsun acaba? Yoksa baş parmak pek sorun çıkarmamalı diye düşünüyorum...

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 yıl klasik elektro bass akustik gitar çaldım ayrıca mızıka ve stüdyo günlerínde arkadaşları izleyerek bateriyide kaptım sayılır alaylı olarak
    Valencia cg180 klasik ve Íbanez rg370dx(manyetikler modifiyeli) elektrom+behringer amfi+4 5 pedal var sol elimin baş parmagını araba kapısına sıkıştırma sonuçu tırnağımı cektiler ve 2 yıldır elimi süremedim bateri hariç

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YILDIRIMBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Klavyede sağ elini mi kullanıyorsun acaba? Yoksa baş parmak pek sorun çıkarmamalı diye düşünüyorum...
    Hafif sıkarken kökü çok acıyor tabi birazda hiç uyuşturmayıp çektiler konuyu anlatırken bile bayılcak gibi gözlerim kararır çoğu zaman sol el bu arada

YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Anladım evet o vaziyette pena tutmak pek uzun süreli çalımlara izin vermeyecektir üzücü bir durum.

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafif sıkarken kökü çok acıyor tabi birazda hiç uyuşturmayıp çektiler konuyu anlatırken bile bayılcak gibi gözlerim kararır çoğu zaman sol el bu arada

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    geçmiş olsun dostum...

ozganugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Küba cg100 action
    Bende 4 senedir Bateri çalıyorum. Bir kaç kere sahne tecrübem oldu.
    xmuro312 bunu beğendi.

Bağlama çalarım hocam bende yetenek olduğunu söyledi 2 senede 18 senelik hocama yetiştim
    piyanist_irf bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben de DJ mixing yaparım, 2 CD 1 mixer çok fena geçiş yaparım enstrüman sayılır mı

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı slains adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müzik öğretmeni olacağım inşallah Çok kötü bir şekilde maymun iştahlılık var en iyi çalabildiğim klasik gitar(batı müziği)ana enstrumanım viyola.
    Ekipman şöyle:
    Valencia elektro klasik gitar
    Antonio Sanchez klasik gitar
    Cort M520 elektro gitar
    Prince akustik gitar
    Cort B5 bass gitar
    Stagg bass gitar
    Yamaha NP30 piyano
    Conductor Bb klarnet
    Yamaha DD65 elektro bateri
    Maholo ukulele
    El yapımı viyola
    ben hepsini çalıyorum hemde samplik

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de DJ mixing yaparım, 2 CD 1 mixer çok fena geçiş yaparım enstrüman sayılır mı
    laptoplamı mıx yapıyorsun ?
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    laptoplamı mıx yapıyorsun ?
    Hayır, Gemini CDMP-6000 turntable setim var.

Benimkinin bir de Case'i var en profesyonelinden

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır, Gemini CDMP-6000 turntable setim var.
    http://www.aevas-sono.com/evas/image...i-cdmp6000.jpg
    Benimkinin bir de Case'i var en profesyonelinden
    alat güzelmiş lakin bir piyanist için sakıncalı ve olmaması gereken alatler arasında birde bunların dijitalleri çıktı diyoruz ya dijital sanal dünya , şimdilerde bu ve bunun gibi proğramlar ve pc ile bizim ekmeğimize taş koyar oldular , bizim çaldığımız icra ettiğimiz kayıtlarla bizim işimizi yarıdan daha düşük fiyatlara giderek baltalamaktalar , gerçek performansın, canlı müziğin, farkını bilmeyen insanlar bunlara tamah edip beklediklerini alamamaktalar, ben piyasa adamıyım zamanında canlı müzikte yaptım sanatçıylada çalıştım tek tabancada proğram yaptım lakin artık eskisi gibi değil , bundan 10 yıl önce piyanistlik yaparak yada piyanist olmak belli bir bilgi ve tecrübe altyapı gerektiriyordu, şimdi öyle aletler çıktıki tek bir dokunuşla elinizdeki alet bambaşka kimliklere bürünmekte ,eskisinden daha kolaylıklar sağlamakta ama diğer taraftanda sizi körlemekte,

şaka bir yana müzikle uğraşmak güzeldir ister mıx yap ister zurna çal farketmez ama icra etmek dinlemeye benzemez onu söylemeliyim
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alat güzelmiş lakin bir piyanist için sakıncalı ve olmaması gereken alatler arasında birde bunların dijitalleri çıktı diyoruz ya dijital sanal dünya , şimdilerde bu ve bunun gibi proğramlar ve pc ile bizim ekmeğimize taş koyar oldular , bizim çaldığımız icra ettiğimiz kayıtlarla bizim işimizi yarıdan daha düşük fiyatlara giderek baltalamaktalar , gerçek performansın, canlı müziğin, farkını bilmeyen insanlar bunlara tamah edip beklediklerini alamamaktalar, ben piyasa adamıyım zamanında canlı müzikte yaptım sanatçıylada çalıştım tek tabancada proğram yaptım lakin artık eskisi gibi değil , bundan 10 yıl önce piyanistlik yaparak yada piyanist olmak belli bir bilgi ve tecrübe altyapı gerektiriyordu, şimdi öyle aletler çıktıki tek bir dokunuşla elinizdeki alet bambaşka kimliklere bürünmekte ,eskisinden daha kolaylıklar sağlamakta ama diğer taraftanda sizi körlemekte,

şaka bir yana müzikle uğraşmak güzeldir ister mıx yap ister zurna çal farketmez ama icra etmek dinlemeye benzemez onu söylemeliyim
    Ben aslında biraz müzik yapmaya da uğraşıyorum, aşağıda verdiğim linkten çalışmalarımdan seçtiğim güzel şarkıları dinleyebilirsiniz. Hepsi bilgisayar yapımıdır, ancak midi klavyem var ve kullanabiliyorum kayıt yapabiliyorum. Biraz synthesizer kullanmayı da bilirim, sıfırdan ses tasarlamayı falan
    http://soundcloud.com/pnd34

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    bir grup kuralım dedik lisede.. bir kurduk pir kurduk. bi iki yıldır sadece eğlence amaçlı gitar ve bass gitar alıyorum elime ama klavye piyano davul gitar çalarım.. bas gitar ise sanki benim bir uzuvum gibidir

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    İki grubum var birinde solo gitarist diğerinde bateristim gitarist olduğum grupta blues jazz tarzları çalıyoruz. Baterist olduğum grupta da rock metal ağırlıklı çalıyoruz. Eğer olursa MT müzisyenleriyle de bi grup kurabiliriz aslında

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Uzun sap bağlama çalarım
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    şöyle söyliyeyim.. soldaki benim
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)