Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Oltacı & Motorcu Paylaşımları Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar bayağıdır resim eklemiyorum, arada aldığım tek sudak oluyor ama oda eklenmeyi hakedecek büyüklükte deyil:( dün akşam ailece piknik yapalım dedik, adanada en ideal yer adnan menderes bulvarı.tabi suyun kenarına gidipte olta atmamak bana yakışmazdı:D sudak için rat ve iki dip oltası, sazan içinde iki küspeli iki saçaklı dip oltası aldım yanıma.ve dubara toplamak içinde ilk defa kepçe aldım.oysa epeydir yanıma kepçe almıyordum.kısmeti varmış demek:D bir iki rat salladım fakat umut yok gibi, vazgeçtim.sazana devam ettim.dört oltamı salladım, ikisi mısır küspesi.1 saat sonra zilin hareket ettiğini gördüm, bu arada biz mangalımızı yapıyorduk.baktım zil hafif hafif oynuyor.ipe takılan otlar sallıyordur diye düşündüm.az bir zaman sonra zil artık bayağı çalmaya başladı.epeydir sazana uğraşmadığımdan unutmuşum zilin o heyecanını, hatırlamak güzeldi.hemen koştum biraz çektim baktım otların içinde belli yavaş yavaş çektim, otlardan kurtulunca büyük olduğunu belli etti.kepçe uzakta, hanıma seslendim yetiştir kepçeyi.balık kenara kadar gelmişti, hanım daha önce kepçe kullanmadığından birkaç denemede kaçıracak gibi olduk, ama en sonunda güzelce balığı sudan alabildik.3-4 kilo arası vardı.ve uzunca aradan sonra bayağı sevindirdi bizi.

mutfak tezgahını boydan kaplıyordu
    darısıda diğer arkadaşlarıma olsun
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Maşallah,rasgele
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah,rasgele
    teşekkür ederim
    sendede balıkçılık varmı hocam

Slm krwe,nerdesin.
    EKMEK,ŞARAP,SEN VE BEN...BİR DE SABAHIN DÖRDÜ...

Alıntı Şahin Erdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm krwe,nerdesin.
    tam buradayım kivrem.hani balık resimleri

Akşamki balıklar buzluğa,dubaralar da akvaryuma girdiler. Denizde yakalarsam, çekerim yükleriz ozaman.
    EKMEK,ŞARAP,SEN VE BEN...BİR DE SABAHIN DÖRDÜ...

demirgürsel bu kadar büyük balıklar bizim çatalandan mı çıkıyor ya

evet, teşekkür ederim

malesef bu gün balıkları besledim

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef bu gün balıkları besledim
    daha sonra besili olarak alırsın
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha sonra besili olarak alırsın
    kesinlikle
    denizde bi karagöz aldım fakat şu an kaçmam lazım, iş saati resimler yarına

Motosikleti
    Yamaha FZR 1000
    Helal dostlar iyi balık yakalamışsınız...
    Kurtlarla dans.. --'-,-@

Merhaba bu başlığı gördüğüm iyi oldu bendede bu sıralar bir balık tutma sevdası başladı bu civarda balık tutulacak birkaç yer varmış arkadaşlar vs. sürekli gidiyorlar yanlız ben hiç anlamıyorum balık tutmaktan hatta tırsarımda biraz Akvaryum balıklarım vardı biraz tehlikeli türler besliyordum kesinlikle elimle vs. tutamam neyse yinede tutmak istiyorum. Öncelikle neler yapmam lazım bir olta alıcam nelere dikkat etmem lazım fiyatları ne kadardır vs. bana azıcık bilgi verebilirmisiniz.???

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bu başlığı gördüğüm iyi oldu bendede bu sıralar bir balık tutma sevdası başladı bu civarda balık tutulacak birkaç yer varmış arkadaşlar vs. sürekli gidiyorlar yanlız ben hiç anlamıyorum balık tutmaktan hatta tırsarımda biraz Akvaryum balıklarım vardı biraz tehlikeli türler besliyordum kesinlikle elimle vs. tutamam neyse yinede tutmak istiyorum. Öncelikle neler yapmam lazım bir olta alıcam nelere dikkat etmem lazım fiyatları ne kadardır vs. bana azıcık bilgi verebilirmisiniz.???
    dostum bu forumdan tüm bilgilere ulaşabilirsin

www.balikavi.net
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

yine kayboldunuz balıkçılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:23 PM ----------

Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap biraz geç olduğu için özür
    tabiki bilgi veririz sen nerede olduğunu denizemi, gölemi yada dereyemi balığa gidebileceksin yazarsan ona göre tavsiyemiz olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    rasgele agalar

sağolasın sanada hocam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    o balık 2 -2,5 kilo gelir heralde ben 2,5 kiloluk balık tutmayalı 5 sene oldu ufaklarla idare ediyoz

bu sene doğru düzgün balığa gidemedim, mübalağa olmasın bunun gibi çok tuttum önceleri.
    şimdi fırsat olupta gidebilsem yine çıkacağına inanıyorum.çünkü tam zamanı, sabaha karşı boş çıkmıyacağına eminim ama malesef iş güç, zaman ayıramıyorum

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    selam balıkçı abilerim, bende de bayağıdır balık sevdası vardı ama açıkçası fazla üstüne düşmüyordum(aslında param olmadığından) ama bu sıralar bayağı ciddi düşünüyorum ama dediğim gibi cebimdeki 3-5 kuruşla ufak tefek bir takım almak istiyorum. bazı siteleri inceledim ve biraz da olsa bilgi edindim ama sorun şu. bir kaç olta takımına baktım bütçemin yeticeği kadar ama onlarda ilk dakika yolda bırakıcak tarzda, adı sanı belli değil, ben diyorum ki kendim toplasam seti nasıl olur? bu işten anlıyan arkadaşlardan ricam linklerde verdiğim makina ve kamışların kalitelerinin nasıl olduğu? hangisini tavsiye edeceğiniz?
    buyrun linkler
    makinalar:
    http://www.balikmarketim.com/pinfo.asp?pid=15976
    http://www.balikmarketim.com/pinfo.asp?pid=5643
    http://www.balikmarketim.com/pinfo.asp?pid=5656
    kamışlar:
    http://www.balikmarketim.com/pinfo.asp?pid=13813
    http://www.balikmarketim.com/pinfo.asp?pid=1251

anlayan arkadaşlar lütfen yardım edin ki bende sizden biri olayım şaka bi yana fikirlerinize ihtiyacım var. bu arada adlığım seti kıyı balıkçığında kullanıcam, küçükçekmece,büyükçekmece ve avcılar da kullanıcam. yani hem tatlı, hemde tuzlu su da kullanmış olucam, yardımlarınızı bekliyorum
    yeni ufuklara yeni motorla devam... ;)

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler