Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dublörünün ayağı kırıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Oscar ödüllü sanatçı Nicolas Cage’in ’Hayalet Sürücü-2’ filminin çekimindeki baş dublörü Stuart Charles Tharp ,motosikletten düşerek sol ayağını kırdı. Dublör Nevşehir’de özel bir hastaneye kaldırıldı.

Nicolas Cage ise, "Kapadokya’yı çok sevdim. Burada olmaktan onur duyuyorum" dedi. Bir haftadan beri Kapadokya’da bulunan Amerikalı sanatçı Nicolas Cage, dün gece çekimlere verilen aradan yararlanarak Ürgüp çarşısında bir süre gezerek, stres attı. Bu sırada hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren Nicolas Cage, Ürgüplülerin kendisine gösterdiği ilgiye selam vererek karşılık verdi.

Ürgüplü Deniz Taşçı’nın kendisine maket peribacası armağan etme isteğini geri çeviren ve maketsiz olarak fotoğraf çektiren Cage, Mustafa Kırboğa’ya ait antikacı dükkanına girerek, eski bir gerdanlık satın aldı. Cage ve satıcı Kırboğa, gerdanrlığın fiyatını söylemedi. Bölgeyi çok sevdiğini ve burada bumlunmaktan onur duyduğunu söyleyen Cage, "Kapadokya gerçekten harika bir yer. Doğal yapısı çok etkileyici. Filim dışında da buraya özel olarak gelip, eşim ve çocuğuyla doyasıya gezmek isterim" dedi. Nicolas Cage, zaman zaman kaçamaklar yapıp, Ürgüp çarşısında dolaşıp, stres attığını belirterek, " Çekimler iki üç güne kadar bitecek. Buradan Denizli’ye gideceğiz" diye konuştu.

BAŞ DUBLÖR AYAĞINI KIRDI

Öte yandan, Kapadokya’daki çekimler sırasında Hayalet Sürücü-2 filminde Nicolas Cage’in baş dublörlüğünü yapan Stuart Charles Tharp, motosikletten düşerek, sol ayağını kırdı. Sağlık görevlileri ve filim ekibinden yetkililer, gazetecilerin dublörden görüntü almamaları için özel çaba sarfetti.

Moto Aktüel
    Online Motosiklet Bilgi Kaynagı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Geçmiş olsun. Dublörlük zor meslek işte

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    eeeee Turkiye yollari Hollywood yollarina benzemez.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    eh zor tabi.
    Hem cayir cayir yaniyosun, hem motosiklet kullaniyosun.
    Ister istemez insanin dikkati dagilir.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle ünlülerle fotoğraf çekineyim hevesim hiç olmamıştır ama şimdi düşündümde nicolas cage le aynı karede bulunmak ve konuşabildiğim kadar 3-5cümle bişeler konuşmak isterdim.birde alpacino hayranlığı var onun yeride başka ama
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koptum ya
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

vay bee Nicolas Cage, bana birkaç saatlik uzaklıkta ve ben ona ulaşamıyorum. nekadar kötü bir durum :D keşke denk gelsemde bende bir fotoğraf çektirsem onunla :D

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Dublörden bol ne var ülkemde.... İstesin APACHİ yığarız kapadokyaya...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum cekım yapılan yerın yolu gayet gusel (Nevşehir kayseri yolu )Ama arazıdede cekım yapıyorlar o yuzden ıslerı baya zor
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)